Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2020-09-12, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 27           8 
 26           8 
 12           4 
 12           4 
 12           4 
 Diena  12  13  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 112   13 d.  09:30  U-15   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   21:9  21:18    R.Lesinskas  V.Paulauskaitė   27'  
 113   13 d.  09:30  U-15   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   10:21  10:21    M.Gedrimas  M.Sukackaitė   20'  
 114   13 d.  09:30  U-15   MX    J.Jatulis  G.Vancevičiūtė   14:21  18:21    N.Tenikaitis  A.Peleckytė   22'  
 115   13 d.  09:30  U-15   MX    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   13:21  19:21    M.Plauška  J.Šalnaitė   24'  
 116   13 d.  09:30  U-15   VV    T.Puišys   21:12  21:11    M.Revinskas   25'  
 117   13 d.  09:30  U-15   VV    K.Vilpišauskas   25:27  18:21    R.Krūminas   28'  
 118   13 d.  10:00  U-15   MD    J.Kelečiūtė  V.Paulauskaitė   21:10  21:10    A.Stankevičiūtė  T.Leonovič   24'  
 119   13 d.  10:00  U-15   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:19  17:21  18:21    A.Peleckytė  A.Ralytė   53'  
 120   13 d.  10:00  U-15   MD    M.Rimkutė  A.Jarutytė   21:11  21:10    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė    
 121   13 d.  10:00  U-15   MD    G.Vancevičiūtė  G.Velykytė   21:7  26:24    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   26'  
 122   13 d.  10:00  U-15   VD    D.Pakšys  M.Šatkauskas   21:12  21:13    E.Jonkus  N.Tenikaitis   19'  
 123   13 d.  10:00  U-15   VD    R.Barkauskas  D.Leonovič   13:21  15:21    M.Gedrimas  K.Sakalauskas   24'  
 124   13 d.  10:00  U-15   VD    D.Daugėla  J.Jatulis   21:12  21:6    B.Markevičius  T.Puišys   21'  
 125   13 d.  10:25  U-15   VD    J.Kazlauskas  K.Vilpišauskas   21:10  21:17    D.Krūminas  R.Krūminas   21'  
 126   13 d.  10:25  U-15   MV    M.Sukackaitė   21:15  21:9    A.Stankevičiūtė   23'  
 127   13 d.  10:25  U-15   MV    J.Kelečiūtė   16:21  9:21    V.Paulauskaitė   22'  
 128   13 d.  10:25  U-15   MV    G.Vedrickaitė   13:21  12:21    J.Šalnaitė   23'  
 129   13 d.  10:25  U-15   MV    T.Leonovič   21:9  21:13    A.Ralytė   18'  
 130   13 d.  10:25  U-15   MV    G.Vancevičiūtė   21:11  21:16    A.Klimaitė   25'  
 131   13 d.  10:25  U-15   MV    M.Rimkutė   8:21  21:23    D.Lygnugarytė   27'  
 132   13 d.  10:50  U-15   MV    L.Aleknavičiūtė   21:0    N.Seniūnaitė   4'  
 133   13 d.  10:50  U-15   MV    A.Peleckytė   21:12  12:21  21:13    A.Jarutytė   30'  
 134   13 d.  10:50  U-15   MV    M.Levickaitė   21:0    U.Gatelytė    
 135   13 d.  10:50  U-15   MV    G.Velykytė   21:11  21:4    G.Gedminaitė   19'  
 136   13 d.  10:50  U-15   VV    D.Pakšys   21:9  21:13    R.Lesinskas   23'  
 137   13 d.  10:50  U-15   VV    E.Jonkus   7:21  17:21    M.Gedrimas   22'  
 138   13 d.  10:50  U-15   VV    R.Barkauskas   21:4  21:18    J.Kazlauskas   19'  
 139   13 d.  11:15  U-15   VV    N.Tenikaitis   21:19  21:19    D.Leonovič   24'  
 140   13 d.  11:15  U-15   VV    J.Jatulis   19:21  18:21    K.Sakalauskas   22'  
 141   13 d.  11:15  U-15   VV    M.Plauška   9:21  11:21    M.Šatkauskas   19'  
 142   13 d.  11:15  U-15   VV    D.Daugėla   21:16  21:18    B.Markevičius   20'  
 143   13 d.  11:15  U-15   VV    P.Jarašiūnas   13:21  21:15  21:19    D.Krūminas   31'  
 144   13 d.  11:40  U-15   MV    M.Sukackaitė   21:19  20:22  21:19    V.Paulauskaitė   49'  
 145   13 d.  11:40  U-15   MV    A.Stankevičiūtė   18:21  14:21    J.Kelečiūtė   26'  
 146   13 d.  11:40  U-15   MV    J.Šalnaitė   21:17  21:15    T.Leonovič   29'  
 147   13 d.  11:40  U-15   MV    G.Vedrickaitė   21:19  14:21  23:21    A.Ralytė   38'  
 148   13 d.  11:40  U-15   MV    G.Vancevičiūtė   21:16  21:16    D.Lygnugarytė   28'  
 149   13 d.  11:40  U-15   MV    A.Klimaitė   16:21  25:27    M.Rimkutė   27'  
 150   13 d.  11:40  U-15   MV    L.Aleknavičiūtė   21:8  21:15    A.Peleckytė   21'  
 151   13 d.  12:05  U-15   MV    N.Seniūnaitė   0:21    A.Jarutytė    
 152   13 d.  12:05  U-15   MV    M.Levickaitė   7:21  14:21    G.Velykytė   19'  
 153   13 d.  12:05  U-15   VV    D.Pakšys   21:8  21:17    M.Gedrimas   21'  
 154   13 d.  12:05  U-15   VV    R.Lesinskas   21:9  21:12    E.Jonkus   22'  
 155   13 d.  12:05  U-15   VV    R.Barkauskas   16:21  19:21    N.Tenikaitis   21'  
 156   13 d.  12:05  U-15   VV    J.Kazlauskas   16:21  15:21    D.Leonovič   21'  
 157   13 d.  12:05  U-15   VV    K.Sakalauskas   17:21  9:21    M.Šatkauskas   20'  
 158   13 d.  12:30  U-15   VV    J.Jatulis   20:22  18:21    M.Plauška   28'  
 159   13 d.  12:30  U-15   VV    T.Puišys   21:14  23:21    D.Daugėla   25'  
 160   13 d.  12:30  U-15   VV    M.Revinskas   17:21  14:21    B.Markevičius   23'  
 161   13 d.  12:30  U-15   VV    R.Krūminas   8:21  21:18  17:21    P.Jarašiūnas   31'  
50 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.