Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24 2019-08-24  
 1   Almantas Viruišis    Dėl 1-8 vietos      
 A.Viruišis      
 16       ->      
  [17] 11:30    A.Viruišis    
 9   Ihar Tsybenka      21:9  21:10 [17']    
[6] 10:30    I.Tsybenka      
 8   Augustinas Stankevičius    21:7  21:13 [15']      
    [23] 12:00    A.Viruišis  
 5   Laurynas Mitrulevičius        21:11  21:17 [19']  
[7] 10:30    L.Mitrulevičius      
 12  Mark Chabenskis    21:19  21:9 [18']      
  [14] 11:00    P.Varaneckas    
 13         11:21  21:19  21:15 [31']    
 P.Varaneckas      
 4   Pranas Varaneckas    ->       1-a vieta
      [30] 12:30    A.Viruišis
 3   Marius Puškorius          19:21  21:17  21:10 [36']
 M.Puškorius      
 14       ->      
  [15] 11:00    M.Puškorius    
 11   Žygimantas Kvartūnas      21:8  23:21 [21']    
[8] 10:30    V.Vasilčenko      
 6   Valerij Vasilčenko    21:11  21:14 [19']      
    [24] 12:00    M.Puškorius  
 7   Edvinas Tuminski        22:20  23:21 [25']  
[8] 10:30    K.Bužinskis      
 10   Karolis Bužinskis    21:9  21:11 [16']      
  [16] 11:00    K.Bužinskis    
 15         21:13  17:21  21:17 [28']    
 L.Liaudanskas      
 2   Laisvydas Liaudanskas    ->    P.Varaneckas   3-a vieta
      [31] 12:30    K.Bužinskis
       K.Bužinskis   21:17  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Tsybenka    
    [25] 12:00    L.Mitrulevičius  
     L.Mitrulevičius   21:18  14:21  21:14 [31']   5-a vieta
      [32] 12:30    L.Liaudanskas
     V.Vasilčenko     21:18  21:17 [19']
    [26] 12:00    L.Liaudanskas  
     L.Liaudanskas   21:13  21:11 [17']  
         
         
       I.Tsybenka   7-a vieta
      [33] 12:30    I.Tsybenka
       V.Vasilčenko   21:16  21:19 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Stankevičius    
   A.Stankevičius   ->    
    [27] 12:00    M.Chabenskis  
   M.Chabenskis     21:19  21:18 [20']  
   M.Chabenskis    
    ->     9-a vieta
      [34] 12:30    Ž.Kvartūnas
        21:5  21:14 [14']
   Ž.Kvartūnas    
   Ž.Kvartūnas   ->    
    [28] 12:00    Ž.Kvartūnas  
   E.Tuminski     16:21  21:13  21:17 [26']  
   E.Tuminski    
    ->    
         
       A.Stankevičius   11-a vieta
      [35] 13:00    A.Stankevičius
       E.Tuminski   24:22  21:14 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.