Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Dalia Sunklodė 
  Dėl 1-8 vietos      
19:40   G.Šiaučiūnas, D.Sunklodė      
 16       ->      
  [88] 16:45   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė    
 9   Andrius Bičiūnas 
 Renata Staupelienė 
    21:14  21:18 [22']    
[69] 15:10   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė      
 8   Ramūnas Ražanauskas 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:15  21:14 [26']      
    [107] 18:25   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė  
 5   Raimondas Povilaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      23:21  21:16 [25']  
[70] 15:10   R.Povilaitis, A.Pikčilingienė      
 12   Mindaugas Narkus 
 Rima Januškienė 
  21:13  19:21  21:14 [31']      
  [89] 16:45   D.Likas, L.Bičiūnienė    
 13   Darius Likas 
 Laura Bičiūnienė 
    21:14  21:17 [20']    
[71] 15:35   D.Likas, L.Bičiūnienė      
 4   Raimundas Masevičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:18  21:14 [19']       1-a vieta
      [125] 19:40   A.Giedrikas, V.Slušnienė
 3   Saulius Venslovas 
 Živilė Simonaitytė 
        21:16  23:25  21:8 [34']
[72] 15:35   S.Venslovas, Ž.Simonaitytė      
 14   Arūnas Masteika 
 Zita Jarošaitienė 
  21:16  21:11 [20']      
  [90] 16:45   E.Petrošius, D.Lubė    
 11   Rolandas Čepulis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
    21:10  18:21  22:20 [31']    
[73] 15:35   E.Petrošius, D.Lubė      
 6   Edmundas Petrošius 
 Diana Lubė 
  21:23  21:17  21:11 [31']      
    [108] 18:25   A.Giedrikas, V.Slušnienė  
 7   Laurynas Urniežius 
 Milda Gumbrevičiūtė 
      21:8  21:13 [16']  
[74] 15:35   R.Giedraitis, E.Kaminskaitė      
 10   Robertas Giedraitis 
 Eglė Kaminskaitė 
  21:14  21:19 [19']      
  [91] 17:10   A.Giedrikas, V.Slušnienė    
 15         21:14  21:6 [16']    
19:40   A.Giedrikas, V.Slušnienė      
 2   Aidas Giedrikas 
 Violeta Slušnienė 
  ->    D.Likas, L.Bičiūnienė   3-a vieta
      [126] 20:05   E.Petrošius, D.Lubė
       E.Petrošius, D.Lubė   21:15  21:12 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, D.Sunklodė    
    [109] 18:25   G.Šiaučiūnas, D.Sunklodė  
     R.Povilaitis, A.Pikčilingienė   21:19  21:14 [20']   5-a vieta
      [127] 20:05   R.Giedraitis, E.Kaminskaitė
     S.Venslovas, Ž.Simonaitytė     21:10  21:10 [20']
    [110] 18:25   R.Giedraitis, E.Kaminskaitė  
     R.Giedraitis, E.Kaminskaitė   18:21  21:10  21:19 [29']  
         
         
       R.Povilaitis, A.Pikčilingienė   7-a vieta
     
       S.Venslovas, Ž.Simonaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  20:05   A.Bičiūnas, R.Staupelienė    
   A.Bičiūnas, R.Staupelienė   ->    
    [111] 18:50   R.Masevičius, E.Grigeliūnienė  
   M.Narkus, R.Januškienė     21:19  18:21  21:18 [36']  
  [92] 17:10   R.Masevičius, E.Grigeliūnienė    
   R.Masevičius, E.Grigeliūnienė   21:11  21:10 [16']     9-a vieta
      [128] 20:05   R.Masevičius, E.Grigeliūnienė
   A.Masteika, Z.Jarošaitienė       21:15  21:11 [21']
  [93] 17:10   A.Masteika, Z.Jarošaitienė    
   R.Čepulis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:12  21:7 [20']    
    [112] 18:50   A.Masteika, Z.Jarošaitienė  
   L.Urniežius, M.Gumbrevičiūtė     21:19  12:21  21:10 [32']  
  20:05   L.Urniežius, M.Gumbrevičiūtė    
    ->    
         
       A.Bičiūnas, R.Staupelienė   11-a vieta
     
       L.Urniežius, M.Gumbrevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Narkus, R.Januškienė  
     M.Narkus, R.Januškienė   ->   13-a vieta
     
     R.Čepulis, R.Šutaitė-Giedraitienė     ->
     R.Čepulis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.