Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Rokas Krasauskas    Dėl 1-8 vietos      
 R.Krasauskas      
 16       ->      
  [118] 16:10   S.Malakauskas    
 9   Simas Malakauskas      21:13  21:16 [22']    
[96] 14:40   S.Malakauskas      
 8   Steponas Januška    21:11  21:13 [33']      
    [140] 17:10   S.Malakauskas  
 5   Saulius Eibukas        23:21  21:17 [29']  
[97] 14:40   P.Levickas      
 12   Paulius Levickas    24:22  21:19 [29']      
  [120] 16:10   P.Levickas    
 13   Matas Miliauskis      21:19  21:23  21:16 [42']    
[98] 14:40   P.Balaišis      
 4   Pijus Balaišis    21:13  22:20 [38']       1-a vieta
      [159] 18:10   S.Malakauskas
 3   Lukas Miliauskis          21:19  21:19 [24']
[99] 14:40   L.Miliauskis      
 14   Ąžuolas Barkauskas    21:8  21:11 [38']      
  [121] 16:10   L.Miliauskis    
 11   Aurimas Kamantauskas      21:14  12:21  21:15 [40']    
[100] 15:10   A.Valatka      
 6   Augustas Valatka    21:7  21:9 [21']      
    [141] 17:10   S.Skurdauskas  
 7   Audrius Vilčinskas        21:15  21:13 [29']  
[101] 15:10   M.Brazauskas      
 10   Marius Brazauskas    21:14  21:19 [26']      
  [122] 16:10   S.Skurdauskas    
 15   Lukas Bucevičius      21:17  21:11 [23']    
[102] 15:10   S.Skurdauskas      
 2   Simas Skurdauskas    22:20  21:7 [19']    P.Levickas   3-a vieta
      [160] 18:10   L.Miliauskis
       L.Miliauskis   21:10  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Krasauskas    
    [142] 17:10   R.Krasauskas  
     P.Balaišis   21:14  21:9 [21']   5-a vieta
      [161] 18:10   R.Krasauskas
     A.Valatka     9:21  21:19  21:16 [32']
    [143] 17:10   A.Valatka  
     M.Brazauskas   19:21  21:19  21:16 [40']  
         
         
       P.Balaišis   7-a vieta
      [162] 18:10   M.Brazauskas
       M.Brazauskas   21:16  21:16 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Januška    
   S.Januška   ->    
    [144] 17:10   S.Eibukas  
   S.Eibukas     21:15  21:17 [29']  
  [123] 16:10   S.Eibukas    
   M.Miliauskis   14:21  22:20  21:15 [32']     9-a vieta
      [163] 18:40   S.Eibukas
   Ą.Barkauskas       21:14  21:19 [27']
  [124] 16:10   Ą.Barkauskas    
   A.Kamantauskas   21:12  21:4 [17']    
    [145] 17:40   Ą.Barkauskas  
   A.Vilčinskas     21:12  19:21  21:14 [34']  
  [125] 16:10   A.Vilčinskas    
   L.Bucevičius   17:21  22:20  24:22 [36']    
         
       S.Januška   11-a vieta
      [164] 18:40   S.Januška
       A.Vilčinskas   15:21  21:12  23:21 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Miliauskis  
     M.Miliauskis   ->   13-a vieta
      [165] 18:40   M.Miliauskis
     A.Kamantauskas     21:9  21:18 [20']
    [146] 17:40   A.Kamantauskas  
     L.Bucevičius   22:20  21:14 [22']  
         
         
        15-a vieta
       L.Bucevičius
       L.Bucevičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.