Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [99] 16:40   P.Levickas    
 9   Paulius Levickas      21:19  21:13 [32']    
[92] 16:10   P.Levickas      
 8   Vidas Pilvinis    21:14  21:15 [29']      
    [106] 17:10   P.Balaišis  
 5   Pijus Balaišis        22:20  8:21  21:18 [47']  
 P.Balaišis      
 12       ->      
  [100] 16:40   P.Balaišis    
 13         26:24  21:16 [28']    
 J.Adomaitis      
 4   Juozas Adomaitis    ->       1-a vieta
      [113] 17:40   E.Joly-testault
 3   Ervan Joly-testault          21:10  21:6 [13']
 E.Joly-testault      
 14       ->      
  [101] 16:40   E.Joly-testault    
 11   Adomas Kovarskas      21:12  21:16 [24']    
[93] 16:10   A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    21:19  16:21  21:11 [38']      
    [107] 17:10   E.Joly-testault  
 7   Česlovas Ramanauskas        21:15  15:21  22:20 [36']  
[94] 16:10   K.Vilkevičius      
 10   Kasparas Vilkevičius    21:12  20:22  21:14 [45']      
  [102] 16:40   S.Malakauskas    
 15         21:11  18:21  21:12 [36']    
 S.Malakauskas      
 2   Simas Malakauskas    ->    P.Levickas   3-a vieta
      [114] 17:40   S.Malakauskas
       S.Malakauskas   21:17  21:14 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus    
    [108] 17:10   J.Adomaitis  
     J.Adomaitis   21:14  21:18 [23']   5-a vieta
      [115] 17:40   J.Adomaitis
     A.Vilčinskas     19:21  21:9  21:19 [34']
    [109] 17:10   A.Vilčinskas  
     K.Vilkevičius   21:11  21:17 [26']  
         
         
       A.Rimkus   7-a vieta
      [116] 17:40   A.Rimkus
       K.Vilkevičius     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
     V.Pilvinis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [110] 17:10   V.Pilvinis
        21:15  11:21  21:11 [37']
   A.Kovarskas    
   A.Kovarskas   ->    
    [103] 16:40   A.Kovarskas  
   Č.Ramanauskas     21:16  21:19 [27']  
   Č.Ramanauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       Č.Ramanauskas
       Č.Ramanauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.