Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [67] 13:00   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Ingrida Savickienė 
    21:9  21:16 [24']    
[55] 12:35   G.Stasiulis, I.Savickienė      
 8   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  21:19  16:21  21:19 [46']      
    [85] 14:15   G.Dima, L.Valantiejienė  
 5   Giedrius Dima 
 Lorena Valantiejienė 
      21:12  21:12 [22']  
 G.Dima, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [68] 13:00   G.Dima, L.Valantiejienė    
 13         21:12  21:16 [17']    
 R.Bilius, J.Bilienė      
 4   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:10   G.Dima, L.Valantiejienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:17  21:18 [45']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [69] 13:25   T.Tiškus, S.Čečkauskienė    
 11         15:21  21:14  21:14 [38']    
 T.Tiškus, S.Čečkauskienė      
 6   Tomas Tiškus 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->      
    [86] 14:15   T.Tiškus, S.Čečkauskienė  
 7   Ardas Valantiejus 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:9  21:15 [26']  
[56] 12:35   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė      
 10   Andrius Valantiejus 
 Vaiva Bubulytė 
  21:13  21:9 [22']      
  [70] 13:25   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė    
 15         15:21  21:16  21:19 [38']    
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 2   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [101] 15:10   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė
       A.Valantiejus, I.Vidzėnienė   21:17  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Stasiulis, I.Savickienė    
    [87] 14:15   R.Bilius, J.Bilienė  
     R.Bilius, J.Bilienė   21:19  21:10 [24']   5-a vieta
      [102] 15:10   L.Supronas, D.Ruzvaltienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:13  22:24  21:17 [36']
    [88] 14:15   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė   19:21  21:7  21:19 [31']  
         
         
       G.Stasiulis, I.Savickienė   7-a vieta
      [103] 15:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   22:24  21:15  21:10 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Trybas, S.Čalkina    
   M.Trybas, S.Čalkina   ->    
     M.Trybas, S.Čalkina  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [71] 13:25   M.Trybas, S.Čalkina
        20:22  21:18  21:19 [35']
   .    
    ->    
     A.Valantiejus, V.Bubulytė  
   A.Valantiejus, V.Bubulytė     ->  
   A.Valantiejus, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.