Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton mėgėjų turnyras, Data: 2019-10-05, Vieta: N badminton, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai C 
   4     1       1 
   6     2       1 
   5     1       0.7 
   8           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   05 d.  10:00  Mėgėjai C   MD    D.Bogatko  D.Grigalauskienė   23:21  23:21    S.Auzacalitaitė  V.Rakejavaitė   26'  
 2   05 d.  10:00  Mėgėjai C   MD    M.Šiaučiūnaitė  L.Šiaučiūnienė   15:21  24:26    D.Nikitina  A.Kazlienė    23'  
 3   05 d.  10:00  Mėgėjai C   VD    M.Brazauskas  L.Fiodorovas   21:17  19:21  21:8    G.Celencevičius  V.Golubevas   33'  
 4   05 d.  10:00  Mėgėjai C   VD    R.Budrikas  R.Ripkauskas   19:21  19:21    E.Bubulis  R.Galvanauskas   19'  
 5   05 d.  10:25  Mėgėjai C   MD    R.Bubulienė  Ž.Nečejauskaitė   21:13  21:9    S.Auzacalitaitė  V.Rakejavaitė   19'  
 6   05 d.  10:25  Mėgėjai C   MD    D.Bogatko  D.Grigalauskienė   16:21  18:21    M.Šiaučiūnaitė  L.Šiaučiūnienė   26'  
 7   05 d.  10:25  Mėgėjai C   VD    J.Bartkus  V.Venckus   16:21  21:8  12:21    G.Celencevičius  V.Golubevas   32'  
 8   05 d.  10:25  Mėgėjai C   VD    G.Fridricas  G.Buitvydas   21:17  21:14    E.Bubulis  R.Galvanauskas   17'  
 9   05 d.  10:50  Mėgėjai C   MD    R.Bubulienė  Ž.Nečejauskaitė   20:22  21:13  15:21    D.Nikitina  A.Kazlienė    32'  
 10   05 d.  10:50  Mėgėjai C   MD    M.Šiaučiūnaitė  L.Šiaučiūnienė   17:21  21:9  21:7    S.Auzacalitaitė  V.Rakejavaitė   29'  
 11   05 d.  10:50  Mėgėjai C   VD    J.Bartkus  V.Venckus   21:11  15:21  18:21    M.Brazauskas  L.Fiodorovas   34'  
 12   05 d.  10:50  Mėgėjai C   VD    G.Fridricas  G.Buitvydas   21:13  21:17    R.Budrikas  R.Ripkauskas   17'  
 13   05 d.  11:15  Mėgėjai C   MD    R.Bubulienė  Ž.Nečejauskaitė   21:10  21:11    M.Šiaučiūnaitė  L.Šiaučiūnienė   18'  
 14   05 d.  11:15  Mėgėjai C   MD    D.Bogatko  D.Grigalauskienė   7:21  13:21    D.Nikitina  A.Kazlienė    15'  
 15   05 d.  11:15  Mėgėjai C   VD    G.Fridricas  G.Buitvydas   21:14  21:11    M.Brazauskas  L.Fiodorovas   19'  
 16   05 d.  11:15  Mėgėjai C   VD    G.Celencevičius  V.Golubevas   21:10  21:13    E.Bubulis  R.Galvanauskas   18'  
 17   05 d.  11:40  Mėgėjai C   VD    J.Bartkus  V.Venckus   21:18  21:15    R.Budrikas  R.Ripkauskas   22'  
 18   05 d.  11:40  Mėgėjai C   MD    R.Bubulienė  Ž.Nečejauskaitė   21:8  21:17    D.Bogatko  D.Grigalauskienė   20'  
 19   05 d.  11:40  Mėgėjai C   MD    D.Nikitina  A.Kazlienė    21:8  21:8    S.Auzacalitaitė  V.Rakejavaitė   17'  
 20   05 d.  12:10  Mėgėjai C   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   21:14  21:12    G.Šiaučiūnas  M.Šiaučiūnaitė   23'  
 21   05 d.  12:10  Mėgėjai C   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   21:4  21:6    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   29'  
 22   05 d.  12:10  Mėgėjai C   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   21:15  22:20    G.Buitvydas  A.Kazlienė    22'  
 23   05 d.  12:10  Mėgėjai C   MX    E.Bubulis  D.Bogatko   11:21  11:21    V.Venckus  J.Venckuvienė   28'  
 24   05 d.  12:35  Mėgėjai C   VV    E.Adakauskas   19:21  11:21    M.Brazauskas   26'  
 25   05 d.  12:35  Mėgėjai C   VV    J.Bartkus   14:21  6:21    J.Adomaitis   19'  
 26   05 d.  12:35  Mėgėjai C   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   17:21  8:21    V.Golubevas  D.Nikitina   20'  
 27   05 d.  12:35  Mėgėjai C   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   21:12  20:22  21:18    V.Venckus  J.Venckuvienė   35'  
 28   05 d.  13:00  Mėgėjai C   MX    G.Šiaučiūnas  M.Šiaučiūnaitė   21:16  21:8    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   24'  
 29   05 d.  13:00  Mėgėjai C   MX    G.Buitvydas  A.Kazlienė    21:8  21:12    E.Bubulis  D.Bogatko   18'  
 30   05 d.  13:00  Mėgėjai C   VV    E.Adakauskas   13:21  7:21    J.Adomaitis   19'  
 31   05 d.  13:00  Mėgėjai C   VV    J.Bartkus   19:21  21:17  16:21    M.Brazauskas   35'  
 32   05 d.  13:25  Mėgėjai C   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   11:21  21:17  21:12    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   29'  
 33   05 d.  13:25  Mėgėjai C   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   12:21  17:21    V.Venckus  J.Venckuvienė   28'  
 34   05 d.  13:25  Mėgėjai C   MX    G.Šiaučiūnas  M.Šiaučiūnaitė   19:21  17:21    G.Buitvydas  A.Kazlienė    25'  
 35   05 d.  13:25  Mėgėjai C   MX    R.Galvanauskas  R.Bubulienė   0:21    E.Bubulis  D.Bogatko   50'  
 36   05 d.  13:50  Mėgėjai C   VV    E.Adakauskas   21:7  21:11    J.Bartkus   27'  
 37   05 d.  13:50  Mėgėjai C   VV    J.Adomaitis   14:21  21:17  21:6    M.Brazauskas   31'  
37 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.