Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2019-07-27, Vieta: Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Salvijus Stravinskas 
 Asta Bačkaitienė 
21
19
21
16
 24'
14
21
21
23
 20'
77/79
-2
1
2
2 Simas Malakauskas 
 Diana Lubė 
19
21
16
21
 24'
21
17
21
23
21
18
 34'
98/100
-2
1
3
3 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
14
23
21
 20'
17
21
23
21
18
21
 34'
102/98
4
1
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Mieliauskas 
 Gerda Trakymaitė 
21
15
21
15
 21'
21
9
21
17
 21'
84/56
28
2
1
2 Algirdas Kepežinskas 
 Laura Januškevičienė 
15
21
15
21
 21'
21
18
21
12
 21'
72/72
0
1
2
3 Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
9
21
17
21
 21'
18
21
12
21
 21'
56/84
-28
0
3



2019-07-27  
   1-a vieta
 2    Darius Mieliauskas,  Gerda Trakymaitė  
[53] 15:50   D.Mieliauskas, G.Trakymaitė
 5    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė   24:22  21:11 [24']
   



2019-07-27  
   3-a vieta
 1    Salvijus Stravinskas,  Asta Bačkaitienė  
[54] 15:50   A.Kepežinskas, L.Januškevičienė
 4    Algirdas Kepežinskas,  Laura Januškevičienė   21:10  15:21  21:17 [25']
   



2019-07-27  
   5-a vieta
 3    Simas Malakauskas,  Diana Lubė  
[55] 15:50   S.Malakauskas, D.Lubė
 6    Gediminas Fridricas,  Evelina Keturakytė   19:21  21:13  21:18 [29']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.