Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Summer in the City, Data: 2019-07-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   4     1       2.4 
   2           0 
   5     1       2.4 
   2           0.8 
   6     2       2.4 
 Suaug C 
   5     1       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   20 d.  10:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  I.Gudelytė   17:21  10:21    D.Likas  L.Būraitė   15  
 2   20 d.  10:00  Suaug B   MX    A.Butkus  A.Michaliova   21:8  21:7    I.Tsybenka  A.Zaitsava   13  
 3   20 d.  10:00  Suaug B   MX    K.Ashurkevich  A.Pakšytė   21:19  21:15    D.Likas  L.Būraitė   19  
 4   20 d.  10:00  Suaug B   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   21:7  21:6    I.Tsybenka  A.Zaitsava   14  
 5   20 d.  10:30  Suaug B   MX    K.Ashurkevich  A.Pakšytė   19:21  21:14  20:22    S.Malakauskas  I.Gudelytė   28  
 6   20 d.  10:30  Suaug B   MX    V.Salietis  A.Brikaitė   21:10  21:16    A.Butkus  A.Michaliova   16  
 7   20 d.  10:30  Suaug B   MX    K.Ashurkevich  A.Pakšytė   18:21  21:17  19:21    V.Salietis  A.Brikaitė   34  
 8   20 d.  10:30  Suaug B   MX    A.Butkus  A.Michaliova   10:21  11:21    D.Likas  L.Būraitė   14  
 9   20 d.  11:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  I.Gudelytė   21:6  21:13    I.Tsybenka  A.Zaitsava   14  
 11   20 d.  11:00  Suaug B   MD    A.Pakšytė  A.Brikaitė   21:8  21:11    L.Būraitė  I.Gudelytė   13  
 12   20 d.  11:00  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   14:21  21:12  21:12    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   25  
 13   20 d.  11:30  Suaug B   VD    S.Malakauskas  L.Pakula   21:17  21:16    A.Butkus  D.Likas   18  
 14   20 d.  11:30  Suaug B   MV    A.Zaitsava   10:21  7:21    I.Gudelytė   14  
 15   20 d.  11:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Salietis   21:18  21:13    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   17  
 16   20 d.  11:30  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   10:21  7:21    S.Malakauskas  L.Pakula   14  
 17   20 d.  12:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Salietis   21:10  19:21  21:15    A.Butkus  D.Likas   27  
 18   20 d.  12:00  Suaug B   VD    S.Malakauskas  L.Pakula   21:14  21:16    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   17  
 19   20 d.  12:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Salietis   18:21  17:21    S.Malakauskas  L.Pakula   18  
 20   20 d.  12:00  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   21:15  21:8    A.Butkus  D.Likas   15  
 21   20 d.  12:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  V.Salietis   13:21  21:16  21:14    K.Ashurkevich  M.Piatrushka   31  
 22   20 d.  12:30  Suaug B   VD    A.Butkus  D.Likas   17:21  11:21    A.Pečiboršč  D.Martinaitis   16  
 25   20 d.  13:00  Suaug B   VV    S.Malakauskas   21:13  17:21  15:21    M.Piatrushka   11  
 26   20 d.  13:00  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   8:21  11:21    K.Ashurkevich   10'  
 29   20 d.  13:30  Suaug B   VV    S.Malakauskas   19:21  12:21    K.Ashurkevich   22  
 30   20 d.  13:30  Suaug B   VV    R.Kavaliauskas   18:21  18:21    M.Piatrushka   23  
 33   20 d.  14:00  Suaug B   VV    S.Malakauskas   21:5  21:13    R.Kavaliauskas   14  
 34   20 d.  14:00  Suaug B   VV    K.Ashurkevich   21:14  16:21  21:12    M.Piatrushka   35  
 35   20 d.  10:00  Suaug C   VV    G.Jauniškis   21:17  20:22  21:11    I.Tsybenka   33  
 36   20 d.  10:00  Suaug C   VV    V.Vasilčenko   21:11  21:5    P.Levickis   15  
 37   20 d.  10:30  Suaug C   VV    P.Varaneckas   21:12  21:19    I.Tsybenka   19  
 38   20 d.  10:30  Suaug C   VV    G.Jauniškis   21:16  21:17    V.Vasilčenko   22  
 39   20 d.  11:00  Suaug C   VV    P.Varaneckas   21:4  21:10    P.Levickis   14  
 40   20 d.  11:00  Suaug C   VV    V.Vasilčenko   11:21  21:17  19:21    I.Tsybenka   33  
 41   20 d.  11:30  Suaug C   VV    P.Varaneckas   18:21  27:25  21:8    V.Vasilčenko   34  
 42   20 d.  11:30  Suaug C   VV    G.Jauniškis   21:13  21:8    P.Levickis   15  
 43   20 d.  12:00  Suaug C   VV    P.Varaneckas   21:19  15:21  14:21    G.Jauniškis   29  
 44   20 d.  12:00  Suaug C   VV    P.Levickis   9:21  10:21    I.Tsybenka   19  
38 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.