Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Mantas Palubinskas    Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas      
 16       ->      
  [63] 15:15   M.Palubinskas    
 9   Česlovas Ramanauskas      21:15  21:10 [19']    
[51] 14:25   Ž.Ramonas      
 8   Žanas Ramonas    23:21  23:21 [31']      
    [76] 16:30   J.Malinauskas  
 5   Albertas Rimkus        16:21  21:10  21:13 [43']  
[51] 14:25   A.Rimkus      
 12   Kęstutis Kučinskas    21:7  21:13 [18']      
  [64] 15:15   J.Malinauskas    
 13   Jonas Malinauskas      24:22  21:6 [20']    
[52] 14:25   J.Malinauskas      
 4   Saulius Eibukas    21:7  21:18 [40']       1-a vieta
      [88] 17:20   M.Dagilis
 3   Jonas Bartkus          25:23  12:21  21:19 [24']
[53] 14:25   J.Bartkus      
 14   Edvinas Goris    21:10  21:17 [35']      
  [65] 15:15   M.Dagilis    
 11   Mindaugas Dagilis      21:9  21:14 [18']    
[54] 14:25   M.Dagilis      
 6   Audrius Vilčinskas    21:7  21:12 [36']      
    [77] 16:30   M.Dagilis  
 7   Marius Brazauskas        21:17  21:11 [24']  
[55] 14:50   I.Lukoševičius      
 10   Ignas Lukoševičius    23:21  23:21 [29']      
  [66] 15:40   M.Povilaitis    
 15         21:13  21:16 [47']    
 M.Povilaitis      
 2   Martynas Povilaitis    ->    M.Palubinskas   3-a vieta
      [89] 17:20   M.Palubinskas
       M.Povilaitis   21:16  21:13 [6']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Ramonas    
    [78] 16:30   A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:8  21:17 [18']   5-a vieta
      [90] 17:45   A.Rimkus
     J.Bartkus     21:14  21:13 [20']
    [79] 16:30   J.Bartkus  
     I.Lukoševičius   21:13  21:17 [24']  
         
         
       Ž.Ramonas   7-a vieta
     
       I.Lukoševičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Č.Ramanauskas    
   Č.Ramanauskas   ->    
    [80] 16:30   S.Eibukas  
   K.Kučinskas     21:14  20:22  21:18 [39']  
  [67] 15:40   S.Eibukas    
   S.Eibukas   21:16  21:19 [44']     9-a vieta
      [91] 17:45   A.Vilčinskas
   E.Goris       21:17  21:18 [21']
  [68] 15:40   A.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas   21:14  21:15 [42']    
    [81] 16:55   A.Vilčinskas  
   M.Brazauskas     19:21  23:21  22:20 [59']  
   M.Brazauskas    
    ->    
         
       Č.Ramanauskas   11-a vieta
     
       M.Brazauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Kučinskas  
     K.Kučinskas   ->   13-a vieta
     
     E.Goris     ->
     E.Goris  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.