Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[159] 19:20   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [183] 20:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Sergėjus Klodt 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:17  22:24  21:14 [35']    
[160] 19:20    S.Klodt, J.Venckuvienė      
 8   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  15:21  22:20  21:17 [30']      
    [197] 21:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Audrius Butkus 
 Jurga Misiuvienė 
      21:11  17:21  21:5 [24']  
[161] 19:20    A.Butkus, J.Misiuvienė      
 12   Aurelijus Andreliūnas 
 Rita Bielinytė 
  21:18  24:26  21:18 [33']      
  [184] 20:50    V.Grigorjevas, J.Sereckienė    
 13         21:13  21:13 [17']    
[162] 19:20   V.Grigorjevas, J.Sereckienė      
 4   Viktoras Grigorjevas 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [209] 22:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė
 3   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
        21:19  21:16 [19']
[163] 19:50   D.Likas, R.Žigienė      
 14       ->      
  [185] 21:20    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė    
 11   Artūras Žvilauskas 
 Ugnė Vilčinskytė 
    21:13  21:8 [15']    
[164] 19:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė      
 6   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  21:19  21:10 [17']      
    [198] 21:50    A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė  
 7   Dainius Mazėtis 
 Dalia Sunklodė 
      21:10  12:21  21:12 [21']  
[165] 19:50    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
 10   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  22:20  21:17 [17']      
  [186] 21:20    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
 15         17:21  21:18  21:12 [30']    
[166] 19:50   R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    V.Grigorjevas, J.Sereckienė   3-a vieta
      [210] 22:50    V.Grigorjevas, J.Sereckienė
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:17  21:8 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Klodt, J.Venckuvienė    
    [199] 21:50    S.Klodt, J.Venckuvienė  
     A.Butkus, J.Misiuvienė   21:19  21:10 [18']   5-a vieta
      [211] 22:50    S.Klodt, J.Venckuvienė
     D.Likas, R.Žigienė     21:15  21:11 [19']
    [200] 21:50    D.Likas, R.Žigienė  
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:11  21:14 [18']  
         
         
       A.Butkus, J.Misiuvienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   ->    
    [201] 22:20    A.Andreliūnas, R.Bielinytė  
   A.Andreliūnas, R.Bielinytė     9:21  21:16  21:16 [25']  
   A.Andreliūnas, R.Bielinytė    
    ->     9-a vieta
      [212] 22:50    A.Andreliūnas, R.Bielinytė
        17:21  21:7  21:14 [22']
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [202] 22:20    D.Mazėtis, D.Sunklodė  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė     21:19  21:14 [18']  
   D.Mazėtis, D.Sunklodė    
    ->    
         
       M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   11-a vieta
     
       U.Lazdinš, I.Aldina   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.