Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Česlovas Ramanauskas   Dėl 1-4 vietų    
[104] 15:10   Č.Ramanauskas    
 8   Dovydas Petrauskas    21:13  21:5 [22']    
  [126] 16:10   Č.Ramanauskas  
 5   Vytautas Krinickas      21:15  21:12 [23']  
[105] 15:10   E.Leonavičius    
 4   Ernestas Leonavičius    21:8  21:6 [20']    1-a vieta
    [147] 17:40   Č.Ramanauskas
 3   Nedas Šimkus        21:17  22:24  21:13 [49']
[106] 15:10   N.Šimkus    
 6   Dainius Mitrulevičius    21:17  21:15 [21']    
  [127] 16:40   V.Balaišis  
 7   Laurynas Mitrulevičius      11:21  21:9  21:13 [33']  
[107] 15:10   V.Balaišis    
 2   Virgilijus Balaišis    21:11  21:8 [25']    
     
     E.Leonavičius  3-a vieta
  [148] 17:40   E.Leonavičius
   N.Šimkus   23:21  16:21  21:18 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Petrauskas    
  [128] 16:40   V.Krinickas  
   V.Krinickas   21:15  21:15 [22']  5-a vieta
    [149] 17:40   L.Mitrulevičius
   D.Mitrulevičius     21:7  21:16 [24']
  [129] 16:40   L.Mitrulevičius  
   L.Mitrulevičius   21:14  21:10 [23']  
       
       
     D.Petrauskas  7-a vieta
    [150] 17:40   D.Mitrulevičius
     D.Mitrulevičius   21:18  21:13 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.