Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25 2019-08-25  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [5] 09:25   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Sigitas Galentas 
 Jurita Repšienė 
    29:27  21:15 [26']    
[1] 09:00   S.Galentas, J.Repšienė      
 8   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:12 [18']      
    [15] 10:15   T.Paliulis, R.Staupelienė  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
      17:21  21:16  21:15 [31']  
[2] 09:00   T.Paliulis, R.Staupelienė      
 12   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
  21:16  21:11 [14']      
  [6] 09:25   T.Paliulis, R.Staupelienė    
 13         21:19  21:16 [27']    
 M.Butautas, E.Grigeliūnienė      
 4   Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:30   P.Liutikas, D.Liutikė
 3   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  21:10 [23']
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [7] 09:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 11   Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
    21:8  21:17 [27']    
[3] 09:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 6   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:9  21:11 [14']      
    [16] 10:15   P.Liutikas, D.Liutikė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:17  21:8 [22']  
[4] 09:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 10   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:8  21:15 [13']      
  [8] 09:25   P.Liutikas, D.Liutikė    
 15         21:12  21:18 [25']    
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [26] 11:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Galentas, J.Repšienė    
    [17] 10:40   M.Butautas, E.Grigeliūnienė  
     M.Butautas, E.Grigeliūnienė   21:10  21:19 [21']   5-a vieta
      [27] 11:30   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
     V.Krasovskij, J.Sereckienė     21:19  21:19 [24']
    [18] 10:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:17  21:13 [23']  
         
         
       S.Galentas, J.Repšienė   7-a vieta
      [28] 11:30   V.Krasovskij, J.Sereckienė
       V.Krasovskij, J.Sereckienė   21:18  21:8 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Litvinskas, K.Freimanaitė    
   E.Litvinskas, K.Freimanaitė   ->    
    [9] 09:50   E.Litvinskas, K.Freimanaitė  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė     21:8  21:10 [18']  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė    
    ->     9-a vieta
      [19] 10:40   K.Krūminas, G.Krūminienė
        21:7  21:13 [17']
   R.Andrijauskas, R.Januškienė    
   R.Andrijauskas, R.Januškienė   ->    
    [10] 09:50   K.Krūminas, G.Krūminienė  
   K.Krūminas, G.Krūminienė     21:10  21:10 [21']  
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   11-a vieta
      [20] 10:40   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       R.Andrijauskas, R.Januškienė   21:18  21:15 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.