Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [67] 13:00   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9   Giedrius Stasiulis 
 Ingrida Savickienė 
    21:9  21:16 [24']    
[55] 12:35   G.Stasiulis, I.Savickienė      
 8   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  21:19  16:21  21:19 [46']      
    [85] 14:15   G.Dima, L.Valantiejienė  
 5   Giedrius Dima 
 Lorena Valantiejienė 
      21:12  21:12 [22']  
 G.Dima, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [68] 13:00   G.Dima, L.Valantiejienė    
 13         21:12  21:16 [17']    
 R.Bilius, J.Bilienė      
 4   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:10   G.Dima, L.Valantiejienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:17  21:18 [45']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [69] 13:25   T.Tiškus, S.Čečkauskienė    
 11         15:21  21:14  21:14 [38']    
 T.Tiškus, S.Čečkauskienė      
 6   Tomas Tiškus 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->      
    [86] 14:15   T.Tiškus, S.Čečkauskienė  
 7   Ardas Valantiejus 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:9  21:15 [26']  
[56] 12:35   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė      
 10   Andrius Valantiejus 
 Vaiva Bubulytė 
  21:13  21:9 [22']      
  [70] 13:25   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė    
 15         15:21  21:16  21:19 [38']    
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 2   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [101] 15:10   A.Valantiejus, I.Vidzėnienė
       A.Valantiejus, I.Vidzėnienė   21:17  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Stasiulis, I.Savickienė    
    [87] 14:15   R.Bilius, J.Bilienė  
     R.Bilius, J.Bilienė   21:19  21:10 [24']   5-a vieta
      [102] 15:10   L.Supronas, D.Ruzvaltienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:13  22:24  21:17 [36']
    [88] 14:15   L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė   19:21  21:7  21:19 [31']  
         
         
       G.Stasiulis, I.Savickienė   7-a vieta
      [103] 15:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   22:24  21:15  21:10 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Trybas, S.Čalkina    
   M.Trybas, S.Čalkina   ->    
     M.Trybas, S.Čalkina  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [71] 13:25   M.Trybas, S.Čalkina
        20:22  21:18  21:19 [35']
   .    
    ->    
     A.Valantiejus, V.Bubulytė  
   A.Valantiejus, V.Bubulytė     ->  
   A.Valantiejus, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.