Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Žanas Ramonas    Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [84] 15:25   A.Sirbikė    
 9   Artūras Sirbikė      21:11  10:21  21:17 [36']    
[77] 15:00   A.Sirbikė      
 8   Jonas Šileris    13:21  21:13  21:16 [32']      
    [94] 16:20   A.Sirbikė  
 5   Tautvydas Paliulis        21:16  11:21  21:17 [41']  
 T.Paliulis      
 12       ->      
  [85] 15:50   L.Braknys    
 13         21:12  24:22 [22']    
 L.Braknys      
 4   Laimonas Braknys    ->       1-a vieta
      [99] 17:15   I.Lukoševičius
 3   Mantas Smalskis          21:11  21:8 [20']
 M.Smalskis      
 14       ->      
  [86] 15:50   M.Smalskis    
 11   Kasparas Vilkevičius      21:19  23:21 [28']    
[78] 15:00   K.Vilkevičius      
 6   Aidas Giedrikas    19:21  21:14  21:12 [37']      
    [95] 16:45   I.Lukoševičius  
 7   Mindaugas Butautas        21:9  21:14 [21']  
[79] 15:25   M.Butautas      
 10   Darius Jurgilas    21:13  21:18 [25']      
  [87] 15:50   I.Lukoševičius    
 15         11:21  21:19  21:18 [29']    
 I.Lukoševičius      
 2   Ignas Lukoševičius    ->    L.Braknys   3-a vieta
      [100] 17:15   L.Braknys
       M.Smalskis   21:19  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Ramonas    
    [96] 16:45   Ž.Ramonas  
     T.Paliulis   21:17  21:15 [24']   5-a vieta
      [101] 17:15   Ž.Ramonas
     K.Vilkevičius     21:18  15:21  22:20 [34']
    [97] 16:45   M.Butautas  
     M.Butautas   21:19  21:19 [24']  
         
         
       T.Paliulis   7-a vieta
      [102] 17:15   T.Paliulis
       K.Vilkevičius   21:19  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Šileris    
   J.Šileris   ->    
     J.Šileris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [98] 17:15   A.Giedrikas
        21:16  21:13 [20']
   A.Giedrikas    
   A.Giedrikas   ->    
    [88] 15:50   A.Giedrikas  
   D.Jurgilas     21:11  21:13 [22']  
   D.Jurgilas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Jurgilas
       D.Jurgilas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.