Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Red Bull - Power of Doubles and MIX, Data: 2020-02-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1   Ričardas Šleinius ,   Jolanta Molienė   Dėl 1-4 vietų    
[89] 15:00    R.Šleinius, J.Molienė    
 8   Žydrūnas Benaitis ,   Dovilė Skrickaitė    14:21  21:19  21:17 [30']    
  [109] 16:30    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė  
 5   Valerij Vasilčenko ,   Emilija Petrauskaitė      21:18  21:9 [18']  
[90] 15:00    V.Vasilčenko, E.Petrauskaitė    
 4   Skirmantas Tomkevičius ,   Luiza Ivanauskaitė    21:17  21:9 [19']    1-a vieta
    [128] 17:30    K.Ikamas, V.Rakejevaitė
 3   Kęstutis Ikamas ,   Viktorija Rakejevaitė        20:22  21:13  21:19 [32']
[91] 15:00    K.Ikamas, V.Rakejevaitė    
 6   Gediminas Grigonis ,   Jurgita Čėplaitė    21:11  21:9 [14']    
  [110] 16:30    K.Ikamas, V.Rakejevaitė  
 7   Valdemaras Ragaliauskas ,   Aleksandra Baltrukonienė      21:5  21:13 [12']  
[92] 15:00    A.Borisenko, J.Drobelytė-kondrotė    
 2   Aleksėj Borisenko ,   Justė Drobelytė-kondrotė    22:20  21:19 [19']    
     
     R.Šleinius, J.Molienė  3-a vieta
  [129] 17:30    A.Borisenko, J.Drobelytė-kondrotė
   A.Borisenko, J.Drobelytė-kondrotė   21:7  21:15 [13']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Benaitis, D.Skrickaitė    
  [111] 16:30    Ž.Benaitis, D.Skrickaitė  
   S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė   21:19  21:11 [19']  5-a vieta
    [130] 17:30    Ž.Benaitis, D.Skrickaitė
   G.Grigonis, J.Čėplaitė     22:20  21:13 [18']
  [112] 16:30    V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė  
   V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė   21:16  21:7 [14']  
       
       
     S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė  7-a vieta
    [131] 17:30    S.Tomkevičius, L.Ivanauskaitė
     G.Grigonis, J.Čėplaitė   21:18  18:21  21:16 [31']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.