Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Umantas      
 16       ->      
  [97] 14:55   A.Umantas    
 9   Marius Armonas      21:14  21:6 [29']    
[81] 14:05   M.Armonas      
 8   Tomas Grigas    21:16  21:23  21:16 [48']      
    [115] 15:45   A.Umantas  
 5   Steponas Januška        21:17  21:13 [31']  
[82] 14:05   S.Januška      
 12   Ramūnas Ražanauskas    21:17  21:12 [26']      
  [98] 14:55   S.Januška    
 13   Jonas Seniūnas      21:17  21:13 [25']    
[83] 14:30   J.Seniūnas      
 4   Audrius Vilčinskas    14:21  21:17  21:13 [39']       1-a vieta
      [130] 16:45   A.Umantas
 3   Albertas Rimkus          21:19  21:15 [44']
 A.Rimkus      
 14       ->      
  [99] 14:55   A.Rimkus    
 11   Donatas Juršys      21:13  21:10 [28']    
[84] 14:30   Č.Ramanauskas      
 6   Česlovas Ramanauskas    19:21  21:12  21:16 [40']      
    [116] 15:45   A.Rimkus  
 7   Vidas Pilvinis        21:15  29:30  22:20 [77']  
[85] 14:30   V.Pilvinis      
 10   Edmundas Mackevičius    21:17  21:19 [34']      
  [100] 14:55   S.Eibukas    
 15         21:18  16:21  21:17 [46']    
 S.Eibukas      
 2   Saulius Eibukas    ->    S.Januška   3-a vieta
      [131] 16:45   S.Eibukas
       S.Eibukas   21:17  21:19 [44']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Armonas    
    [117] 15:45   J.Seniūnas  
     J.Seniūnas   13:21  21:14  21:11 [42']   5-a vieta
      [132] 16:45   V.Pilvinis
     Č.Ramanauskas     21:18  21:13 [25']
    [118] 15:45   V.Pilvinis  
     V.Pilvinis   21:16  21:16 [26']  
         
         
       M.Armonas   7-a vieta
     
       Č.Ramanauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas    
   T.Grigas   ->    
    [119] 15:45   T.Grigas  
   R.Ražanauskas     21:14  21:13 [23']  
  [101] 14:55   R.Ražanauskas    
   A.Vilčinskas   22:20  21:17 [35']     9-a vieta
      [133] 16:45   T.Grigas
        21:11  12:6 [22']
   D.Juršys    
   D.Juršys   ->    
    [120] 15:45   E.Mackevičius  
   E.Mackevičius     21:13  21:18 [21']  
   E.Mackevičius    
    ->    
         
       R.Ražanauskas   11-a vieta
     
       D.Juršys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   ->   13-a vieta
       A.Vilčinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.