Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Lukrecija Bartuškaitė   Dėl 1-4 vietų    
[82] 14:10   E.Cibulskaitė    
 8   Elena Cibulskaitė      B/Ž    
  [91] 14:35    E.Kazlauskaitė  
 5   Emilė Kazlauskaitė      21:2  21:3 [10']  
[83] 14:10    E.Kazlauskaitė    
 4   Ugnė Stankevičiūtė    21:19  18:21  21:15 [24']    1-a vieta
    [107] 15:25    Ū.Lasinskaitė
 3   Gintarė Tomkevičiūtė        21:15  21:17 [18']
[84] 14:10    G.Tomkevičiūtė    
 6   Vesta Juodonytė    21:10  21:6 [13']    
  [92] 14:35    Ū.Lasinskaitė  
 7   Rasuolė Vinciūnaitė      21:11  19:21  21:15 [26']  
[85] 14:10    Ū.Lasinskaitė    
 2   Ūla Lasinskaitė    21:3  21:7 [10']    
     
     E.Cibulskaitė  3-a vieta
  [108] 15:25    G.Tomkevičiūtė
   G.Tomkevičiūtė   21:5  21:4 [11']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Bartuškaitė    
  [93] 14:35   U.Stankevičiūtė  
   U.Stankevičiūtė     B/Ž  5-a vieta
    [109] 15:25    U.Stankevičiūtė
   V.Juodonytė     21:13  21:6 [14']
  [94] 15:00    V.Juodonytė  
   R.Vinciūnaitė   21:11  21:8 [16']  
       
       
     L.Bartuškaitė  7-a vieta
    [110] 15:50   R.Vinciūnaitė
     R.Vinciūnaitė     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.