Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos eros taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [57] 12:35   M.Kancleris, G.Krizonytė      
 17   Vidmantas Galiauskas 
 Rūta Krikščiūnaitė 
    21:6  21:15 [19']      
[44] 12:10   M.Kancleris, G.Krizonytė        
 16   Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
  21:13  21:9 [27']        
    [72] 13:25   M.Kancleris, G.Krizonytė    
 9   Martynas Jonkus 
 Rūta Žigienė 
      21:11  21:13 [24']    
[45] 12:10   M.Jonkus, R.Žigienė        
 24   Antanas Gelažėlis 
 Gabija Savickaitė 
  21:13  21:8 [21']        
  [58] 12:35   R.Balvočius, D.Bogatko      
 25   Ugnius Mikalauskas 
 Jurgita Ravinskienė 
    21:14  21:18 [26']      
[46] 12:10   R.Balvočius, D.Bogatko        
 8   Ramūnas Balvočius 
 Dalia Bogatko 
  10:21  21:16  21:12 [32']        
      [89] 14:15   M.Kancleris, G.Krizonytė  
 5   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
        21:10  21:10  
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė        
 28       ->        
  [59] 12:35   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė      
 21   Raimondas Banelis 
 Jurga Misiuvienė 
    21:12  21:16 [22']      
[47] 12:10   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė        
 12   Mantas Smalskis 
 Kamilė Rutkauskaitė 
  21:15  21:17 [28']        
    [73] 13:25   M.Smalskis, K.Rutkauskaitė    
 13   Tautvydas Paliulis 
 Ugnė Vilčinskytė 
      21:14  15:21  21:19 [29']    
[48] 12:10   T.Paliulis, U.Vilčinskytė        
 20   Ąžuolas Galiauskas 
 Liepa Grubinskaitė 
  22:20  21:15 [22']        
  [60] 12:35   K.Supronas, R.Narijauskaitė      
 29         20:22  21:18  21:11 [35']      
 K.Supronas, R.Narijauskaitė        
 4   Kęstas Supronas 
 Regina Narijauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [104] 15:10   A.Žvilauskas, E.Žėkaitė
 3   Paulius Žostautas 
 Dovilė Jonkuvienė 
          18:21  22:20  21:19 [34']
 P.Žostautas, D.Jonkuvienė        
 30       ->        
  [61] 13:00   P.Žostautas, D.Jonkuvienė      
 19   Raimondas Stakionis 
 Sigita Grigaravičienė 
    21:12  21:14 [23']      
[49] 12:10   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė        
 14   Dominykas Paulauskas 
 Agnė Kirdeikytė 
  21:15  16:21  25:23 [36']        
    [74] 13:25   P.Žostautas, D.Jonkuvienė    
 11   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
      21:12  15:21  21:13 [44']    
[50] 12:10   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė        
 22   Artūras Sirbikė 
 Gintarė Zajarskienė 
  21:9  21:16 [18']        
  [62] 13:00   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė      
 27         14:21  23:21  21:17 [42']      
 G.Lukošius, S.Kliaubienė        
 6   Giedrius Lukošius 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->        
      [90] 14:15   A.Žvilauskas, E.Žėkaitė  
 7   Artūras Žvilauskas 
 Emilija Žėkaitė 
        22:20  21:14 [21']  
 A.Žvilauskas, E.Žėkaitė        
 26       ->        
  [63] 13:00   A.Žvilauskas, E.Žėkaitė      
 23   Pavel Šavareiko 
 Kornelija Norkevičiūtė 
    21:16  21:8 [20']      
[51] 12:10   K.Krūminas, G.Krūminienė        
 10   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:12  21:16 [25']        
    [75] 13:25   A.Žvilauskas, E.Žėkaitė    
 15   Augustas Janušonis 
 Agnė Stravinskaitė 
      21:8  21:9 [20']    
[52] 12:35   A.Janušonis, A.Stravinskaitė        
 18   Ramūnas Dovydėnas 
 Miglė Riaubaitė 
  21:14  22:20 [29']      M.Smalskis, K.Rutkauskaitė   3-a vieta
  [64] 13:00   T.Jarutis, V.Slušnienė   [105] 15:10   P.Žostautas, D.Jonkuvienė
 31         16:21  21:15  21:17 [33']    P.Žostautas, D.Jonkuvienė   21:10  13:21  21:16 [33']
 T.Jarutis, V.Slušnienė        
 2   Tadas Jarutis 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Balvočius, D.Bogatko    
      [91] 14:15   K.Supronas, R.Narijauskaitė  
       K.Supronas, R.Narijauskaitė   21:18  22:20 [11']   5-a vieta
        [106] 15:10   K.Supronas, R.Narijauskaitė
       A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė     21:19  21:12 [21']
      [92] 14:15   T.Jarutis, V.Slušnienė  
       T.Jarutis, V.Slušnienė   21:10  16:21  21:19 [35']  
           
           
         R.Balvočius, D.Bogatko   7-a vieta
        [107] 15:10   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė
         A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   16:21  21:15  21:17 [12']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Peleckis, I.Peleckienė      
    [76] 13:50   E.Peleckis, I.Peleckienė    
     M.Jonkus, R.Žigienė   18:21  21:15  21:12 [34']    
      [93] 14:40   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:19  21:16 [4']  
    [77] 13:50   T.Paliulis, U.Vilčinskytė    
     T.Paliulis, U.Vilčinskytė   21:7  21:16 [21']     9-a vieta
        [108] 15:35   G.Lukošius, S.Kliaubienė
     D.Paulauskas, A.Kirdeikytė       18:21  21:14  21:13 [34']
    [78] 13:50   G.Lukošius, S.Kliaubienė    
     G.Lukošius, S.Kliaubienė   21:16  21:17 [41']    
      [94] 14:40   G.Lukošius, S.Kliaubienė  
     K.Krūminas, G.Krūminienė     21:7  21:9 [21']  
    [79] 13:50   A.Janušonis, A.Stravinskaitė    
     A.Janušonis, A.Stravinskaitė   19:21  21:18  21:17 [32']    
           
         T.Paliulis, U.Vilčinskytė   11-a vieta
        [109] 15:35   T.Paliulis, U.Vilčinskytė
         A.Janušonis, A.Stravinskaitė   21:12  21:11 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Jonkus, R.Žigienė    
      [95] 14:40   M.Jonkus, R.Žigienė  
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:12  21:10 [7']   13-a vieta
        [110] 15:35   M.Jonkus, R.Žigienė
       D.Paulauskas, A.Kirdeikytė     21:19  21:18 [2']
      [96] 14:40   D.Paulauskas, A.Kirdeikytė  
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:16  14:21  21:11 [34']  
           
           
         R.Galvanauskas, R.Bubulienė   15-a vieta
        [111] 15:35   K.Krūminas, G.Krūminienė
    Dėl 17-32 vietos      K.Krūminas, G.Krūminienė   21:8  21:9 [12']
         
   V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė      
   V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė   ->      
    [80] 13:50   U.Mikalauskas, J.Ravinskienė    
   A.Gelažėlis, G.Savickaitė     21:8  21:10 [34']    
  [65] 13:00   U.Mikalauskas, J.Ravinskienė      
   U.Mikalauskas, J.Ravinskienė   21:19  21:17 [31']      
      [97] 14:40   R.Banelis, J.Misiuvienė  
        21:17  15:21  21:16 [34']  
   R.Banelis, J.Misiuvienė      
   R.Banelis, J.Misiuvienė   ->      
    [81] 13:50   R.Banelis, J.Misiuvienė    
   Ą.Galiauskas, L.Grubinskaitė     21:12  21:12 [24']    
   Ą.Galiauskas, L.Grubinskaitė      
    ->       17-a vieta
        [112] 15:35   R.Banelis, J.Misiuvienė
          21:12  21:18 [17']
   R.Stakionis, S.Grigaravičienė      
   R.Stakionis, S.Grigaravičienė   ->      
    [82] 13:50   A.Sirbikė, G.Zajarskienė    
   A.Sirbikė, G.Zajarskienė     14:21  24:22  21:14 [35']    
   A.Sirbikė, G.Zajarskienė      
    ->      
      [98] 14:40   R.Dovydėnas, M.Riaubaitė  
        21:14  21:17 [26']  
   P.Šavareiko, K.Norkevičiūtė      
   P.Šavareiko, K.Norkevičiūtė   ->      
    [83] 13:50   R.Dovydėnas, M.Riaubaitė    
   R.Dovydėnas, M.Riaubaitė     16:21  21:9  21:15 [29']    
   R.Dovydėnas, M.Riaubaitė      
    ->    U.Mikalauskas, J.Ravinskienė   19-a vieta
       
         A.Sirbikė, G.Zajarskienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė    
       Ą.Galiauskas, L.Grubinskaitė  
       Ą.Galiauskas, L.Grubinskaitė   21:12  21:18 [21']   21-a vieta
       
       R.Stakionis, S.Grigaravičienė     ->
       R.Stakionis, S.Grigaravičienė  
       P.Šavareiko, K.Norkevičiūtė   21:13  21:8 [19']  
           
           
         V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė   23-a vieta
         P.Šavareiko, K.Norkevičiūtė
         P.Šavareiko, K.Norkevičiūtė   14:21  21:11  22:20 [22']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Gelažėlis, G.Savickaitė    
     A.Gelažėlis, G.Savickaitė   ->    
       A.Gelažėlis, G.Savickaitė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         A.Gelažėlis, G.Savickaitė
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.