Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2019-07-20, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   6           4.8 
   7           5.6 
   4     1       2 
   8           7.2 
 Suaug D 
   4     1       0.35 
   4     1       0.5 
   6     2       0.8 
 12           1.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   20 d.  10:00  Suaug D   MD    D.Grigalauskienė  J.Sereckienė   11:21  17:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   24'  
 2   20 d.  10:00  Suaug D   MD    N.Aleksandrova  V.Verbitskaya   9:21  4:21    K.Freimanaitė  J.Repšienė   19'  
 3   20 d.  10:00  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  R.Ulozaitė   16:21  8:21    E.Dvalishvili  L.Perepechenaia   24'  
 4   20 d.  10:00  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   21:7  21:15    G.Plečkaitytė  A.Slapikaitė-Jurkonė   33'  
 5   20 d.  10:20  Suaug D   MD    R.Staupelienė  E.Grigeliūnienė   17:21  21:15  7:21    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   37'  
 6   20 d.  10:20  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   15:21  21:15  21:14    K.Freimanaitė  J.Repšienė   33'  
 7   20 d.  10:20  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  R.Ulozaitė   21:23  13:21    G.Plečkaitytė  A.Slapikaitė-Jurkonė   24'  
 8   20 d.  10:20  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   21:11  13:21  21:19    E.Dvalishvili  L.Perepechenaia   36'  
 9   20 d.  10:45  Suaug D   MD    R.Staupelienė  E.Grigeliūnienė   21:11  18:21  21:11    D.Grigalauskienė  J.Sereckienė   32'  
 10   20 d.  10:45  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:10  21:9    N.Aleksandrova  V.Verbitskaya   20'  
 11   20 d.  10:45  Suaug B   MD    J.Kažanauskaitė  R.Ulozaitė   8:21  8:21    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   22'  
 12   20 d.  10:45  Suaug B   MD    G.Plečkaitytė  A.Slapikaitė-Jurkonė   15:21  16:21    E.Dvalishvili  L.Perepechenaia   26'  
 13   20 d.  11:10  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:11  21:12    D.Darbutienė  S.Kliaubienė   1'  
 14   20 d.  11:10  Suaug D   MD    R.Staupelienė  E.Grigeliūnienė   21:19  14:21  21:18    K.Freimanaitė  J.Repšienė   33'  
 15   20 d.  11:10  Suaug D   MD    D.Grigalauskienė  J.Sereckienė   21:13  14:21  21:16    N.Aleksandrova  V.Verbitskaya   31'  
 16   20 d.  11:35  Suaug D   MX    S.Pocevičius  I.Baidenko   6:21  10:21    S.Rukša  L.Perepechenaia   20'  
 17   20 d.  11:35  Suaug D   MX    B.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   22:24  5:21    A.Sirbikė  N.Aleksandrova   26'  
 18   20 d.  11:35  Suaug D   MX    R.Vaitiekūnas  R.Mileškienė   14:21  4:21    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   21'  
 19   20 d.  11:35  Suaug D   MX    S.Galentas  J.Repšienė   21:7  21:12    V.Kundrotas  V.Verbitskaya   25'  
 20   20 d.  12:00  Suaug B   MX    E.Slušnys  A.Slapikaitė-Jurkonė   21:17  21:15    A.Jachontovas  E.Grigeliūnienė   24'  
 21   20 d.  12:00  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  R.Ulozaitė   17:21  15:21    A.Slušnys  R.Petrošienė   20'  
 22   20 d.  12:00  Suaug B   MX    L.Supronas  D.Ruzvaltienė   21:17  21:19    P.Gečas  G.Plečkaitytė   26'  
 23   20 d.  12:00  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  E.Dvalishvili   14:21  21:19  19:21    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   41'  
 24   20 d.  12:25  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:18  21:15    S.Rukša  L.Perepechenaia   22'  
 25   20 d.  12:25  Suaug D   MX    A.Sirbikė  N.Aleksandrova   21:14  21:12    T.Jarutis  R.Staupelienė   18'  
 26   20 d.  12:25  Suaug D   MX    G.Šiaučiūnas  D.Grigalauskienė   14:21  21:18  21:16    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   34'  
 27   20 d.  12:25  Suaug D   MX    S.Galentas  J.Repšienė   11:21  21:19  26:24    E.Petrošius  V.Slušnienė   42'  
 28   20 d.  12:40  Suaug D   MX    S.Pocevičius  I.Baidenko   6:21  6:21    B.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   18'  
 29   20 d.  12:40  Suaug D   MX    R.Vaitiekūnas  R.Mileškienė   15:21  9:21    V.Kundrotas  V.Verbitskaya   21'  
 30   20 d.  12:55  Suaug B   MX    E.Slušnys  A.Slapikaitė-Jurkonė   21:15  21:10    A.Slušnys  R.Petrošienė   30'  
 31   20 d.  12:55  Suaug B   MX    L.Supronas  D.Ruzvaltienė   21:17  21:17    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   20'  
 32   20 d.  12:55  Suaug B   MX    A.Jachontovas  E.Grigeliūnienė   21:14  21:13    T.Lukoševičius  R.Ulozaitė   17'  
 33   20 d.  12:55  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   11:21  18:21    G.Vaičiulis  E.Dvalishvili   22'  
 34   20 d.  13:20  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   22:20  21:12    A.Sirbikė  N.Aleksandrova   21'  
 35   20 d.  13:20  Suaug D   MX    G.Šiaučiūnas  D.Grigalauskienė   21:13  17:21  21:12    S.Galentas  J.Repšienė   33'  
 36   20 d.  13:20  Suaug D   MX    S.Rukša  L.Perepechenaia   21:18  21:14    T.Jarutis  R.Staupelienė   23'  
 37   20 d.  13:20  Suaug D   MX    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   21:19  14:21  21:19    E.Petrošius  V.Slušnienė   31'  
 38   20 d.  13:30  Suaug D   MX    B.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:12  19:21  19:21    V.Kundrotas  V.Verbitskaya   34'  
 39   20 d.  13:30  Suaug D   MX    S.Pocevičius  I.Baidenko   21:9  21:18    R.Vaitiekūnas  R.Mileškienė   22'  
 40   20 d.  13:50  Suaug B   MX    E.Slušnys  A.Slapikaitė-Jurkonė   21:14  21:11    L.Supronas  D.Ruzvaltienė   19'  
 41   20 d.  13:50  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   22:20  21:14    K.Šemeta  J.Kažanauskaitė   23'  
 42   20 d.  13:50  Suaug B   MX    A.Jachontovas  E.Grigeliūnienė   17:21  21:16  21:15    G.Vaičiulis  E.Dvalishvili   31'  
 43   20 d.  13:50  Suaug B   MX    T.Lukoševičius  R.Ulozaitė   21:19  19:21  20:22    P.Gečas  G.Plečkaitytė   44'  
 44   20 d.  14:15  Suaug D   MX    M.Juodvalkis  S.Čečkauskienė   21:13  21:15    G.Šiaučiūnas  D.Grigalauskienė   24'  
 45   20 d.  14:15  Suaug D   MX    A.Sirbikė  N.Aleksandrova   17:21  21:9  21:15    S.Galentas  J.Repšienė   35'  
 46   20 d.  14:15  Suaug D   MX    S.Rukša  L.Perepechenaia   21:11  19:21  17:21    E.Litvinskas  K.Freimanaitė   38'  
 47   20 d.  14:15  Suaug D   MX    T.Jarutis  R.Staupelienė   17:21  16:21    E.Petrošius  V.Slušnienė   11'  
 48   20 d.  14:40  Suaug B   VD    V.Martinkus  G.Vaičiulis   12:21  21:19  16:21    T.Supronas  L.Zavadskis   33'  
 49   20 d.  14:40  Suaug B   VD    T.Lukoševičius  K.Šemeta   22:20  22:24  21:15    S.Galentas  A.Jachontovas   37'  
 50   20 d.  14:40  Suaug B   VD    A.Rimkus  A.Vilčinskas   16:21  7:21    G.Dima  A.Slušnys   21'  
 51   20 d.  14:50  Suaug D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:9  21:14    S.Pocevičius  B.Šiaučiūnas   22'  
 52   20 d.  14:50  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  S.Rukša   21:15  21:13    A.Jakutis  K.Kučinskas   21'  
 53   20 d.  15:10  Suaug B   VD    E.Slušnys  G.Šiaučiūnas   17:21  19:21    T.Supronas  L.Zavadskis   25'  
 54   20 d.  15:10  Suaug B   VD    T.Lukoševičius  K.Šemeta   10:21  12:21    G.Dima  A.Slušnys   20'  
 55   20 d.  15:10  Suaug B   VD    S.Galentas  A.Jachontovas   18:21  21:17  21:13    A.Rimkus  A.Vilčinskas   35'  
 56   20 d.  15:20  Suaug D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:12  21:15    A.Jakutis  K.Kučinskas   22'  
 57   20 d.  15:20  Suaug D   VD    M.Juodvalkis  S.Rukša   21:13  21:13    S.Pocevičius  B.Šiaučiūnas   18'  
 58   20 d.  15:40  Suaug B   VD    T.Supronas  L.Zavadskis   16:21  14:21    G.Dima  A.Slušnys   24'  
 59   20 d.  15:40  Suaug B   VD    E.Slušnys  G.Šiaučiūnas   17:21  18:21    T.Lukoševičius  K.Šemeta   21'  
 60   20 d.  15:40  Suaug B   VD    V.Martinkus  G.Vaičiulis   21:13  21:19    S.Galentas  A.Jachontovas   25'  
 61   20 d.  15:50  Suaug D   VD    E.Petrošius  E.Litvinskas   21:23  21:18  16:21    M.Juodvalkis  S.Rukša   37'  
 62   20 d.  15:50  Suaug D   VD    A.Jakutis  K.Kučinskas   21:9  21:13    S.Pocevičius  B.Šiaučiūnas   19'  
 63   20 d.  16:10  Suaug B   VV    A.Rimkus   13:21  6:21    L.Zavadskis   15'  
 64   20 d.  16:10  Suaug B   VV    G.Dima   21:8  21:10    A.Vilčinskas   13'  
 65   20 d.  16:20  Suaug D   VV    K.Kučinskas   5:21  8:21    A.Sirbikė   18'  
 66   20 d.  16:20  Suaug D   VV    T.Paliulis   21:16  21:13    T.Jarutis   24'  
 67   20 d.  16:40  Suaug B   VV    E.Slušnys   19:21  21:12  21:13    L.Zavadskis   35'  
 68   20 d.  16:40  Suaug B   VV    G.Dima   21:9  21:13    T.Supronas   20'  
 69   20 d.  16:40  Suaug B   VV    A.Rimkus   25:27  21:17  21:13    A.Vilčinskas   43'  
 70   20 d.  16:50  Suaug D   VV    K.Kučinskas   12:21  21:19  21:18    T.Jarutis   28'  
 71   20 d.  16:50  Suaug D   VV    T.Paliulis   21:17  14:21  12:21    A.Sirbikė   28'  
 72   20 d.  17:10  Suaug B   VV    E.Slušnys   21:14  15:21  21:14    G.Dima   40'  
 73   20 d.  17:10  Suaug B   VV    L.Zavadskis   21:19  21:8    T.Supronas   24'  
 74   20 d.  17:20  Suaug D   VV    K.Kučinskas   15:21  21:19  21:17    T.Paliulis   26'  
 75   20 d.  17:20  Suaug D   VV    T.Jarutis   21:19  14:21  21:11    A.Sirbikė   24'  
75 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.