Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[9] 10:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 16   Vidmantas Norkus 
 Jokūbas Sadukas 
  21:12  21:5 [13']      
  [27] 11:15    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 9   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
    21:12  21:15 [15']    
[10] 10:20    P.Vaišneideris, T.Kaubrys      
 8   Paulius Vaišneideris 
 Tomas Kaubrys 
  21:14  21:3 [13']      
    [49] 12:45    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 5   Nerijus Molis 
 Ričardas Kazlauskas 
      23:21  21:12 [17']  
[11] 10:20    N.Molis, R.Kazlauskas      
 12   Valerij Vasilčenko 
 Rokas Kondrotas 
  21:16  21:16 [19']      
  [28] 11:15    N.Molis, R.Kazlauskas    
 13   Aurimas Jakutis 
 Alvaras Šimonis 
    21:11  15:21  21:13 [27']    
[12] 10:20    A.Jakutis, A.Šimonis      
 4   Ričard Kim 
 Dainius Kecorius 
  21:15  21:13 [18']       1-a vieta
      [71] 13:45    K.Bužinskis, D.Sirvydis
 3   Vaidas Razbadauskas 
 Artūras Surgutanovas 
        21:19  21:16 [18']
[13] 10:20    V.Razbadauskas, A.Surgutanovas      
 14   Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
  21:17  21:16 [18']      
  [29] 11:15    V.Razbadauskas, A.Surgutanovas    
 11   Ričardas Navaitis 
 Andrius Kvietkauskas 
    21:14  20:22  21:13 [30']    
[14] 10:20    R.Sinius, E.Milius      
 6   Rimas Sinius 
 Eimantas Milius 
  21:18  21:5 [17']      
    [50] 12:45    K.Bužinskis, D.Sirvydis  
 7   Julius Marozas 
 Romas Kulieša 
      21:18  24:22 [21']  
[15] 10:20    J.Marozas, R.Kulieša      
 10   Žygimantas Kvartūnas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:18  21:7 [19']      
  [30] 11:15    K.Bužinskis, D.Sirvydis    
 15   Darius Navikas 
 Arminas Murnikovas 
    21:13  21:15 [18']    
[16] 10:20    K.Bužinskis, D.Sirvydis      
 2   Karolis Bužinskis 
 Darius Sirvydis 
  21:11  21:11 [15']    N.Molis, R.Kazlauskas   3-a vieta
      [72] 13:45    V.Razbadauskas, A.Surgutanovas
       V.Razbadauskas, A.Surgutanovas   21:11  18:21  22:20 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Vaišneideris, T.Kaubrys    
    [51] 12:45    A.Jakutis, A.Šimonis  
     A.Jakutis, A.Šimonis   22:20  13:21  21:19 [33']   5-a vieta
      [73] 14:15    R.Sinius, E.Milius
     R.Sinius, E.Milius     21:11  16:21  21:16 [27']
    [52] 12:45    R.Sinius, E.Milius  
     J.Marozas, R.Kulieša   21:14  21:13 [18']  
         
         
       P.Vaišneideris, T.Kaubrys   7-a vieta
      [74] 14:15    J.Marozas, R.Kulieša
       J.Marozas, R.Kulieša   21:18  21:9 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Norkus, J.Sadukas      
  [31] 11:15    K.Ikamas, A.Stankevičius    
   K.Ikamas, A.Stankevičius   21:17  17:21  21:15 [31']    
    [53] 12:45    V.Vasilčenko, R.Kondrotas  
   V.Vasilčenko, R.Kondrotas     21:16  21:15 [16']  
  [32] 11:15    V.Vasilčenko, R.Kondrotas    
   R.Kim, D.Kecorius   21:14  21:10 [18']     9-a vieta
      [75] 14:15    V.Vasilčenko, R.Kondrotas
   A.Borisenko, D.Ferensas       26:24  20:22  21:13 [37']
  [33] 11:45    R.Navaitis, A.Kvietkauskas    
   R.Navaitis, A.Kvietkauskas   21:15  18:21  21:19 [32']    
    [54] 12:45    R.Navaitis, A.Kvietkauskas  
   Ž.Kvartūnas, V.Šalunovas     21:18  20:22  21:18 [32']  
  [34] 11:45    Ž.Kvartūnas, V.Šalunovas    
   D.Navikas, A.Murnikovas   21:16  21:15 [19']    
         
       K.Ikamas, A.Stankevičius   11-a vieta
      [76] 14:15    Ž.Kvartūnas, V.Šalunovas
       Ž.Kvartūnas, V.Šalunovas   21:10  21:16 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Norkus, J.Sadukas    
    [55] 12:45    R.Kim, D.Kecorius  
     R.Kim, D.Kecorius   22:20  21:14 [20']   13-a vieta
      [77] 14:15    A.Borisenko, D.Ferensas
     A.Borisenko, D.Ferensas     17:21  21:16  21:13 [30']
    [56] 12:45    A.Borisenko, D.Ferensas  
     D.Navikas, A.Murnikovas   21:11  14:21  21:19 [27']  
         
         
       V.Norkus, J.Sadukas   15-a vieta
      [78] 14:15    V.Norkus, J.Sadukas
       D.Navikas, A.Murnikovas   17:21  21:17  21:14 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    V    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.