Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP3], Data: 2019-12-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           2.4 
   4     1       2 
 10           4 
 Suaug C 
   8           0.7 
   6     2       0.7 
 12           0.9 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   28 d.  10:00  Suaug C   MD    A.Kvasytė  A.Lingytė   21:11  21:9    D.Grigalauskienė  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   15  
 2   28 d.  10:00  Suaug C   MD    K.Merkevičiūtė  A.Mastavičiūtė   20:22  21:23    I.Travkina  D.Yarmalovich   22  
 3   28 d.  10:00  Suaug B   MD    T.Urbonienė  J.Kažanauskaitė   21:7  21:10    Ž.Nečejauskaitė  A.Kazlienė    15  
 4   28 d.  10:00  Suaug B   MD    R.Gečaitė  A.Brikaitė   21:14  21:11    J.Žibūdienė  J.Puchova   18  
 5   28 d.  10:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:18  21:10    D.Mazėtis  M.Puchovičius   19  
 6   28 d.  10:00  Suaug B   VD    Ž.Tamošiūnas  M.Tamošiūnas   17:21  18:21    V.Jonikas  T.Meškutavičius   17  
 7   28 d.  10:20  Suaug B   VD    V.Salietis  E.Merkevičius   13:21  22:24    J.Pauliukas  A.Bakushev   20  
 8   28 d.  10:20  Suaug B   VD    M.Armonas  G.Celencevičius   17:21  12:21    M.Petkevičius  V.Venckus   18  
 9   28 d.  10:20  Suaug C   VD    V.Jankauskas  A.Butkus   21:13  21:7    R.Gylys  A.Učkuronis   12  
 10   28 d.  10:20  Suaug C   VD    J.Marozas  R.Kulieša   21:12  21:10    K.Bužinskis  D.Sirvydis   17  
 11   28 d.  10:20  Suaug C   VD    R.Sinius  A.Andreliūnas   13:21  21:17  21:14    A.Grigalauskas  A.Abromaitis   27  
 12   28 d.  10:20  Suaug C   VD    A.Borisenko  D.Ferensas   21:17  21:18    K.Koira  N.Molis   18  
 13   28 d.  10:45  Suaug C   MD    J.Molienė  N.Lipa   7:21  12:21    I.Travkina  D.Yarmalovich   15  
 14   28 d.  10:45  Suaug C   MD    Ž.Simonaitytė  A.Venslovė   21:12  21:6    D.Grigalauskienė  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   15  
 15   28 d.  10:45  Suaug B   MD    T.Urbonienė  J.Kažanauskaitė   9:21  15:21    J.Žibūdienė  J.Puchova   17  
 16   28 d.  10:45  Suaug B   MD    R.Gečaitė  A.Brikaitė   21:9  21:7    Ž.Nečejauskaitė  A.Kazlienė    12  
 17   28 d.  10:45  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:13  21:18    V.Jonikas  T.Meškutavičius   19  
 18   28 d.  10:45  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Bakushev   22:20  20:22  20:22    M.Petkevičius  V.Venckus   40  
 19   28 d.  11:15  Suaug B   VD    D.Mazėtis  M.Puchovičius   21:15  21:13    Ž.Tamošiūnas  M.Tamošiūnas   17  
 20   28 d.  11:15  Suaug B   VD    V.Salietis  E.Merkevičius   21:13  21:15    M.Armonas  G.Celencevičius   17  
 21   28 d.  11:15  Suaug C   VD    V.Jankauskas  A.Butkus   21:16  21:17    J.Marozas  R.Kulieša   22  
 22   28 d.  11:15  Suaug C   VD    R.Sinius  A.Andreliūnas   21:11  21:11    A.Borisenko  D.Ferensas   14  
 23   28 d.  11:15  Suaug C   VD    R.Gylys  A.Učkuronis   12:21  13:21    K.Bužinskis  D.Sirvydis   13  
 24   28 d.  11:15  Suaug C   VD    A.Grigalauskas  A.Abromaitis   21:17  21:15    K.Koira  N.Molis   17  
 25   28 d.  11:45  Suaug C   MD    J.Molienė  N.Lipa   17:21  20:22    K.Merkevičiūtė  A.Mastavičiūtė   20  
 26   28 d.  11:45  Suaug C   MD    Ž.Simonaitytė  A.Venslovė   21:14  21:9    A.Kvasytė  A.Lingytė   15  
 27   28 d.  11:45  Suaug B   MD    T.Urbonienė  J.Kažanauskaitė   13:21  20:22    R.Gečaitė  A.Brikaitė   20  
 28   28 d.  11:45  Suaug B   MD    J.Žibūdienė  J.Puchova   21:10  21:15    Ž.Nečejauskaitė  A.Kazlienė    15  
 29   28 d.  11:45  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:15  21:19    M.Petkevičius  V.Venckus   20  
 30   28 d.  11:45  Suaug B   VD    V.Jonikas  T.Meškutavičius   21:18  8:21  21:17    J.Pauliukas  A.Bakushev   28  
 31   28 d.  12:15  Suaug B   VD    D.Mazėtis  M.Puchovičius   13:21  18:21    V.Salietis  E.Merkevičius   18  
 32   28 d.  12:15  Suaug B   VD    Ž.Tamošiūnas  M.Tamošiūnas   19:21  13:21    M.Armonas  G.Celencevičius   17  
 33   28 d.  12:15  Suaug C   VD    V.Jankauskas  A.Butkus   21:12  14:21  17:21    R.Sinius  A.Andreliūnas   29  
 34   28 d.  12:15  Suaug C   VD    J.Marozas  R.Kulieša   21:7  21:15    A.Borisenko  D.Ferensas   17  
 35   28 d.  12:15  Suaug C   VD    K.Bužinskis  D.Sirvydis   17:21  11:21    A.Grigalauskas  A.Abromaitis   16  
 36   28 d.  12:15  Suaug C   VD    R.Gylys  A.Učkuronis   10:21  20:22    K.Koira  N.Molis   15  
 37   28 d.  12:45  Suaug C   MD    Ž.Simonaitytė  A.Venslovė   21:14  22:20    I.Travkina  D.Yarmalovich   18  
 38   28 d.  12:45  Suaug C   MD    K.Merkevičiūtė  A.Mastavičiūtė   18:21  21:14  19:21    A.Kvasytė  A.Lingytė   28  
 39   28 d.  12:45  Suaug C   MD    J.Molienė  N.Lipa   21:8  21:13    D.Grigalauskienė  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   16  
 41   28 d.  13:15  Suaug B   MX    V.Venckus  J.Venckuvienė   28:30  11:21    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   27  
 42   28 d.  13:15  Suaug B   MX    M.Tamošiūnas  M.Janutaitė   8:21  18:21    E.Merkevičius  K.Merkevičiūtė   14  
 43   28 d.  13:15  Suaug C   MX    A.Borisenko  A.Kvasytė   15:21  21:13  13:21    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   25  
 44   28 d.  13:15  Suaug C   MX    A.Abromaitis  A.Antanavičiūtė   13:21  15:21    A.Bakushev  I.Travkina   15  
 45   28 d.  13:15  Suaug C   MX    .   0:0    K.Koira  J.Molienė    
 46   28 d.  13:15  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  D.Grigalauskienė   11:21  11:21    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   16  
 47   28 d.  13:45  Suaug C   MX    D.Mazėtis  D.Yarmalovich   21:8  21:17    D.Ferensas  A.Lingytė   13  
 48   28 d.  13:45  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Žibūdienė   21:11  21:9    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   15  
 49   28 d.  13:45  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   21:13  21:14    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   17  
 50   28 d.  13:45  Suaug B   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   21:11  21:13    V.Jonikas  Ž.Simonaitytė   16  
 51   28 d.  13:45  Suaug B   MX    E.Merkevičius  K.Merkevičiūtė   12:21  23:21  13:21    D.Čeplinskas  J.Kažanauskaitė   23  
 52   28 d.  13:45  Suaug C   MX    N.Molis  N.Lipa   23:21  19:21  10:21    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   30  
 53   28 d.  14:15  Suaug C   MX    A.Bakushev  I.Travkina   21:9  21:12    K.Koira  J.Molienė   14  
 54   28 d.  14:15  Suaug C   MX    M.Armonas  A.Kazlienė    21:19  21:18    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   20  
 55   28 d.  14:15  Suaug C   MX    D.Mazėtis  D.Yarmalovich   21:19  17:21  21:19    T.Meškutavičius  A.Venslovė   29  
 56   28 d.  14:15  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Žibūdienė   21:12  21:5    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   15  
 57   28 d.  14:15  Suaug B   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   17:21  18:21    D.Čeplinskas  J.Kažanauskaitė   19  
 58   28 d.  14:45  Suaug B   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   17:21  18:21    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   19  
 59   28 d.  14:45  Suaug B   MX    V.Jonikas  Ž.Simonaitytė   20:22  20:22    E.Merkevičius  K.Merkevičiūtė   19  
 60   28 d.  14:45  Suaug C   MX    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   13:21  21:18  9:21    A.Bakushev  I.Travkina   29  
 61   28 d.  14:45  Suaug C   MX    M.Armonas  A.Kazlienė    23:21  15:21  20:22    D.Mazėtis  D.Yarmalovich   31  
 62   28 d.  14:45  Suaug C   MX    N.Molis  N.Lipa   21:13  21:16    K.Koira  J.Molienė   15  
 63   28 d.  14:45  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   19:21  7:21    T.Meškutavičius  A.Venslovė   19  
 64   28 d.  15:15  Suaug C   MX    A.Borisenko  A.Kvasytė   16:21  15:21    A.Abromaitis  A.Antanavičiūtė   16  
 65   28 d.  15:15  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  D.Grigalauskienė   14:21  10:21    D.Ferensas  A.Lingytė   14  
 66   28 d.  15:15  Suaug B   MX    K.Šemeta  J.Žibūdienė   21:6  21:12    D.Čeplinskas  J.Kažanauskaitė   15  
 67   28 d.  15:15  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   12:21  12:21    V.Salietis  A.Brikaitė   15  
 68   28 d.  15:15  Suaug B   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   21:14  21:14    E.Merkevičius  K.Merkevičiūtė   15  
 69   28 d.  15:15  Suaug B   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   22:20  21:5    V.Jonikas  Ž.Simonaitytė   16  
 70   28 d.  15:45  Suaug B   MX    V.Venckus  J.Venckuvienė   14:21  21:4  21:16    M.Tamošiūnas  M.Janutaitė   21  
 71   28 d.  15:45  Suaug C   MX    A.Bakushev  I.Travkina   21:10  21:13    D.Mazėtis  D.Yarmalovich   18  
 72   28 d.  15:45  Suaug C   MX    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   15:21  21:13  8:21    M.Armonas  A.Kazlienė    26  
 73   28 d.  15:45  Suaug C   MX    N.Molis  N.Lipa   16:21  21:14  13:21    T.Meškutavičius  A.Venslovė   25  
 74   28 d.  15:45  Suaug C   MX    K.Koira  J.Molienė   14:21  20:22    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė   17  
 75   28 d.  15:45  Suaug C   MX    A.Abromaitis  A.Antanavičiūtė   21:16  21:14    D.Ferensas  A.Lingytė   15  
 76   28 d.  16:15  Suaug C   MX    A.Borisenko  A.Kvasytė   21:16  21:14    D.Grigalauskas  D.Grigalauskienė   16  
76 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.