Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q, Data: 2020-06-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   9     2       4.8 
   5     1       1.8 
 12           7.2 
 Suaug C 
   5     1       0.8 
   3     1       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   06 d.  10:00  Suaug B   VD    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21:7  21:11    L.Pakula  S.Malakauskas   15  
 2   06 d.  10:00  Suaug B   VD    K.Jucys  L.Fiodorovas   19:21  9:21    P.Gečas  V.Salietis   17  
 3   06 d.  10:00  Suaug B   VD    M.Povilaitis  D.Martinaitis   21:14  22:20    J.Pauliukas  M.Danys   20  
 4   06 d.  10:00  Suaug B   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   21:16  12:21  21:12    E.Keturakytė  A.Mastavičiūtė   30  
 5   06 d.  10:00  Suaug B   MD    G.Plečkaitytė  M.Šiaučiūnaitė   19:21  21:14  21:3    K.Janutaitė  M.Janutaitė   27  
 6   06 d.  10:30  Suaug C   VD    A.Andreliūnas  D.Likas   21:15  22:20    D.Vilimas  R.Navaitis   18  
 7   06 d.  10:30  Suaug C   VD    D.Ferensas  A.Borisenko   21:13  21:19    I.Dundulis  A.Kvietkauskas   18  
 8   06 d.  10:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   18:21  21:9  23:21    L.Pakula  S.Malakauskas   37  
 9   06 d.  10:30  Suaug B   VD    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21:6  21:16    K.Jucys  L.Fiodorovas   16  
 10   06 d.  10:30  Suaug B   VD    P.Bartušis  G.Fridricas   14:21  15:21    M.Povilaitis  D.Martinaitis   19  
 11   06 d.  11:00  Suaug B   MD    R.Gečaitė  U.Pūkaitė   21:12  21:8    E.Keturakytė  A.Mastavičiūtė   14  
 12   06 d.  11:00  Suaug B   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   12:21  21:16  11:21    G.Plečkaitytė  M.Šiaučiūnaitė   31  
 13   06 d.  11:00  Suaug C   VD    D.Mazėtis  D.Sirvydis   21:7  21:11    D.Vilimas  R.Navaitis   14  
 14   06 d.  11:00  Suaug C   VD    A.Andreliūnas  D.Likas   21:19  21:17    D.Ferensas  A.Borisenko   18  
 15   06 d.  11:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:15  13:21  21:16    P.Gečas  V.Salietis   31  
 16   06 d.  11:30  Suaug B   VD    K.Jucys  L.Fiodorovas   13:21  8:21    L.Pakula  S.Malakauskas   16  
 17   06 d.  11:30  Suaug B   VD    S.Stravinskas  E.Čižinauskas   21:18  21:13    J.Pauliukas  M.Danys   19  
 18   06 d.  11:30  Suaug B   MD    R.Gečaitė  U.Pūkaitė   21:9  21:13    K.Janutaitė  M.Janutaitė   14  
 19   06 d.  11:30  Suaug B   MD    G.Plečkaitytė  M.Šiaučiūnaitė   21:13  21:14    E.Keturakytė  A.Mastavičiūtė   19  
 20   06 d.  11:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  D.Sirvydis   21:13  21:9    I.Dundulis  A.Kvietkauskas   13  
 21   06 d.  12:00  Suaug C   VD    D.Ferensas  A.Borisenko   15:21  16:21    D.Vilimas  R.Navaitis   21  
 22   06 d.  12:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:11  21:11    K.Jucys  L.Fiodorovas   17  
 23   06 d.  12:00  Suaug B   VD    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21:13  21:18    P.Gečas  V.Salietis   19  
 24   06 d.  12:00  Suaug B   VD    S.Stravinskas  E.Čižinauskas   21:18  26:28  21:12    M.Povilaitis  D.Martinaitis   37  
 25   06 d.  12:00  Suaug B   VD    P.Bartušis  G.Fridricas   15:21  21:11  21:18    J.Pauliukas  M.Danys   27  
 26   06 d.  12:30  Suaug B   MD    R.Gečaitė  U.Pūkaitė   21:9  21:14    G.Plečkaitytė  M.Šiaučiūnaitė   16  
 27   06 d.  12:30  Suaug B   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   21:16  21:19    K.Janutaitė  M.Janutaitė   20  
 28   06 d.  12:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  D.Sirvydis   21:9  21:14    D.Ferensas  A.Borisenko   14  
 29   06 d.  12:30  Suaug C   VD    A.Andreliūnas  D.Likas   21:18  21:14    I.Dundulis  A.Kvietkauskas   16  
 30   06 d.  12:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   16:21  13:21    A.Olšauskas  M.Akucevičius   22  
 31   06 d.  13:00  Suaug B   VD    P.Gečas  V.Salietis   17:21  22:24    L.Pakula  S.Malakauskas   18  
 32   06 d.  13:00  Suaug B   VD    S.Stravinskas  E.Čižinauskas   21:10  13:21  21:18    P.Bartušis  G.Fridricas     
 33   06 d.  13:00  Suaug B   MD    R.Gečaitė  U.Pūkaitė   21:14  21:11    R.Bubulienė  V.Bubulytė   15  
 34   06 d.  13:00  Suaug B   MD    K.Janutaitė  M.Janutaitė   16:21  16:21    E.Keturakytė  A.Mastavičiūtė   18  
 35   06 d.  13:00  Suaug C   VD    D.Mazėtis  D.Sirvydis   25:23  21:11    A.Andreliūnas  D.Likas   17  
 36   06 d.  13:30  Suaug C   VD    I.Dundulis  A.Kvietkauskas   16:21  19:21    D.Vilimas  R.Navaitis   20  
 37   06 d.  13:30  Suaug B   VD    S.Stravinskas  E.Čižinauskas   15:21  14:21    A.Olšauskas  M.Akucevičius   21  
 38   06 d.  13:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:16  13:21  16:21    M.Povilaitis  D.Martinaitis   30  
 39   06 d.  13:30  Suaug B   VD    P.Bartušis  G.Fridricas   21:9  21:23  16:21    L.Pakula  S.Malakauskas   29  
 40   06 d.  13:30  Suaug B   VD    P.Gečas  V.Salietis   21:18  21:15    J.Pauliukas  M.Danys   17  
 45   06 d.  14:00  Suaug C   MX    D.Mazėtis  A.Šimanskaitė   21:16  21:13    D.Ferensas  E.Politova   15  
 46   06 d.  14:30  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   15:21  21:16  16:21    S.Stravinskas  V.Bubulytė   26  
 47   06 d.  14:30  Suaug B   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   21:17  21:19    R.Vasiliauskas  R.Bubulienė   19  
 48   06 d.  14:30  Suaug B   MX    D.Martinaitis  M.Janutaitė   21:9  21:7    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   12  
 49   06 d.  14:30  Suaug B   MX    M.Povilaitis  K.Janutaitė   21:17  21:17    G.Fridricas  E.Keturakytė   16  
 50   06 d.  14:30  Suaug C   MX    D.Likas  E.Likienė   25:23  21:12    D.Ferensas  E.Politova   18  
 51   06 d.  15:00  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  N.Brazauskienė   10:21  21:12  21:16    S.Stravinskas  V.Bubulytė   27  
 52   06 d.  15:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   21:15  22:20    P.Gečas  G.Plečkaitytė   19  
 53   06 d.  15:00  Suaug B   MX    K.Šemeta  U.Pūkaitė   21:15  21:10    D.Martinaitis  M.Janutaitė   15  
 54   06 d.  15:00  Suaug B   MX    M.Povilaitis  K.Janutaitė   21:14  22:20    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   19  
 55   06 d.  15:00  Suaug C   MX    D.Likas  E.Likienė   18:21  16:21    D.Mazėtis  A.Šimanskaitė   18  
 56   06 d.  15:30  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  N.Brazauskienė   21:18  21:15    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   17  
 57   06 d.  15:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  U.Pūkaitė   21:13  21:10    M.Povilaitis  K.Janutaitė   18  
 58   06 d.  15:30  Suaug B   MX    S.Stravinskas  V.Bubulytė   24:26  16:21    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21  
 59   06 d.  15:30  Suaug B   MX    D.Martinaitis  M.Janutaitė   21:19  17:21  16:21    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   27  
 60   06 d.  15:30  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   21:13  21:19    R.Vasiliauskas  R.Bubulienė   16  
 61   06 d.  16:00  Suaug B   MX    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   17:21  21:15  18:21    G.Fridricas  E.Keturakytė   28  
 62   06 d.  16:00  Suaug B   MX    E.Čižinauskas  N.Brazauskienė   10:21  19:21    K.Šemeta  U.Pūkaitė   17  
 63   06 d.  16:00  Suaug B   MX    S.Malakauskas  M.Šiaučiūnaitė   10:21  12:21    M.Povilaitis  K.Janutaitė   17  
 64   06 d.  16:00  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   12:21  21:15  21:14    A.Tamošaitis  T.Urbonienė   24  
 65   06 d.  16:00  Suaug B   MX    S.Stravinskas  V.Bubulytė   21:16  21:16    D.Martinaitis  M.Janutaitė   18  
 66   06 d.  16:30  Suaug B   MX    J.Pauliukas  T.Rakauskaitė   21:18  21:18    G.Fridricas  E.Keturakytė   17  
 67   06 d.  16:30  Suaug B   MX    R.Vasiliauskas  R.Bubulienė   19:21  12:21    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   18  
66 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.