Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RIO taurė, Data: 2019-08-17, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
21
19
21
18
 21'
21
12
22
24
21
18
 23'
106/91
15
2
1
2 Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
19
21
18
21
 21'
21
17
21
16
 23'
79/75
4
1
2
3 Marijus Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
12
21
24
22
18
21
 23'
17
21
16
21
 23'
87/106
-19
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Roberta Milašauskaitė 
21
14
21
15
 20'
21
13
21
16
 22'
84/58
26
2
1
2 Valentas Stončius 
 Asta Bačkaitienė 
14
21
15
21
 20'
21
17
9
21
18
21
 29'
77/101
-24
0
3
3 Petras Bartušis 
 Justė Kazakauskaitė 
13
21
16
21
 22'
17
21
21
9
21
18
 29'
88/90
-2
1
2



2019-08-17  
   1-a vieta
 1    Laimonas Vaškevičius,  Sonata Zinkevičienė  
[53] 14:45   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
 2    Evaldas Bradūnas,  Roberta Milašauskaitė   21:18  21:16 [23']
   



2019-08-17  
   3-a vieta
 3    Andrius Kordušas,  Jorūnė Živatkauskaitė  
[54] 14:45   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė
 6    Petras Bartušis,  Justė Kazakauskaitė   21:15  15:21  21:13 [31']
   



2019-08-17  
   5-a vieta
 4    Valentas Stončius,  Asta Bačkaitienė  
[55] 14:45   V.Stončius, A.Bačkaitienė
 5    Marijus Stankevičius,  Neringa Martinavičiūtė   24:22  21:16 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.