Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [95] 15:00    D.Tankevič    
 9   Adomas Zavackas      21:19  14:21  21:19 [33']    
[75] 13:45    A.Kaminskas      
 8   Adas Kaminskas    21:11  15:21  21:13 [28']      
    [111] 15:50    E.Jonkus  
 5   Mantas Šatkauskas        21:10  16:21  21:9 [27']  
[76] 13:45    M.Šatkauskas      
 12   Benas Bačkaitis    21:8  21:5 [13']      
  [96] 15:00    E.Jonkus    
 13   Paulius Jakubčionis      21:10  21:14 [17']    
[77] 13:45    E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:12  21:6 [12']       1-a vieta
      [123] 16:15    R.Lesinskas
 3   Nojus Budrikas          21:15  21:17 [20']
[78] 14:10    N.Budrikas      
 14   Pijus Povilonis    21:7  21:5 [13']      
  [97] 15:00    N.Budrikas    
 11   Aistis Klimavičius      21:18  21:11 [20']    
[79] 14:10    B.Kamantauskas      
 6   Benediktas Kamantauskas    21:7  21:8 [13']      
    [112] 15:50    R.Lesinskas  
 7   Titas Žibūda        21:12  21:11 [20']  
[80] 14:10    D.Gabriūnas      
 10   Dominykas Gabriūnas    21:12  21:15 [23']      
  [98] 15:00    R.Lesinskas    
 15   Matas Stacevičius      21:11  21:13 [19']    
[81] 14:10    R.Lesinskas      
 2   Rokas Lesinskas    21:7  21:4 [14']    D.Tankevič   3-a vieta
      [124] 16:15    D.Tankevič
       N.Budrikas   21:6  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kaminskas    
    [113] 15:50    M.Šatkauskas  
     M.Šatkauskas   21:17  20:22  21:17 [27']   5-a vieta
      [125] 16:15    M.Šatkauskas
     B.Kamantauskas     22:20  13:21  21:17 [32']
    [114] 15:50    D.Gabriūnas  
     D.Gabriūnas   21:17  19:21  21:15 [29']  
         
         
       A.Kaminskas   7-a vieta
      [126] 16:40    A.Kaminskas
       B.Kamantauskas   21:16  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zavackas    
   A.Zavackas   ->    
    [115] 15:50    A.Zavackas  
   B.Bačkaitis     21:13  21:6 [12']  
  [99] 15:00    P.Jakubčionis    
   P.Jakubčionis   21:8  21:9 [14']     9-a vieta
      [127] 16:40    T.Žibūda
   P.Povilonis       21:19  21:10 [25']
  [100] 15:00    P.Povilonis    
   A.Klimavičius   21:9  21:16 [16']    
    [116] 15:50    T.Žibūda  
   T.Žibūda     21:15  21:9 [17']  
  [101] 15:00    T.Žibūda    
   M.Stacevičius   21:13  21:7 [16']    
         
       P.Jakubčionis   11-a vieta
      [128] 16:40    P.Jakubčionis
       P.Povilonis   23:21  21:19 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Bačkaitis  
     B.Bačkaitis   ->   13-a vieta
      [129] 16:40    M.Stacevičius
     A.Klimavičius     21:14  21:12 [20']
    [117] 15:50    M.Stacevičius  
     M.Stacevičius   21:4  21:12 [13']  
         
         
        15-a vieta
       A.Klimavičius
       A.Klimavičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.