Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Arnoldas Slušnys ,   Linas Supronas   Dėl 1-4 vietų    
[22] 11:10   A.Slušnys, L.Supronas    
 8   Dovas Genys ,   Ignas Vaivada    17:21  21:14  21:19 [38']    
  [38] 12:30   A.Slušnys, L.Supronas  
 5   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas      21:14  21:17 [26']  
[23] 11:10   J.Gatelis, D.Kubilius    
 4   Jovitas Gatelis ,   Darius Kubilius    21:10  11:21  21:10 [34']    1-a vieta
    [52] 13:20   A.Slušnys, L.Supronas
 3   Mindaugas Butautas ,   Tomas Tiškus        17:21  21:11  21:12 [35']
[24] 11:10   M.Butautas, T.Tiškus    
 6   Steponas Januška ,   Vaidas Mackevičius    21:11  14:21  21:9 [32']    
  [39] 12:30   M.Butautas, T.Tiškus  
 7   Česlovas Ramanauskas ,   Giedrius Stasiulis      21:17  21:18 [23']  
[25] 11:35   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 2   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis    21:17  21:16 [51']    
     
     J.Gatelis, D.Kubilius  3-a vieta
  [53] 13:20   J.Gatelis, D.Kubilius
   V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:18  22:20
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Genys, I.Vaivada    
  [40] 12:30   S.Galentas, A.Jachontovas  
   S.Galentas, A.Jachontovas   21:10  21:12 [26']  5-a vieta
    [54] 13:20   Č.Ramanauskas, G.Stasiulis
   S.Januška, V.Mackevičius     21:17  21:14 [7']
  [41] 12:30   Č.Ramanauskas, G.Stasiulis  
   Č.Ramanauskas, G.Stasiulis   21:17  21:16 [25']  
       
       
     D.Genys, I.Vaivada  7-a vieta
    [55] 13:45   D.Genys, I.Vaivada
     S.Januška, V.Mackevičius   19:21  21:19  21:11 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.