Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Raimundas Masevičius 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Masevičius, E.Peleckis      
 16       ->      
  [65] 16:15   G.Lukošius, P.Lukošius    
 9   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
    21:16  8:21  21:18 [34']    
[59] 15:50   G.Lukošius, P.Lukošius      
 8   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
  21:12  21:8 [37']      
    [74] 17:05   M.Juodvalkis, P.Liutikas  
 5   Mindaugas Juodvalkis 
 Paulius Liutikas 
      21:7  21:4 [34']  
 M.Juodvalkis, P.Liutikas      
 12       ->      
  [66] 16:15   M.Juodvalkis, P.Liutikas    
 13         21:15  15:21  21:16 [40']    
 E.Litvinskas, E.Petrošius      
 4   Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
  ->       1-a vieta
      [82] 17:55   T.Paliulis, A.Žvilauskas
 3   Tadas Jarutis 
 Kęstutis Kučinskas 
        21:16  22:20 [29']
 T.Jarutis, K.Kučinskas      
 14       ->      
  [67] 16:40   S.Rukša, R.Ubis    
 11         21:19  21:19 [24']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->      
    [75] 17:30   T.Paliulis, A.Žvilauskas  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Aidas Indriošius 
      21:12  21:18 [23']  
[60] 15:50   K.Krūminas, A.Indriošius      
 10   Nikolajus Gnedojus 
 Alvydas Šaltmeris 
  21:11  22:20 [30']      
  [68] 16:40   T.Paliulis, A.Žvilauskas    
 15         15:21  22:20  21:14 [23']    
 T.Paliulis, A.Žvilauskas      
 2   Tautvydas Paliulis 
 Artūras Žvilauskas 
  ->    G.Lukošius, P.Lukošius   3-a vieta
      [83] 18:20   S.Rukša, R.Ubis
       S.Rukša, R.Ubis   22:20  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Masevičius, E.Peleckis    
    [76] 17:30   R.Masevičius, E.Peleckis  
     E.Litvinskas, E.Petrošius   21:19  21:9 [22']   5-a vieta
      [84] 18:20   K.Krūminas, A.Indriošius
     T.Jarutis, K.Kučinskas     21:13  24:22 [4']
    [77] 17:30   K.Krūminas, A.Indriošius  
     K.Krūminas, A.Indriošius   18:21  21:8  21:14 [62']  
         
         
       E.Litvinskas, E.Petrošius   7-a vieta
      [85] 18:20   E.Litvinskas, E.Petrošius
       T.Jarutis, K.Kučinskas   21:15  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas    
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas   ->    
     R.Andrijauskas, V.Kundrotas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [69] 16:40   R.Andrijauskas, V.Kundrotas
        21:0
   .    
    ->    
     N.Gnedojus, A.Šaltmeris  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris     ->  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.