Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1  Benediktas Kamantauskas 
 Augustas Janušonis 
  Dėl 1-16 vietos        
 B.Kamantauskas, A.Janušonis        
 32       ->        
  [126] 16:00   A.Sirbikė, R.Mackevičius      
 17  Ramūnas Galvanauskas 
 Egidijus Bubulis 
    21:16  14:21  21:13 [34']      
[118] 16:00   A.Sirbikė, R.Mackevičius        
 16  Artūras Sirbikė 
 Ramūnas Mackevičius 
  21:17  21:16 [10']        
    [144] 16:55   A.Sirbikė, R.Mackevičius    
 9   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
      21:18  21:18 [28']    
 G.Klavinš, U.Lazdinš        
 24       ->        
  [121] 16:00   G.Klavinš, U.Lazdinš      
 25         21:17  21:14 [29']      
 D.Ferensas, D.Likas        
 8  Donatas Ferensas 
 Darius Likas 
  ->        
      [165] 18:10   A.Sirbikė, R.Mackevičius  
 5  Nerijus Molis 
 Ričardas Kazlauskas 
        21:18  21:17 [40']  
 N.Molis, R.Kazlauskas        
 28       ->        
  [122] 16:00   R.Banelis, P.Žostautas      
 21         16:21  21:13  21:15 [49']      
 R.Banelis, P.Žostautas        
 12  Raimondas Banelis 
 Paulius Žostautas 
  ->        
    [145] 17:20   R.Banelis, P.Žostautas    
 13  Kęstutis Supronas 
 Kęstutis Povilonis 
      21:19  21:12 [27']    
 K.Supronas, K.Povilonis        
 20       ->        
  [123] 16:00   T.Jarutis, M.Loveikis      
 29         22:20  21:12 [22']      
 T.Jarutis, M.Loveikis        
 4  Tadas Jarutis 
 Mindaugas Loveikis 
  ->         1-a vieta
        [184] 19:05   E.Goss, Č.Ramanauskas
 3  Deividas Golubickas 
 Artiom Nikitin 
          21:19  11:21  21:18 [39']
 D.Golubickas, A.Nikitin        
 30       ->        
  [127] 16:25   D.Golubickas, A.Nikitin      
 19  Kęstutis Lukoševičius 
 Darius Žagelis 
    21:17  21:11 [21']      
[119] 16:00   V.Galiauskas, G.Vaitkevičius        
 14  Vidmantas Galiauskas 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:2  21:5        
    [146] 17:20   D.Golubickas, A.Nikitin    
 11  Gedas Kuginys 
 Aidas Giedrikas 
      19:21  21:16  21:3 [24']    
 G.Kuginys, A.Giedrikas        
 22       ->        
  [124] 16:00   L.Bečalis, A.Kamantauskas      
 27         21:16  21:18 [12']      
 L.Bečalis, A.Kamantauskas        
 6  Laimonas Bečalis 
 Aurimas Kamantauskas 
  ->        
      [166] 18:10   E.Goss, Č.Ramanauskas  
 7  Rokas Grytė 
 Darius Jurgilas 
        21:14  9:21  21:18 [35']  
 R.Grytė, D.Jurgilas        
 26       ->        
  [125] 16:00   R.Grytė, D.Jurgilas      
 23         21:16  21:14 [30']      
 R.Dovydėnas, D.Kubilius        
 10  Ramūnas Dovydėnas 
 Darius Kubilius 
  ->        
    [147] 17:20   E.Goss, Č.Ramanauskas    
 15  Kęstutis Ikamas 
 Augustinas Stankevičius 
      11:21  21:15  22:20 [38']    
[120] 16:00   K.Ikamas, A.Stankevičius        
 18  Egidijus Serdikevičius 
 Mantas Šiupinys 
  21:17  21:16 [33']      R.Banelis, P.Žostautas   3-a vieta
  [128] 16:25   E.Goss, Č.Ramanauskas   [185] 19:05   D.Golubickas, A.Nikitin
 31         21:15  21:13 [24']    D.Golubickas, A.Nikitin   21:16  21:13 [23']
 E.Goss, Č.Ramanauskas        
 2  Eduard Goss 
 Česlovas Ramanauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Klavinš, U.Lazdinš    
      [167] 18:10   G.Klavinš, U.Lazdinš  
       T.Jarutis, M.Loveikis   16:21  21:19  25:23 [51']   5-a vieta
        [186] 19:05   G.Klavinš, U.Lazdinš
       L.Bečalis, A.Kamantauskas     21:16  20:22  21:16 [39']
      [168] 18:10   R.Grytė, D.Jurgilas  
       R.Grytė, D.Jurgilas   24:22  21:23  22:20 [45']  
           
           
         T.Jarutis, M.Loveikis   7-a vieta
        [187] 19:05   L.Bečalis, A.Kamantauskas
         L.Bečalis, A.Kamantauskas   21:18  21:17 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Kamantauskas, A.Janušonis      
    [148] 17:20   B.Kamantauskas, A.Janušonis    
     D.Ferensas, D.Likas   21:16  18:21  21:14 [28']    
      [169] 18:10   B.Kamantauskas, A.Janušonis  
     N.Molis, R.Kazlauskas     21:19  16:21  21:19 [46']  
    [149] 17:20   N.Molis, R.Kazlauskas    
     K.Supronas, K.Povilonis   21:10  21:10 [22']     9-a vieta
        [188] 19:05   G.Kuginys, A.Giedrikas
     V.Galiauskas, G.Vaitkevičius       21:13  21:13 [23']
    [150] 17:20   G.Kuginys, A.Giedrikas    
     G.Kuginys, A.Giedrikas   21:16  21:9 [20']    
      [170] 18:10   G.Kuginys, A.Giedrikas  
     R.Dovydėnas, D.Kubilius     21:9  21:17 [29']  
    [151] 17:20   R.Dovydėnas, D.Kubilius    
     K.Ikamas, A.Stankevičius   17:21  21:18  22:20 [39']    
           
         N.Molis, R.Kazlauskas   11-a vieta
       
         R.Dovydėnas, D.Kubilius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Ferensas, D.Likas    
      [171] 18:10   D.Ferensas, D.Likas  
       K.Supronas, K.Povilonis   19:21  21:17  21:8 [41']   13-a vieta
       
       V.Galiauskas, G.Vaitkevičius     ->
      [172] 18:35   K.Ikamas, A.Stankevičius  
       K.Ikamas, A.Stankevičius   21:17  21:18 [6']  
           
           
         K.Supronas, K.Povilonis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      V.Galiauskas, G.Vaitkevičius   ->
         
   R.Galvanauskas, E.Bubulis      
   R.Galvanauskas, E.Bubulis   ->      
     R.Galvanauskas, E.Bubulis    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Galvanauskas, E.Bubulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [152] 17:20   R.Galvanauskas, E.Bubulis
          21:11  21:15 [23']
   K.Lukoševičius, D.Žagelis      
   K.Lukoševičius, D.Žagelis   ->      
     K.Lukoševičius, D.Žagelis    
      ->    
   .      
    ->      
      [129] 16:25   E.Serdikevičius, M.Šiupinys  
        21:14  21:19 [21']  
   .      
    ->      
     E.Serdikevičius, M.Šiupinys    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys     ->    
   E.Serdikevičius, M.Šiupinys      
    ->     19-a vieta
         K.Lukoševičius, D.Žagelis
         K.Lukoševičius, D.Žagelis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.