Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3), Data: 2020-01-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18 2020-01-18  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
  [23] 12:00    J.Šalnaitė    
 9   Smiltė Marija Sabakonytė      21:5  21:4 [11']    
[6] 11:00    A.Krutkytė      
 8   Adelė Krutkytė    21:6  21:17 [15']      
    [39] 13:00    J.Šalnaitė  
 5   Elzė Dindaitė        21:7  18:21  21:5 [32']  
 E.Dindaitė      
 12       ->      
  [24] 12:00    A.Ramaneckaitė    
 13         21:11  21:13 [16']    
 A.Ramaneckaitė      
 4   Aurelija Ramaneckaitė    ->       1-a vieta
      [58] 14:00    T.Leonovič
 3   Greta Vedrickaitė          21:14  21:18 [24']
 G.Vedrickaitė      
 14       ->      
  [25] 12:00    G.Vedrickaitė    
 11   Gabija Beržinskaitė      21:14  21:5 [16']    
[9] 11:30    G.Beržinskaitė      
 6   Liepa Budrytė    21:14  21:15 [18']      
    [40] 13:00    T.Leonovič  
 7   Marija Byčkova        21:8  21:17 [27']  
[10] 11:30    M.Byčkova      
 10   Valdonė Šleiniūtė    21:7  21:10 [14']      
  [26] 12:00    T.Leonovič    
 15         21:7  21:1 [12']    
 T.Leonovič      
 2   Taja Leonovič    ->    A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [59] 14:00    A.Ramaneckaitė
       G.Vedrickaitė   21:7  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Krutkytė    
    [41] 13:00    E.Dindaitė  
     E.Dindaitė   21:16  21:17 [17']   5-a vieta
      [60] 14:00    E.Dindaitė
     G.Beržinskaitė     21:17  21:18 [19']
    [42] 13:00    G.Beržinskaitė  
     M.Byčkova   21:14  21:18 [16']  
         
         
       A.Krutkytė   7-a vieta
      [61] 14:00    A.Krutkytė
       M.Byčkova   21:7  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Sabakonytė    
   S.Sabakonytė   ->    
     S.Sabakonytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [62] 14:30    L.Budrytė
        21:14  21:17 [18']
   L.Budrytė    
   L.Budrytė   ->    
    [43] 13:00    L.Budrytė  
   V.Šleiniūtė     21:4  21:6 [15']  
   V.Šleiniūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šleiniūtė
       V.Šleiniūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [44] 13:00   
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV  
     U-13    VV    MV  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.