Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Jurgita Bilienė 
 Ugnė Vilčinskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Bilienė, U.Vilčinskytė      
 16       ->      
  [16] 10:20   V.Guseva, I.Vidzėnienė    
 9   Viktorija Guseva 
 Ieva Vidzėnienė 
    23:21  21:15 [27']    
[3] 09:45   V.Guseva, I.Vidzėnienė      
 8   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:14  21:9 [20']      
    [31] 11:10   G.Krizonytė, I.Savickienė  
 5   Dalia Bogatko 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:19  17:21  21:19 [32']  
[5] 10:00   D.Bogatko, A.Mastavičiūtė      
 12   Gitana Krūminienė 
 Jolita Zabitienė 
  21:16  21:16 [28']      
  [17] 10:20   G.Krizonytė, I.Savickienė    
 13         21:15  21:16 [36']    
 G.Krizonytė, I.Savickienė      
 4   Gerda Krizonytė 
 Ingrida Savickienė 
  ->       1-a vieta
      [46] 12:05   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:18  21:11 [21']
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
  [18] 10:20   R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė    
 11   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
    21:12  19:21  21:11 [33']    
[6] 10:00   R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė      
 6   Roberta Milašauskaitė 
 Diana Valantinaitė 
  21:16  21:11 [30']      
    [32] 11:10   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
      21:15  21:12 [21']  
[4] 09:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 10   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
  21:10  21:13 [21']      
  [19] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 15         21:16  21:15 [22']    
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 2   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  ->    V.Guseva, I.Vidzėnienė   3-a vieta
      [47] 12:05   V.Guseva, I.Vidzėnienė
       R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė   21:14  22:20 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bilienė, U.Vilčinskytė    
    [33] 11:10   J.Bilienė, U.Vilčinskytė  
     D.Bogatko, A.Mastavičiūtė   21:13  21:16 [27']   5-a vieta
      [48] 12:05   J.Bilienė, U.Vilčinskytė
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     21:18  21:8 [23']
    [34] 11:10   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:18  21:13 [24']  
         
         
       D.Bogatko, A.Mastavičiūtė   7-a vieta
      [49] 12:05   D.Bogatko, A.Mastavičiūtė
       V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   21:12  21:18 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->    
    [20] 10:45   G.Krūminienė, J.Zabitienė  
   G.Krūminienė, J.Zabitienė     22:20  21:16 [25']  
   G.Krūminienė, J.Zabitienė    
    ->     9-a vieta
      [35] 11:10   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  13:21  21:17 [36']
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
    [21] 10:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
   V.Kudabienė, R.Žigienė     21:13  22:20 [28']  
   V.Kudabienė, R.Žigienė    
    ->    
         
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   11-a vieta
      [36] 11:10   V.Kudabienė, R.Žigienė
       V.Kudabienė, R.Žigienė   21:17  21:18 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    MV    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.