Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 16       ->      
  [149] 17:35   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 9   Kristijonas Jucys 
 Mantas Šatrauskas 
    21:18  21:16 [27']    
[136] 16:40   K.Jucys, M.Šatrauskas      
 8   Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:17  21:9 [22']      
    [163] 18:05   V.Stončius, D.Rumšys  
 5   Valentas Stončius 
 Donatas Rumšys 
      21:10  19:21  21:15 [35']  
 V.Stončius, D.Rumšys      
 12       ->      
  [150] 17:35   V.Stončius, D.Rumšys    
 13         21:13  15:21  21:16 [35']    
 E.Čižinauskas, A.Kepežinskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Algirdas Kepežinskas 
  ->       1-a vieta
      [175] 18:55   V.Stončius, D.Rumšys
 3   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
        21:15  9:21  21:11 [32']
 M.Kancleris, M.Trybas      
 14       ->      
  [151] 17:35   M.Kancleris, M.Trybas    
 11         21:18  17:21  21:18 [39']    
 G.Fridricas, P.Balaišis      
 6   Gediminas Fridricas 
 Pijus Balaišis 
  ->      
    [164] 18:30   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Albertas Rimkus 
 Mindaugas Danys 
      21:16  24:22 [34']  
[137] 16:40   P.Bartušis, M.Ramanauskas      
 10   Petras Bartušis 
 Mindaugas Ramanauskas 
  19:21  21:18  22:20 [38']      
  [152] 17:35   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 15         21:19  21:8 [25']    
 D.Juodsnukis, P.Jūras      
 2   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  ->    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius   3-a vieta
      [176] 19:20   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius
       D.Juodsnukis, P.Jūras   21:16  21:19 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, M.Šatrauskas    
    [165] 18:30   E.Čižinauskas, A.Kepežinskas  
     E.Čižinauskas, A.Kepežinskas   21:14  15:21  21:16 [36']   5-a vieta
      [177] 19:20   G.Fridricas, P.Balaišis
     G.Fridricas, P.Balaišis     22:20  14:21  21:17 [35']
    [166] 18:30   G.Fridricas, P.Balaišis  
     P.Bartušis, M.Ramanauskas   25:23  24:22 [27']  
         
         
       K.Jucys, M.Šatrauskas   7-a vieta
      [178] 19:20   P.Bartušis, M.Ramanauskas
       P.Bartušis, M.Ramanauskas   21:19  17:21  21:18 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas, H.Nevidauskas    
   S.Eibukas, H.Nevidauskas   ->    
     S.Eibukas, H.Nevidauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [153] 17:35   S.Eibukas, H.Nevidauskas
        14:21  21:17  21:19 [38']
   .    
    ->    
     A.Rimkus, M.Danys  
   A.Rimkus, M.Danys     ->  
   A.Rimkus, M.Danys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.