Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Marijus Stankevičius 
 Kristina Poškutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, K.Poškutė      
 16       ->      
  [16] 10:20   M.Stankevičius, K.Poškutė    
 9   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
    21:19  21:12 [22']    
[4] 09:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:8  10:21  21:13 [32']      
    [36] 11:35   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė  
 5   Edgaras Gusarovas 
 Eglė Gedminienė 
      21:19  21:9 [33']  
[5] 09:30   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė      
 12   Ervan Joly-testault 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:12  21:9 [19']      
  [17] 10:20   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė    
 13   Laimis Fiodorovas 
 Renata Bernotė 
    21:13  21:16 [22']    
[6] 09:30   R.Šimonis, V.Martinkienė      
 4   Remigijus Šimonis 
 Vaida Martinkienė 
  21:17  21:11 [22']       1-a vieta
      [52] 12:25   E.Joly-testault, R.Milašauskaitė
 3   Marius Armonas 
 Rūta Bubulienė 
        18:21  21:18  21:18 [31']
[7] 09:30   M.Armonas, R.Bubulienė      
 14   Jonas Maziliauskas 
 Monika Viliūnaitė 
  21:14  25:27  21:18 [41']      
  [18] 10:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 11   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:11  22:20 [19']    
[8] 09:55   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6   Evaldas Gedminas 
 Lina Gorienė 
  21:11  21:7 [18']      
    [37] 11:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
 7   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  16:21  21:12 [32']  
[9] 09:55   D.Likas, D.Valantinaitė      
 10   Darius Likas 
 Diana Valantinaitė 
  21:14  21:14 [22']      
  [19] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 15   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
    21:19  21:15 [23']    
[10] 09:55   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 2   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:9  8:21  21:10 [34']    M.Stankevičius, K.Poškutė   3-a vieta
      [53] 12:25   M.Stankevičius, K.Poškutė
       E.Peleckis, I.Peleckienė   16:21  21:11  21:10 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
    [38] 11:35   R.Šimonis, V.Martinkienė  
     R.Šimonis, V.Martinkienė   8:21  21:19  22:20 [54']   5-a vieta
      [54] 12:25   R.Šimonis, V.Martinkienė
     M.Armonas, R.Bubulienė     21:15  21:14 [20']
    [39] 11:35   D.Likas, D.Valantinaitė  
     D.Likas, D.Valantinaitė   21:17  21:17 [28']  
         
         
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   7-a vieta
     
       M.Armonas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->    
    [40] 11:35   E.Gusarovas, E.Gedminienė  
   E.Gusarovas, E.Gedminienė     10:21  21:16  21:12 [46']  
  [20] 10:20   E.Gusarovas, E.Gedminienė    
   L.Fiodorovas, R.Bernotė   21:15  21:19 [22']     9-a vieta
      [55] 12:25   E.Gusarovas, E.Gedminienė
   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė       21:11  21:17 [21']
  [21] 10:20   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė    
   E.Gedminas, L.Gorienė   21:12  21:9 [18']    
    [41] 11:35   J.Maziliauskas, M.Viliūnaitė  
   S.Galentas, R.Staupelienė     23:21  19:21  23:21 [46']  
  [22] 10:45   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:9  21:9 [22']    
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   11-a vieta
     
       R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Fiodorovas, R.Bernotė  
     L.Fiodorovas, R.Bernotė   ->   13-a vieta
     
     E.Gedminas, L.Gorienė     ->
     
     S.Galentas, R.Staupelienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.