Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3), Data: 2020-01-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Daniel Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [13] 11:30    D.Tankevič    
 9   Albertas Bašys      21:5  21:5 [11']    
11:00   A.Jarmalauskas      
 8   Arnas Jarmalauskas      B/Ž      
    [29] 12:30    D.Tankevič  
 5   Ignas Martyšius        21:3  21:1 [11']  
 I.Martyšius      
 12       ->      
  [14] 11:30    I.Martyšius    
 13         21:12  18:21  21:9 [26']    
 S.Valasevicius      
 4   Saulius Valasevicius    ->       1-a vieta
      [47] 13:30    D.Tankevič
 3   Danielius Sukanka          21:10  21:14 [20']
 D.Sukanka      
 14       ->      
  [15] 11:30    K.Kudirka    
 11         21:15  21:14 [20']    
 K.Kudirka      
 6   Kostas Kudirka    ->      
    [30] 12:30    G.Čekavičius  
 7   Naglis Turūta        21:7  21:10 [14']  
[3] 11:00    E.Vnek      
 10   Emanuelis Vnek    21:12  20:22  21:17 [28']      
  [16] 11:30    G.Čekavičius    
 15         21:8  21:3 [11']    
 G.Čekavičius      
 2   Gustas Čekavičius    ->    I.Martyšius   3-a vieta
      [48] 13:30    I.Martyšius
       K.Kudirka   21:14  18:21  21:13 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jarmalauskas    
    [31] 12:30    A.Jarmalauskas  
     S.Valasevicius   21:18  15:21  21:12 [30']   5-a vieta
      [49] 13:30    E.Vnek
     D.Sukanka     21:18  16:21  21:17 [40']
    [32] 12:30    E.Vnek  
     E.Vnek   21:14  21:19 [26']  
         
         
       S.Valasevicius   7-a vieta
      [50] 13:30    S.Valasevicius
       D.Sukanka   21:14  21:18 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Bašys    
   A.Bašys   ->    
     A.Bašys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       N.Turūta
          B/Ž
   .    
    ->    
     N.Turūta  
   N.Turūta     ->  
   N.Turūta    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.