Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [41] 12:00   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 9   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
    21:13  21:17 [33']    
[26] 11:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 8   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:19  21:19 [32']      
    [54] 12:50   A.Petkevičius, M.Trybas  
 5   Marijus Stankevičius 
 Algirdas Kepežinskas 
      24:22  21:12 [30']  
[31] 11:35   M.Stankevičius, A.Kepežinskas      
 12   Tomas Grigas 
 Donatas Juršys 
  21:12  21:9 [21']      
  [42] 12:00   A.Petkevičius, M.Trybas    
 13   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    21:14  21:13 [26']    
[32] 11:35   A.Petkevičius, M.Trybas      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Mindaugas Trybas 
  21:7  21:11 [18']       1-a vieta
      [68] 13:40   A.Petkevičius, M.Trybas
 3   Deimantas Čekanauskas 
 Steponas Januška 
        17:21  21:14  21:10 [36']
 D.Čekanauskas, S.Januška      
 14       ->      
  [43] 12:00   D.Kubilius, J.Gatelis    
 11   Marius Armonas 
 Ramūnas Ražanauskas 
    21:15  21:5 [21']    
[27] 11:10   D.Kubilius, J.Gatelis      
 6   Darius Kubilius 
 Jovitas Gatelis 
  21:16  21:15 [25']      
    [55] 12:50   D.Kubilius, J.Gatelis  
 7   Saulius Eibukas 
 Aurelijus Umantas 
      21:16  21:19 [28']  
[28] 11:10   S.Eibukas, A.Umantas      
 10   Vidas Pilvinis 
 Audrius Lesinskas 
  21:14  21:19 [33']      
  [44] 12:00   S.Eibukas, A.Umantas    
 15         21:15  21:13 [24']    
 K.Jucys, P.Jūras      
 2   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  ->    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   3-a vieta
      [69] 13:40   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius
       S.Eibukas, A.Umantas   21:18  21:19 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, A.Vilčinskas    
    [56] 12:50   M.Stankevičius, A.Kepežinskas  
     M.Stankevičius, A.Kepežinskas   21:17  21:17 [26']   5-a vieta
      [70] 13:40   M.Stankevičius, A.Kepežinskas
     D.Čekanauskas, S.Januška     21:16  19:21  21:17 [36']
    [57] 12:50   K.Jucys, P.Jūras  
     K.Jucys, P.Jūras   21:13  21:18 [23']  
         
         
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   7-a vieta
      [71] 13:40   D.Čekanauskas, S.Januška
       D.Čekanauskas, S.Januška   21:9  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->    
    [58] 12:50   A.Butkus, D.Likas  
   T.Grigas, D.Juršys     21:19  17:21  21:15 [44']  
  [45] 12:00   A.Butkus, D.Likas    
   A.Butkus, D.Likas   11:21  21:18  22:20 [36']     9-a vieta
      [72] 13:40   M.Armonas, R.Ražanauskas
        21:10  21:12 [23']
   M.Armonas, R.Ražanauskas    
   M.Armonas, R.Ražanauskas   ->    
    [59] 12:50   M.Armonas, R.Ražanauskas  
   V.Pilvinis, A.Lesinskas     21:14  21:16 [29']  
   V.Pilvinis, A.Lesinskas    
    ->    
         
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   11-a vieta
      [73] 13:40   V.Pilvinis, A.Lesinskas
       V.Pilvinis, A.Lesinskas   21:13  16:21  21:13 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Grigas, D.Juršys  
     T.Grigas, D.Juršys   ->   13-a vieta
       T.Grigas, D.Juršys
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.