Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11 2020-01-11  
 1   Romutis Juodsnukis 
 Matas Stravinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juodsnukis, M.Stravinskas      
 16       ->      
  [117]    R.Kondrotas, V.Vasilčenko    
 9   Rokas Kondrotas 
 Valerij Vasilčenko 
    21:9  21:13 [16']    
[93] 15:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko      
 8   Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
  21:12  21:17 [22']      
    [125] 17:20    R.Kondrotas, V.Vasilčenko  
 5   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
      21:10  25:23 [20']  
[94] 15:20    D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius      
 12   Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
  21:10  21:8 [15']      
  [118] 16:50    D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
 13         21:11  21:13 [17']    
 K.Ikamas, A.Stankevičius      
 4   Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
  ->       1-a vieta
      [144] 18:20    A.Borisenko, D.Ferensas
 3   Laurynas Urniežius 
 Kęstutis Kučinskas 
        16:21  21:15  24:22 [35']
 L.Urniežius, K.Kučinskas      
 14       ->      
  [119] 16:50    A.Borisenko, D.Ferensas    
 11   Aleksėj Borisenko 
 Donatas Ferensas 
    21:18  25:27  21:18 [39']    
[95] 15:20    A.Borisenko, D.Ferensas      
 6   Ignas Dundulis 
 Andrius Kvietkauskas 
  17:21  21:13  21:16 [30']      
    [126] 17:20    A.Borisenko, D.Ferensas  
 7   Vytis Ivanauskas 
 Raimondas Venslovas 
      21:19  21:11 [18']  
[96] 15:20    V.Ivanauskas, R.Venslovas      
 10   Arūnas Kunigėlis 
 Virgilijus Pupeikis 
  14:21  21:18  21:14 [26']      
  16:50   V.Ivanauskas, R.Venslovas    
 15         ->    
 .      
 2       ->    D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius   3-a vieta
      [145] 18:20    V.Ivanauskas, R.Venslovas
       V.Ivanauskas, R.Venslovas   21:12  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Juodsnukis, M.Stravinskas    
    [127] 17:20    R.Juodsnukis, M.Stravinskas  
     K.Ikamas, A.Stankevičius   26:24  12:21  21:16 [30']   5-a vieta
      [146] 18:20    R.Juodsnukis, M.Stravinskas
     L.Urniežius, K.Kučinskas     21:15  21:15 [20']
    17:20   L.Urniežius, K.Kučinskas  
      ->  
         
         
       K.Ikamas, A.Stankevičius   7-a vieta
       K.Ikamas, A.Stankevičius
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Bičiūnas, D.Kecorius    
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   ->    
    [128] 17:20    A.Bičiūnas, D.Kecorius  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis     21:10  21:10 [16']  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis    
    ->     9-a vieta
      [147] 18:20    A.Kunigėlis, V.Pupeikis
        21:17  22:24  23:21 [37']
   I.Dundulis, A.Kvietkauskas    
   I.Dundulis, A.Kvietkauskas   ->    
    [129] 17:20    A.Kunigėlis, V.Pupeikis  
   A.Kunigėlis, V.Pupeikis     21:11  21:16 [17']  
   A.Kunigėlis, V.Pupeikis    
    ->    
         
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis   11-a vieta
         I.Dundulis, A.Kvietkauskas
       I.Dundulis, A.Kvietkauskas   21:16  21:15 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.