Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Steponas Januška ,   Edgaras Slušnys   Dėl 1-4 vietų    
[65] 15:40   S.Januška, E.Slušnys    
 8   Aurimas Mizgiris ,   Devender Kumar    14:21  21:18  23:21 [36']    
  [73] 16:35   S.Januška, E.Slušnys  
 5   Tomas Petrošius ,   Arnoldas Slušnys      21:18  17:21  21:16 [36']  
[66] 15:40   T.Petrošius, A.Slušnys    
 4   Simas Skurdauskas ,   Šarūnas Stumbra    21:13  21:10 [25']    1-a vieta
    [82] 17:30   S.Januška, E.Slušnys
 3   Matas Mackevičius ,   Mamertas Noreika        21:15  21:18 [24']
[67] 15:40   M.Mackevičius, M.Noreika    
 6   Vidas Martinkus ,   Gabrielius Vaičiulis    22:20  21:15 [19']    
  [74] 16:35   R.Juknevičius, L.Supronas  
 7   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas      21:11  21:13 [24']  
[68] 15:40   R.Juknevičius, L.Supronas    
 2   Rolandas Juknevičius ,   Linas Supronas    21:18  21:15 [21']    
     
     T.Petrošius, A.Slušnys  3-a vieta
  [83] 17:30   T.Petrošius, A.Slušnys
   M.Mackevičius, M.Noreika   21:12  21:9 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Mizgiris, D.Kumar    
  [75] 16:35   A.Mizgiris, D.Kumar  
   S.Skurdauskas, Š.Stumbra   21:16  21:11 [23']  5-a vieta
    [84] 17:30   A.Mizgiris, D.Kumar
   V.Martinkus, G.Vaičiulis     21:10  21:13 [23']
  [76] 16:35   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
   S.Galentas, A.Jachontovas   19:21  21:19  21:17 [42']  
       
       
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra  7-a vieta
    [85] 17:55   S.Skurdauskas, Š.Stumbra
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:16  21:16 [30']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.