Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [25] 11:15    J.Šalnaitė    
 9   Smiltė Marija Sabakonytė      21:2  21:0 [8']    
[10] 10:25    S.Sabakonytė      
 8   Rugilė Jauniškytė      B/Ž      
    [43] 12:05    J.Šalnaitė  
 5   Marija Byčkova        21:5  21:8 [14']  
[11] 10:25    M.Byčkova      
 12   Justina Veličkaitė      B/Ž      
  [26] 11:15    E.Dindaitė    
 13         21:2  21:3 [13']    
 E.Dindaitė      
 4   Elija Dindaitė    ->       1-a vieta
      [64] 13:20    T.Leonovič
 3   Greta Vedrickaitė          18:21  21:18  21:19 [44']
 G.Vedrickaitė      
 14       ->      
  [27] 11:15    G.Vedrickaitė    
 11   Karolina Veličkaitė      21:13  21:10 [19']    
[12] 10:25    A.Klimaitė      
 6   Amelija Klimaitė      B/Ž      
    [44] 12:05    T.Leonovič  
 7   Liepa Budrytė        21:9  21:16 [20']  
[13] 10:25    L.Budrytė      
 10   Skaistė Liutkutė    23:21  21:15 [19']      
  [28] 11:15    T.Leonovič    
 15         21:3  21:7 [11']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    E.Dindaitė   3-a vieta
      [65] 13:20    G.Vedrickaitė
       G.Vedrickaitė   21:14  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Sabakonytė    
    [45] 12:05    M.Byčkova  
     M.Byčkova   21:11  21:9 [14']   5-a vieta
      [66] 13:20    M.Byčkova
     A.Klimaitė     21:16  21:18 [21']
    [46] 12:05    A.Klimaitė  
     L.Budrytė   21:19  21:19 [23']  
         
         
       S.Sabakonytė   7-a vieta
      [67] 13:20    L.Budrytė
       L.Budrytė   21:16  14:21  21:10 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jauniškytė    
   R.Jauniškytė   ->    
    [47] 12:30   R.Jauniškytė  
   J.Veličkaitė       B/Ž  
   J.Veličkaitė    
    ->     9-a vieta
      [68] 13:20    S.Liutkutė
          B/Ž
   K.Veličkaitė    
   K.Veličkaitė   ->    
    [48] 12:30   S.Liutkutė  
   S.Liutkutė       B/Ž  
   S.Liutkutė    
    ->    
         
       J.Veličkaitė   11-a vieta
      [69] 13:20 
       K.Veličkaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.