Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1  Ramūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius        
 32       ->        
  [159] 18:45    R.Bilius      
 17  Aurimas Kamantauskas      21:10  21:17 [16']      
[151] 18:15    M.Armonas        
 16  Marius Armonas    21:15  21:13 [16']        
    [175] 19:40    R.Bilius    
 9  Jonas Bartkus        21:10  21:15 [14']    
 J.Bartkus        
 24       ->        
  [160] 18:45    E.Merkevičius      
 25         21:13  21:14 [16']      
 E.Merkevičius        
 8  Egidijus Merkevičius    ->        
      [188] 20:40    R.Bilius  
 5  Martynas Povilaitis          21:18  21:11 [19']  
 M.Povilaitis        
 28       ->        
  [161] 18:45    J.Nekrasov      
 21  Karolis Narkevičius      21:18  24:26  21:18 [46']      
[152] 18:15    J.Nekrasov        
 12  Jevgenij Nekrasov    21:13  21:17 [19']        
    [176] 19:40    D.Juodsnukis    
 13  Pavel Gusev        21:16  21:7 [19']    
[153] 18:15    P.Gusev        
 20  Rytis Vasiliauskas    21:13  21:13 [20']        
  [162] 18:45    D.Juodsnukis      
 29         21:13  21:14 [22']      
 D.Juodsnukis        
 4  Dalius Juodsnukis    ->         1-a vieta
        [198] 21:10    R.Bilius
 3  Tadas Supronas            21:18  21:16 [19']
 T.Supronas        
 30       ->        
  [163] 19:10    T.Supronas      
 19  Adomas Kovarskas      23:21  21:9 [18']      
[154] 18:15    K.Vilkevičius        
 14  Kasparas Vilkevičius    21:12  21:11 [12']        
    [177] 19:40    E.Joly-testault    
 11  Tomas Grigas        21:17  21:12 [19']    
[155] 18:45    R.Pauliukevičius        
 22  Rimas Pauliukevičius    21:19  21:11 [19']        
  [164] 19:10    E.Joly-testault      
 27         21:10  21:10 [13']      
 E.Joly-testault        
 6   Ervan Joly-testault    ->        
      [189] 20:40    M.Akucevičius  
 7  Juozas Adomaitis          21:12  21:16 [18']  
 J.Adomaitis        
 26       ->        
  [165] 19:10    J.Adomaitis      
 23         21:17  21:12 [19']      
 A.Olšauskas        
 10  Artūras Olšauskas    ->        
    [178] 19:40    M.Akucevičius    
 15  Gytis Celencevičius        21:15  21:13 [18']    
[156] 18:45    G.Celencevičius        
 18  Benas Šemeta    21:16  21:16 [20']      D.Juodsnukis   3-a vieta
  [166] 19:10    M.Akucevičius   [199] 21:10    D.Juodsnukis
 31         21:15  21:14 [19']    E.Joly-testault   12:21  21:16  21:19 [33']
 M.Akucevičius        
 2  Marius Akucevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Merkevičius    
      [190] 20:40    J.Nekrasov  
       J.Nekrasov   14:21  21:13  21:18 [33']   5-a vieta
           T.Supronas
       T.Supronas     21:12  21:15 [20']
      [191] 20:40    T.Supronas  
       J.Adomaitis   21:19  21:19 [20']  
           
           
         E.Merkevičius   7-a vieta
           E.Merkevičius
         J.Adomaitis   21:19  9:21  21:18 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Armonas      
    [179] 19:40    M.Armonas    
     J.Bartkus   21:18  20:22  21:17 [33']    
      [192] 20:40    P.Gusev  
     M.Povilaitis     21:17  19:21  21:13 [35']  
    [180] 20:10    P.Gusev    
     P.Gusev   21:19  21:19 [26']     9-a vieta
       
     K.Vilkevičius       ->
    [181] 20:10    K.Vilkevičius    
     R.Pauliukevičius   21:12  21:18 [13']    
      [193] 20:40    K.Vilkevičius  
     A.Olšauskas     21:13  21:15 [17']  
    [182] 20:10    G.Celencevičius    
     G.Celencevičius   21:18  21:16 [24']    
           
         M.Armonas   11-a vieta
       
         G.Celencevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Bartkus    
         M.Povilaitis  
       M.Povilaitis   21:13  21:15 [19']   13-a vieta
       
       R.Pauliukevičius     ->
       
       A.Olšauskas   ->  
           
           
         J.Bartkus   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Kamantauskas      
   A.Kamantauskas   ->      
     A.Kamantauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [183] 20:10    K.Narkevičius  
        21:13  21:19 [15']  
   K.Narkevičius      
   K.Narkevičius   ->      
    [167] 19:10    K.Narkevičius    
   R.Vasiliauskas     13:21  21:16  23:21 [28']    
   R.Vasiliauskas      
    ->       17-a vieta
        [194] 20:40    K.Narkevičius
          20:22  22:20  25:23 [34']
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
    [168] 19:10    A.Kovarskas    
   T.Grigas     18:21  21:11  21:15 [34']    
   T.Grigas      
    ->      
      [184] 20:10    A.Kovarskas  
        21:17  24:22 [20']  
   .      
    ->      
     B.Šemeta    
   B.Šemeta     ->    
   B.Šemeta      
    ->    A.Kamantauskas   19-a vieta
       
         B.Šemeta   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Vasiliauskas  
       R.Vasiliauskas   ->   21-a vieta
       
       T.Grigas     ->
       T.Grigas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.