Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [6] 10:15   D.Tankevič      
 17   Vaidas Voroneckis      21:4  21:4 [16']      
[1] 10:00   V.Voroneckis        
 16   Kipras Nugaras    21:18  17:21  21:15 [33']        
    [20] 11:15   D.Tankevič    
 9   Jurgis Jatulis        21:7  21:13 [12']    
 J.Jatulis        
 24       ->        
  [7] 10:15   B.Markevičius      
 25         11:21  21:16  21:16 [23']      
 B.Markevičius        
 8   Benas Markevičius    ->        
      [33] 12:30   D.Tankevič  
 5   Adomas Zavackas          21:11  21:7 [21']  
 A.Zavackas        
 28       ->        
  [8] 10:15   A.Zavackas      
 21         21:0  21:3 [12']      
 I.Martyšius        
 12   Ignas Martyšius    ->        
    [21] 11:30   A.Zavackas    
 13   Saulius Valasevicius        21:15  23:21 [15']    
 S.Valasevicius        
 20       ->        
  [9] 10:35   T.Puišys      
 29         21:4  21:2 [13']      
 T.Puišys        
 4   Tautvydas Puišys    ->         1-a vieta
        [45] 13:30   D.Tankevič
 3   Daniel Leonovič            21:15  21:19 [20']
 D.Leonovič        
 30       ->        
  [10] 10:35   D.Leonovič      
 19   Augustas Lukošius      21:7  21:9 [16']      
[2] 10:00   M.Plauška        
 14   Martynas Plauška    21:11  21:3 [17']        
    [22] 11:30   D.Leonovič    
 11   Gintaras Day-Sirrat        21:4  21:13 [18']    
 G.Day-Sirrat        
 22       ->        
  [11] 10:35   D.Tankevič      
 27         21:4  21:5 [17']      
 D.Tankevič        
 6   Daniel Tankevič    ->        
      [34] 12:30   B.Kamantauskas  
 7   Jokūbas Kazlauskas          21:16  21:13 [22']  
 J.Kazlauskas        
 26       ->        
  [12] 10:35   J.Kazlauskas      
 23         21:10  21:8 [17']      
 B.Drobavičius        
 10   Benas Drobavičius    ->        
    [23] 11:30   B.Kamantauskas    
 15   Ernestas Kozulinas        21:18  21:16 [20']    
[3] 10:00   E.Kozulinas        
 18   Joris Bakonis    21:14  21:16 [17']      A.Zavackas   3-a vieta
  [13] 10:55   B.Kamantauskas   [46] 13:30   A.Zavackas
 31         21:6  21:11 [15']    D.Leonovič   21:10  21:19 [15']
 B.Kamantauskas        
 2   Benediktas Kamantauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Markevičius    
      [35] 12:30   T.Puišys  
       T.Puišys   21:15  21:15 [24']   5-a vieta
        [47] 13:30   T.Puišys
       D.Tankevič     21:16  21:10 [16']
      [36] 12:30   J.Kazlauskas  
       J.Kazlauskas   21:17  22:20 [27']  
           
           
         B.Markevičius   7-a vieta
        [48] 13:30   B.Markevičius
         D.Tankevič   21:16  17:21  21:13 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Voroneckis      
    [24] 11:30   J.Jatulis    
     J.Jatulis   21:19  21:10 [19']    
      [37] 12:50   J.Jatulis  
     I.Martyšius     21:7  21:10 [16']  
    [25] 11:50   S.Valasevicius    
     S.Valasevicius   21:18  21:12 [18']     9-a vieta
        [49] 13:50   J.Jatulis
     M.Plauška       21:14  15:21  21:16 [30']
    [26] 11:50   M.Plauška    
     G.Day-Sirrat   21:13  21:12 [18']    
      [38] 12:50   M.Plauška  
     B.Drobavičius     21:3  21:4 [15']  
    [27] 11:50   E.Kozulinas    
     E.Kozulinas   21:13  21:15 [22']    
           
         S.Valasevicius   11-a vieta
        [50] 13:50   S.Valasevicius
         E.Kozulinas   21:17  5:21  23:21 [10']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Voroneckis    
      [39] 12:50   V.Voroneckis  
       I.Martyšius   21:9  21:10 [14']   13-a vieta
        [51] 13:50   V.Voroneckis
       G.Day-Sirrat     21:17  21:8 [8']
      [40] 12:50   G.Day-Sirrat  
       B.Drobavičius   21:17  21:18 [16']  
           
           
         I.Martyšius   15-a vieta
        [52] 13:50   B.Drobavičius
    Dėl 17-32 vietos      B.Drobavičius   21:5  21:8 [14']
         
   K.Nugaras      
   K.Nugaras   ->      
     K.Nugaras    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Nugaras  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [28] 11:50   K.Nugaras
          22:20  21:19 [22']
   A.Lukošius      
   A.Lukošius   ->      
     A.Lukošius    
      ->    
   .      
    ->      
      [14] 10:55   A.Lukošius  
        21:18  21:17 [24']  
   .      
    ->      
     J.Bakonis    
   J.Bakonis     ->    
   J.Bakonis      
    ->     19-a vieta
         J.Bakonis
         J.Bakonis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.