Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus      
 16       ->      
  [102] 18:00   V.Turolevičius    
 9   Ignas Lukoševičius      21:15  14:21  21:14 [32']    
[83] 16:20   V.Turolevičius      
 8   Vaidas Turolevičius    21:16  21:15 [18']      
    [119] 19:15   M.Brazauskas  
 5   Česlovas Ramanauskas        21:15  21:14 [22']  
[84] 16:20   Č.Ramanauskas      
 12   Aloyzas Jarošaitis    21:23  21:15  21:10 [39']      
  [103] 18:00   M.Brazauskas    
 13   Ramūnas Balvočius      21:14  21:12 [25']    
[85] 16:20   M.Brazauskas      
 4   Marius Brazauskas    21:7  21:12 [18']       1-a vieta
      [133] 20:30   A.Rimkus
 3   Darius Kairys          20:22  22:20  21:10 [43']
 D.Kairys      
 14       ->      
  [104] 18:00   D.Kairys    
 11   Kęstutis Kučinskas      21:11  21:12 [23']    
[86] 16:45   Ž.Ramonas      
 6   Žanas Ramonas    21:18  21:11 [19']      
    [120] 19:15   A.Rimkus  
 7   Gytis Celencevičius        21:10  21:18 [27']  
[87] 16:45   G.Celencevičius      
 10   Vytautas Česonis    21:16  19:21  21:13 [31']      
  [105] 18:00   A.Rimkus    
 15         21:17  21:13 [27']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    V.Turolevičius   3-a vieta
      [134] 20:30   V.Turolevičius
       D.Kairys   22:20  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus    
    [121] 19:40   J.Bartkus  
     Č.Ramanauskas   21:19  24:26  21:6 [44']   5-a vieta
      [135] 20:30   G.Celencevičius
     Ž.Ramonas     21:19  21:9 [33']
    [122] 19:40   G.Celencevičius  
     G.Celencevičius   21:16  22:20 [23']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       Ž.Ramonas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Lukoševičius    
   I.Lukoševičius   ->    
    [123] 19:40   A.Jarošaitis  
   A.Jarošaitis     29:27  21:16 [29']  
  [106] 18:25   A.Jarošaitis    
   R.Balvočius   21:15  16:21  21:19 [27']     9-a vieta
      [136] 20:55   A.Jarošaitis
        18:21  22:20  21:14 [35']
   K.Kučinskas    
   K.Kučinskas   ->    
    [124] 19:40   V.Česonis  
   V.Česonis     21:10  21:17 [19']  
   V.Česonis    
    ->    
         
       I.Lukoševičius   11-a vieta
     
       K.Kučinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Balvočius  
     R.Balvočius   ->   13-a vieta
       R.Balvočius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.