Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [25] 12:05   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
    21:9  21:12 [23']    
[17] 11:15   R.Masevičius, S.Kliaubienė      
 8   Raimundas Masevičius 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:10  21:9 [23']      
    [37] 13:20   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
      17:21  21:4  21:15 [29']  
[18] 11:15   T.Paliulis, R.Staupelienė      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
  14:21  21:13  21:11 [38']      
  [26] 12:05   T.Paliulis, R.Staupelienė    
 13   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
    22:20  21:14 [21']    
[19] 11:15   T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 4   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  21:16 [23']       1-a vieta
      [48] 14:35   D.Martinaitis, L.Venckutė
 3   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:9  21:16 [23']
[20] 11:40   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 14   Paulius Lukošius 
 Jurita Repšienė 
  21:16  21:10 [21']      
  [27] 12:05   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 11   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
    21:10  21:15 [19']    
[16] 11:15   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 6   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:13  21:11 [24']      
    [38] 13:20   D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Vaidas Mackevičius 
 Toma Mackevičienė 
      21:14  21:14 [21']  
[21] 11:40   V.Mackevičius, T.Mackevičienė      
 10   Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:6  18:21  23:21 [32']      
  [28] 12:30   V.Mackevičius, T.Mackevičienė    
 15   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    21:10  21:14 [19']    
[22] 11:40   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:10  21:9 [16']    T.Paliulis, R.Staupelienė   3-a vieta
      [49] 14:35   T.Paliulis, R.Staupelienė
       V.Mackevičius, T.Mackevičienė   21:14  21:18 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Masevičius, S.Kliaubienė    
    [39] 13:20   T.Jarutis, J.Pilypaitė  
     T.Jarutis, J.Pilypaitė   18:21  21:12  21:16 [35']   5-a vieta
      [50] 14:35   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė
     G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     22:20  21:11 [11']
    [40] 13:45   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:10  21:12 [20']  
         
         
       R.Masevičius, S.Kliaubienė   7-a vieta
      [51] 14:35   R.Masevičius, S.Kliaubienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   10:13  1:0  1:0 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [41] 13:45   K.Kučinskas, V.Zonytė  
   K.Kučinskas, V.Zonytė     21:16  17:21  21:12 [50']  
  [29] 12:30   K.Kučinskas, V.Zonytė    
   S.Noreika, G.Noreikienė   21:9  21:6 [19']     9-a vieta
      [52] 15:00   P.Liutikas, D.Liutikė
   P.Lukošius, J.Repšienė       21:13  21:14 [46']
  [30] 12:30   P.Liutikas, D.Liutikė    
   P.Liutikas, D.Liutikė   21:12  21:12 [21']    
    [42] 13:45   P.Liutikas, D.Liutikė  
   E.Litvinskas, K.Freimanaitė     21:11  21:19 [22']  
  [31] 12:30   E.Litvinskas, K.Freimanaitė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:12  21:12 [34']    
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   11-a vieta
      [53] 15:00   E.Litvinskas, K.Freimanaitė
       E.Litvinskas, K.Freimanaitė   16:21  21:11  21:16 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Noreika, G.Noreikienė  
     S.Noreika, G.Noreikienė   ->   13-a vieta
      [54] 15:00   P.Lukošius, J.Repšienė
     P.Lukošius, J.Repšienė     21:18  21:17 [39']
    [43] 13:45   P.Lukošius, J.Repšienė  
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:10  21:15 [23']  
         
         
        15-a vieta
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.