Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurimas Kamantauskas 
 Kęstutis Kučinskas 
8
21
18
21
 21'
21
19
21
16
21
12
21
17
 24'
110/106
4
2
2
2 Laimis Fiodorovas 
 Donatas Sirvydis 
21
8
21
18
 21'
21
14
21
9
 21'
21
17
21
17
 12'
126/83
43
3
1
3 Edvinas Goris 
 Darius Likas 
19
21
16
21
14
21
9
21
 21'
21
13
21
19
 23'
100/116
-16
1
3
4 Karolis Bužinskis 
 Arūnas Masteika 
12
21
17
21
 24'
17
21
17
21
 12'
13
21
19
21
 23'
95/126
-31
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Raimundas Masevičius 
 Augustinas Stankevičius 
21
15
24
22
 26'
19
21
19
21
 25'
12
21
21
16
21
19
 34'
137/135
2
2
2
2 Tomas Petrauskas 
 Aurelijus Šadauskas 
15
21
22
24
 26'
15
21
17
21
 27'
21
23
21
17
19
21
 24'
130/148
-18
0
4
3 Jonas Daugėla 
 Andrius Bičiūnas 
21
19
21
19
 25'
21
15
21
17
 27'
21
15
21
13
 21'
126/98
28
3
1
4 Česlovas Bankauskas 
 Vilius Klimantavičius 
21
12
16
21
19
21
 34'
23
21
17
21
21
19
 24'
15
21
13
21
 21'
145/157
-12
1
3



2019-09-14  
   1-a vieta
 3    Laimis Fiodorovas,  Donatas Sirvydis  
[41] 13:35   J.Daugėla, A.Bičiūnas
 6    Jonas Daugėla,  Andrius Bičiūnas   21:19  23:21 [29']
   



2019-09-14  
   3-a vieta
 1    Aurimas Kamantauskas,  Kęstutis Kučinskas  
[42] 13:35   A.Kamantauskas, K.Kučinskas
 2    Raimundas Masevičius,  Augustinas Stankevičius   15:21  21:18  21:12 [37']
   



2019-09-14  
   5-a vieta
 5    Edvinas Goris,  Darius Likas  
[43] 13:35   E.Goris, D.Likas
 8    Česlovas Bankauskas,  Vilius Klimantavičius   21:16  21:11 [38']
   



2019-09-14  
   7-a vieta
 4    Tomas Petrauskas,  Aurelijus Šadauskas  
[44] 13:35   K.Bužinskis, A.Masteika
 7    Karolis Bužinskis,  Arūnas Masteika   21:11  12:21  21:16 [32']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.