Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
18
14
21
18
21
 64'
21
17
21
16
 21'
21
8
21
9
 20'
137/110
27
2
2
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
18
21
21
14
21
18
 64'
21
9
21
15
 19'
21
7
21
14
 23'
144/98
46
3
1
3 Modesta Kožkuvienė 
 Jurgita Sakalauskaitė 
17
21
16
21
 21'
9
21
15
21
 19'
21
15
21
12
 22'
99/111
-12
1
3
4 Diana Grigalauskienė 
 Renata Mileškienė 
8
21
9
21
 20'
7
21
14
21
 23'
15
21
12
21
 22'
65/126
-61
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
21
15
21
15
 23'
19
21
21
12
21
18
 32'
103/81
22
2
1
2 Rima Januškienė 
 Gitana Krūminienė 
15
21
15
21
 23'
13
21
10
21
 40'
53/84
-31
0
3
3 Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
21
19
12
21
18
21
 32'
21
13
21
10
 40'
93/84
9
1
2



2019-08-25  
   1-a vieta
 2    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[69] 16:05   R.Platakytė, J.Sereckienė
 3    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:16  21:19 [27']
   



2019-08-25  
   3-a vieta
 1    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[70] 16:05   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 6    Kristina Freimanaitė,  Jurita Repšienė   21:9  21:12 [26']
   



2019-08-25  
   5-a vieta
 4    Rima Januškienė,  Gitana Krūminienė  
[71] 16:05   M.Kožkuvienė, J.Sakalauskaitė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Jurgita Sakalauskaitė   22:20  21:17 [34']
   



 
   7-a vieta
 7    Diana Grigalauskienė,  Renata Mileškienė  
 D.Grigalauskienė, R.Mileškienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.