Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Mamertas Noreika ,   Saulius Noreika   Dėl 1-4 vietų    
[61] 15:50   D.Kumar, Ž.Sabulis    
 8   Devender Kumar ,   Žanas Sabulis    21:14  21:12 [23']    
  [70] 16:40   D.Kumar, Ž.Sabulis  
 5   Steponas Januška ,   Rolandas Juknevičius      21:15  21:13 [32']  
[62] 15:50   S.Januška, R.Juknevičius    
 4   Arnoldas Slušnys ,   Gintautas Šiaučiūnas    21:15  13:21  21:19 [12']    1-a vieta
    [78] 17:30   D.Kumar, Ž.Sabulis
 3   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis        21:19  11:21  21:18 [33']
[63] 16:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 6   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas    21:16  21:15 [18']    
  [71] 17:05   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Vaidas Mackevičius ,   Matas Mackevičius      21:8  21:17 [20']  
[64] 16:15   V.Mackevičius, M.Mackevičius    
 2   Marijus Stankevičius ,   Mantas Zinkevičius    21:16  21:12 [17']    
     
     S.Januška, R.Juknevičius  3-a vieta
  [79] 17:55   S.Januška, R.Juknevičius
   V.Mackevičius, M.Mackevičius   21:12  24:22 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Noreika, S.Noreika    
  [72] 17:05   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas  
   A.Slušnys, G.Šiaučiūnas   21:10  21:13 [20']  5-a vieta
    [80] 17:55   S.Galentas, A.Jachontovas
   S.Galentas, A.Jachontovas     21:18  21:19 [31']
  [73] 17:05   S.Galentas, A.Jachontovas  
   M.Stankevičius, M.Zinkevičius   21:18  21:17 [59']  
       
       
     M.Noreika, S.Noreika  7-a vieta
    [81] 17:55   M.Stankevičius, M.Zinkevičius
     M.Stankevičius, M.Zinkevičius   21:8  21:19 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.