Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 28           32 
 18           32 
 13           16 
   8           16 
 13           16 
 U-13 
 23           4 
 27           4 
   9           2 
 13           2 
 17           2 
 Diena  03  04  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 171   04 d.  09:00  U-19   MX    D.Beržanskis  G.Mockutė   21:11  21:12    S.Klioštoraitis  M.Sukackaitė   19  
 172   04 d.  09:00  U-19   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   3:21  6:21    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   13  
 173   04 d.  09:00  U-19   MX    S.Novikas  M.Marcinkevičiūtė   17:21  7:21    R.Grigaliūnas  P.Murėnaitė   23  
 174   04 d.  09:00  U-19   MX    Ą.Barkauskas  K.Anciūtė   7:21  8:21    M.Noreika  T.Leonovič   15  
 175   04 d.  09:00  U-19   MX    Š.Stumbra  E.Purmalytė   21:14  21:12    P.Balaišis  A.Leimonaitė   15  
 176   04 d.  09:00  U-19   MX    D.Genys  V.Paulauskaitė   0:0    T.Petrošius  E.Žiaušytė     
 177   04 d.  09:25  U-13   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   21:15  21:12    D.Leonovič  A.Klimaitė   19  
 178   04 d.  09:25  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   11:21  17:21    N.Tenikaitis  J.Šalnaitė   20  
 179   04 d.  09:25  U-13   MX    A.Mažeika  E.Dindaitė   21:16  21:16    D.Tankevič  U.Gatelytė   18  
 180   04 d.  09:25  U-13   MX    T.Puišys  J.Kavaliauskaitė   21:9  21:9    P.Alijošius  S.Liutkutė   16  
 181   04 d.  09:25  U-13   MX    P.Jarašiūnas  G.Velykytė   21:7  21:15    J.Ivanauskas  A.Krutkytė   18  
 182   04 d.  09:25  U-13   MX    J.Jagminas  L.Budrytė   12:21  20:22    K.Sakalauskas  G.Velykytė   17  
 183   04 d.  09:50  U-19   MX    D.Beržanskis  G.Mockutė   17:21  9:21    V.Bagdanavičius  S.Golubickaitė   19  
 184   04 d.  09:50  U-19   MX    S.Klioštoraitis  M.Sukackaitė   19:21  21:10  20:22    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   33  
 185   04 d.  09:50  U-19   MX    R.Grigaliūnas  P.Murėnaitė   13:21  21:15  12:21    M.Noreika  T.Leonovič   31  
 186   04 d.  09:50  U-19   MX    S.Novikas  M.Marcinkevičiūtė   21:10  21:16    Ą.Barkauskas  K.Anciūtė   20  
 187   04 d.  09:50  U-19   MX    Š.Stumbra  E.Purmalytė   21:17  21:9    T.Petrošius  E.Žiaušytė   15  
 188   04 d.  09:50  U-13   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   15:21  21:18  15:21    N.Tenikaitis  J.Šalnaitė   31  
 189   04 d.  10:15  U-13   MX    D.Leonovič  A.Klimaitė   14:21  10:21    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   17  
 190   04 d.  10:15  U-13   MX    A.Mažeika  E.Dindaitė   21:18  15:21  21:18    T.Puišys  J.Kavaliauskaitė   33  
 191   04 d.  10:15  U-13   MX    D.Tankevič  U.Gatelytė   21:9  21:12    P.Alijošius  S.Liutkutė   16  
 192   04 d.  10:15  U-13   MX    P.Jarašiūnas  G.Velykytė   12:21  9:21    K.Sakalauskas  G.Velykytė   15  
 193   04 d.  10:15  U-19   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:17  21:17    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   22  
 194   04 d.  10:15  U-19   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   21:13  21:7    J.Tomkevičius  P.Jakubčionis   17  
 195   04 d.  10:40  U-19   VD    P.Balaišis  N.Šimkus   16:21  12:21    U.Mikalauskas  D.Žilinskas   17  
 196   04 d.  10:40  U-19   MD    G.Mockutė  M.Sukackaitė   21:12  21:9    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   17  
 197   04 d.  10:40  U-19   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   4:21  4:21    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   16  
 198   04 d.  10:40  U-19   MD    K.Anciūtė  I.Baranauskaitė   17:21  21:17  21:15    M.Barauskaitė  A.Stankevičiūtė   36  
 199   04 d.  10:40  U-19   MD    V.Paulauskaitė  J.Kelečiūtė   0:0    E.Purmalytė  E.Žiaušytė     
 200   04 d.  10:40  U-19   VD    V.Bagdanavičius  Š.Stumbra   21:18  21:14    Ą.Barkauskas  A.Valatka   22  
 201   04 d.  10:40  U-19   VD    M.Noreika  T.Petrošius   13:21  21:17  13:21    D.Beržanskis  S.Klioštoraitis   32  
 202   04 d.  11:05  U-19   VD    R.Grigaliūnas  S.Novikas   22:20  23:25  16:21    S.Kanapeckas  D.Pakšys   42  
 203   04 d.  11:05  U-13   MD    J.Šalnaitė  A.Ramaneckaitė   21:10  21:16    A.Klimaitė  M.Leonovič   19  
 204   04 d.  11:05  U-13   MD    G.Vancevičiūtė  G.Velykytė   9:21  19:21    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė   20  
 205   04 d.  11:05  U-13   MD    A.Krutkytė  U.Ivanauskaitė   15:21  21:17    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   28  
 206   04 d.  11:05  U-13   MD    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   21:15  21:13    Ū.Budrytė  L.Budrytė   19  
 207   04 d.  11:05  U-13   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   21:7  19:21  21:11    M.Kibildaitė  I.Paškevičiūtė   26  
 208   04 d.  11:30  U-13   MD    M.Kolojanskaitė  S.Liutkutė   21:14  21:11    U.Mackevičiūtė  E.Vilimaitė   18  
 209   04 d.  11:30  U-13   VD    R.Lesinskas  D.Tankevič   21:5  21:3    R.Daugėla  U.Lygnugaris   13  
 210   04 d.  11:30  U-13   VD    T.Puišys  D.Tankevič   10:21  11:21    N.Tenikaitis  D.Leonovič   16  
 211   04 d.  11:30  U-13   VD    A.Mažeika  J.Jagminas   0:0    R.Krūminas  D.Ausiejus     
 212   04 d.  11:30  U-13   VD    P.Alijošius  J.Altaravičius   21:17  21:12    A.Jarmalauskas  D.Sukanka   19  
 213   04 d.  11:55  U-19   MD    G.Mockutė  M.Sukackaitė   21:19  21:17    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   27  
 214   04 d.  11:55  U-19   MD    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   22:20  21:9    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   23  
 215   04 d.  11:55  U-19   MD    K.Anciūtė  I.Baranauskaitė   21:8  21:15    E.Purmalytė  E.Žiaušytė   16  
 216   04 d.  11:55  U-19   VD    V.Bagdanavičius  Š.Stumbra   21:23  10:21    D.Beržanskis  S.Klioštoraitis   24  
 217   04 d.  11:55  U-19   VD    Ą.Barkauskas  A.Valatka   8:21  16:21    M.Noreika  T.Petrošius   17  
 218   04 d.  11:55  U-19   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:10  21:16    S.Kanapeckas  D.Pakšys   19  
 219   04 d.  12:20  U-19   VD    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   16:21  20:22    R.Grigaliūnas  S.Novikas   22  
 220   04 d.  12:20  U-19   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   21:19  21:18    U.Mikalauskas  D.Žilinskas   21  
 221   04 d.  12:20  U-13   MD    J.Šalnaitė  A.Ramaneckaitė   21:12  21:16    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė   19  
 222   04 d.  12:20  U-13   MD    A.Klimaitė  M.Leonovič   10:21  21:19  17:21    G.Vancevičiūtė  G.Velykytė   34  
 223   04 d.  12:20  U-13   MD    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   21:16  21:11    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   19  
 224   04 d.  12:20  U-13   MD    A.Krutkytė  U.Ivanauskaitė   0:0    Ū.Budrytė  L.Budrytė     
 225   04 d.  12:45  U-13   MD    A.Mažulytė  U.Tiškutė   10:21  21:12  21:14    M.Kolojanskaitė  S.Liutkutė   25  
 226   04 d.  12:45  U-13   VD    R.Lesinskas  D.Tankevič   24:22  21:15    N.Tenikaitis  D.Leonovič   21  
 227   04 d.  12:45  U-13   VD    R.Daugėla  U.Lygnugaris   4:21  7:21    T.Puišys  D.Tankevič   14  
 228   04 d.  12:45  U-13   VD    A.Mažeika  J.Jagminas   21:12  21:18    P.Alijošius  J.Altaravičius   17  
 229   04 d.  13:10  U-19   MV    S.Golubickaitė   21:11  21:9    G.Mockutė   17  
 230   04 d.  13:10  U-19   MV    M.Sukackaitė   22:20  14:21  8:21    P.Murėnaitė   33  
 231   04 d.  13:10  U-19   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:17  21:19    K.Anciūtė   21  
 232   04 d.  13:10  U-19   MV    J.Kelečiūtė   21:14  21:15    T.Leonovič   26  
 233   04 d.  13:10  U-19   MV    A.Stankevičiūtė   15:21  22:20  21:17    I.Baranauskaitė   45  
 234   04 d.  13:10  U-19   MV    L.Aleknavičiūtė   10:21  10:21    M.Barauskaitė   16  
 235   04 d.  13:35  U-19   MV    E.Žiaušytė   21:14  21:11    E.Purmalytė   16  
 236   04 d.  13:35  U-19   VV    R.Grigaliūnas   21:18  21:17    Š.Stumbra   28  
 237   04 d.  13:35  U-19   VV    A.Valatka   14:21  8:21    D.Beržanskis   17  
 238   04 d.  13:35  U-19   VV    Ą.Barkauskas   15:21  15:21    M.Noreika   25  
 239   04 d.  13:35  U-19   VV    S.Skurdauskas   0:0    S.Klioštoraitis     
 240   04 d.  13:35  U-19   VV    V.Bagdanavičius   21:9  21:9    D.Žilinskas   16  
 241   04 d.  14:00  U-19   VV    D.Pakšys   17:21  14:21    S.Novikas   25  
 242   04 d.  14:00  U-19   VV    D.Gudavičius   0:0    S.Kanapeckas     
 243   04 d.  14:00  U-19   VV    U.Mikalauskas   13:21  15:21    M.Gedrimas   21  
 244   04 d.  14:00  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:10  21:17    G.Vancevičiūtė   22  
 245   04 d.  14:00  U-13   MV    A.Klimaitė   21:9  14:21  9:21    G.Velykytė   33  
 246   04 d.  14:00  U-13   MV    L.Budrytė   21:16  19:21  21:19    J.Kavaliauskaitė   37  
 247   04 d.  14:25  U-13   MV    N.Seniūnaitė   18:21  15:21    E.Dindaitė   23  
 248   04 d.  14:25  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   21:16  21:14    U.Gatelytė   19  
 249   04 d.  14:25  U-13   MV    S.Liutkutė   18:21  15:21    M.Levickaitė   19  
 250   04 d.  14:25  U-13   MV    U.Mackevičiūtė   18:21  15:21    M.Kolojanskaitė   17  
 251   04 d.  14:25  U-13   MV    G.Gedminaitė   21:12  21:9    E.Vilimaitė   16  
 252   04 d.  14:25  U-13   VV    D.Tankevič   21:13  21:14    N.Tenikaitis   20  
 253   04 d.  14:50  U-13   VV    K.Sakalauskas   21:16  13:21  20:22    R.Lesinskas   34  
 254   04 d.  14:50  U-13   VV    R.Krūminas   3:21  4:21    D.Leonovič   13  
 255   04 d.  14:50  U-13   VV    D.Tankevič   19:21  10:21    T.Puišys   24  
 256   04 d.  14:50  U-13   VV    P.Jarašiūnas   21:16  21:18    G.Čekavičius   21  
 257   04 d.  14:50  U-13   VV    A.Mažeika   25:23  21:19    J.Jagminas   22  
 258   04 d.  14:50  U-13   VV    A.Jarmalauskas   20:22  21:15  11:21    J.Ivanauskas   32  
 259   04 d.  15:15  U-13   VV    E.Vnek   20:22  21:16  21:15    U.Lygnugaris   28  
 260   04 d.  15:15  U-19   MV    S.Golubickaitė   21:9  21:15    P.Murėnaitė   20  
 261   04 d.  15:15  U-19   MV    G.Mockutė   21:14  22:20    M.Sukackaitė   17  
 262   04 d.  15:15  U-19   MV    M.Marcinkevičiūtė   13:21  15:21    J.Kelečiūtė   21  
 263   04 d.  15:15  U-19   MV    K.Anciūtė   16:21  22:24    T.Leonovič   24  
 264   04 d.  15:15  U-19   MV    A.Stankevičiūtė   21:19  21:10    M.Barauskaitė   19  
 265   04 d.  15:40  U-19   VV    R.Grigaliūnas   10:21  3:21    D.Beržanskis   19  
 266   04 d.  15:40  U-19   VV    Š.Stumbra   22:20  17:21  21:17    A.Valatka   41  
 267   04 d.  15:40  U-19   VV    M.Noreika   21:14  21:14    S.Skurdauskas   20  
 268   04 d.  15:40  U-19   VV    Ą.Barkauskas   0:0    S.Klioštoraitis     
 269   04 d.  15:40  U-19   VV    V.Bagdanavičius   21:13  21:11    S.Novikas   21  
 270   04 d.  15:40  U-19   VV    S.Kanapeckas   14:21  15:21    M.Gedrimas   19  
 271   04 d.  16:05  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:8  21:4    G.Velykytė   15  
 272   04 d.  16:05  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   21:9  21:9    A.Klimaitė   18  
 273   04 d.  16:05  U-13   MV    L.Budrytė   23:21  17:21  13:21    E.Dindaitė   40  
 274   04 d.  16:05  U-13   MV    J.Kavaliauskaitė   21:14  19:21  18:21    N.Seniūnaitė   34  
 275   04 d.  16:05  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   21:19  21:16    M.Levickaitė   20  
 276   04 d.  16:05  U-13   MV    M.Kolojanskaitė   21:19  9:21  10:21    G.Gedminaitė   27  
 277   04 d.  16:30  U-13   VV    D.Tankevič   21:11  19:21  21:18    R.Lesinskas   46  
 278   04 d.  16:30  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:8  21:18    K.Sakalauskas   18  
 279   04 d.  16:30  U-13   VV    D.Leonovič   21:16  21:10    T.Puišys   19  
 280   04 d.  16:30  U-13   VV    R.Krūminas   20:22  13:21    D.Tankevič   21  
 281   04 d.  16:30  U-13   VV    P.Jarašiūnas   17:21  21:14  21:17    A.Mažeika   30  
 282   04 d.  16:30  U-13   VV    J.Ivanauskas   0:0    E.Vnek     
112 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.