Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas), Data: 2019-11-02, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-02 2019-11-02 2019-11-02  
 1   Jorūnė Živatkauskaitė ,   Kristina Poškutė   Dėl 1-4 vietų    
[77] 14:30   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
 8   Laura Daunytė ,   Monika Viliūnaitė    21:18  21:7 [21']    
  [97] 15:45   L.Daunytė, M.Viliūnaitė  
 5   Jūratė Paškevičienė ,   Roberta Milašauskaitė      21:11  21:19 [23']  
[78] 14:30   J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė    
 4   Diana Valantinaitė ,   Irena Peleckienė    21:12  18:21  21:15 [34']    1-a vieta
    [117] 17:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Jolanta Sereckienė ,   Renata Staupelienė        18:21  21:16  21:15 [30']
[79] 14:30   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė    
 6   Marija Šiaučiūnaitė ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:18  21:12 [27']    
  [98] 15:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė      21:15  21:16 [24']  
[80] 14:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 2   Eglė Gedminienė ,   Ingrida Savickienė    21:18  21:7 [22']    
     
     J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė  3-a vieta
  [118] 17:00   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė
   M.Šiaučiūnaitė, L.Šiaučiūnienė   17:12 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė    
  [99] 15:45   D.Valantinaitė, I.Peleckienė  
   D.Valantinaitė, I.Peleckienė   18:21  22:20  21:9 [31']  5-a vieta
    [119] 17:00   D.Valantinaitė, I.Peleckienė
   J.Sereckienė, R.Staupelienė     21:12  17:21  21:18 [35']
  [100] 15:45   E.Gedminienė, I.Savickienė  
   E.Gedminienė, I.Savickienė   21:15  18:21  21:16 [34']  
       
       
     J.Živatkauskaitė, K.Poškutė  7-a vieta
    [120] 17:00   J.Živatkauskaitė, K.Poškutė
     J.Sereckienė, R.Staupelienė   21:17  18:21  21:14 [41']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.