Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Martynas Povilaitis    Dėl 1-8 vietos      
[154] 18:15   G.Stravinskas      
 16   Giedrius Stravinskas      B/Ž      
  [173] 19:05   G.Stravinskas    
 9   Žanas Ramonas      21:13  21:10 [20']    
[155] 18:15   Č.Ramanauskas      
 8   Česlovas Ramanauskas    21:18  18:21  21:18 [44']      
    [191] 20:30   G.Buntis  
 5   Marius Brazauskas        18:21  21:9  22:20 [35']  
[156] 18:15   M.Brazauskas      
 12   Gytis Celencevičius    21:16  22:20 [32']      
  [174] 19:35   G.Buntis    
 13   Gediminas Buntis      21:16  21:12 [19']    
[157] 18:15   G.Buntis      
 4   Juozas Adomaitis    18:21  21:13  21:16 [33']       1-a vieta
      [205] 21:20   G.Buntis
 3   Albertas Rimkus          21:12  21:10 [26']
[158] 18:15   D.Mieliauskas      
 14   Darius Mieliauskas    21:15  21:12 [25']      
  [175] 19:35   D.Mieliauskas    
 11   Ugnius Mikalauskas      21:13  21:11 [20']    
[159] 18:15   A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    16:21  22:20  21:8 [39']      
    [192] 20:30   D.Mieliauskas  
 7   Deivydas Žilinskas        21:16  11:21  21:19 [36']  
[160] 18:40   D.Žilinskas      
 10   Ignas Lukoševičius    21:17  14:21  21:16 [24']      
  [176] 19:35   D.Žilinskas    
 15   Matas Stravinskas      21:14  18:21  21:19 [42']    
[161] 18:40   D.Juodsnukis      
 2   Dalius Juodsnukis    21:9  21:11 [20']    G.Stravinskas   3-a vieta
      [206] 21:20   G.Stravinskas
       D.Žilinskas   21:12  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas    
    [193] 20:30   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:9  23:21 [24']   5-a vieta
     
     A.Vilčinskas     ->
    [194] 20:30   D.Juodsnukis  
     D.Juodsnukis   21:9  21:14 [19']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Povilaitis      
  [177] 19:35   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas     B/Ž    
    [195] 20:55   J.Adomaitis  
   G.Celencevičius     21:8  21:17 [21']  
  [178] 19:35   J.Adomaitis    
   J.Adomaitis   21:0     9-a vieta
     
   A.Rimkus       ->
  [179] 19:35   A.Rimkus    
   U.Mikalauskas   21:18  21:16 [28']    
    [196] 20:55   I.Lukoševičius  
   I.Lukoševičius     21:18  23:21 [22']  
  [180] 19:35   I.Lukoševičius    
   M.Stravinskas   21:12  21:17 [21']    
         
       Ž.Ramonas   11-a vieta
     
       A.Rimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Povilaitis    
     
     G.Celencevičius   ->   13-a vieta
     
     U.Mikalauskas     ->
     
     M.Stravinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 20:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.