Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [74] 15:05   G.Stasiulis, K.Čyvaitė    
 9   Darius Kubilius 
 Ingrida Savickienė 
    21:17  21:18 [24']    
[62] 14:15   G.Stasiulis, K.Čyvaitė      
 8   Giedrius Stasiulis 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:14  17:21  22:20 [32']      
    [91] 16:25   T.Tiškus, A.Kasparavičienė  
 5   Jovitas Gatelis 
 Lorena Valantiejienė 
      21:17  21:17 [21']  
 J.Gatelis, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [75] 15:05   T.Tiškus, A.Kasparavičienė    
 13         21:13  21:12 [24']    
 T.Tiškus, A.Kasparavičienė      
 4   Tomas Tiškus 
 Aldona Kasparavičienė 
  ->       1-a vieta
      [107] 17:15   T.Tiškus, A.Kasparavičienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:19  21:17 [40']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [76] 15:05   D.Genys, V.Paulauskaitė    
 11         21:15  17:21  21:15 [41']    
 D.Genys, V.Paulauskaitė      
 6   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->      
    [92] 16:25   D.Genys, V.Paulauskaitė  
 7   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:16  23:21 [28']  
[63] 14:15   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 10   Audrius Šadbaras 
 Lilija Genutytė 
  21:11  21:9 [20']      
  [77] 15:05   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 15         21:11  22:20 [27']    
 L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 2   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  ->    G.Stasiulis, K.Čyvaitė   3-a vieta
      [108] 17:15   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
       L.Supronas, D.Rutkauskaitė   21:11  21:7 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, R.Petrošienė    
    [93] 16:25   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     J.Gatelis, L.Valantiejienė   21:12  21:10 [20']   5-a vieta
      [109] 17:40   V.Martinkus, J.Vadeikienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:15  21:18 [28']
    [94] 16:25   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   21:12  21:13 [26']  
         
         
       J.Gatelis, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [110] 17:40   J.Gatelis, L.Valantiejienė
       G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   21:19  23:21 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, I.Savickienė    
   D.Kubilius, I.Savickienė   ->    
     D.Kubilius, I.Savickienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [78] 15:05   D.Kubilius, I.Savickienė
        21:12  23:25  21:13 [33']
   .    
    ->    
     A.Šadbaras, L.Genutytė  
   A.Šadbaras, L.Genutytė     ->  
   A.Šadbaras, L.Genutytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.