Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų taurė, Data: 2019-05-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Danielius Beržanskis ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
[48] 12:30   D.Beržanskis, J.Petkus    
 8   Mantas Palubinskas ,   Vilius Bagdanavičius    21:12  28:30  21:11 [41']    
  [66] 13:20   L.Borusas, I.Reznikas  
 5   Benas Vaškevičius ,   Tomas Vaškevičius      15:21  21:12  26:24 [45']  
[49] 12:30   L.Borusas, I.Reznikas    
 4   Laurynas Borusas ,   Ignas Reznikas    21:17  22:20 [27']    1-a vieta
    [83] 14:10   P.Bartušis, M.Šames
 3   Povilas Bartušis ,   Mark Šames        21:13  21:15 [24']
[50] 12:30   P.Bartušis, M.Šames    
 6   Evaldas Bradūnas ,   Mantas Maulė    21:14  21:8 [22']    
  [67] 13:20   P.Bartušis, M.Šames  
 7   Mamertas Noreika ,   Šarūnas Stumbra      21:15  21:12 [22']  
[51] 12:30   E.Slušnys, K.Reimeris    
 2   Edgaras Slušnys ,   Karolis Reimeris    21:6  21:8 [16']    
     
     D.Beržanskis, J.Petkus  3-a vieta
  [84] 14:10   D.Beržanskis, J.Petkus
   E.Slušnys, K.Reimeris   17:21  22:20  21:16 [41']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Palubinskas, V.Bagdanavičius    
  [68] 13:20   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius  
   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius   21:12  21:15 [23']  5-a vieta
    [85] 14:10   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius
   E.Bradūnas, M.Maulė     21:13  21:10 [29']
  [69] 13:20   E.Bradūnas, M.Maulė  
   M.Noreika, Š.Stumbra   21:15  21:12 [25']  
       
       
     M.Palubinskas, V.Bagdanavičius  7-a vieta
    [86] 14:10   M.Palubinskas, V.Bagdanavičius
     M.Noreika, Š.Stumbra   21:16  22:20 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.