Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   6           0 
   5           0 
 13           0 
 Suaug B 
 17           0 
   9           0 
 15           0 
 U-17 
   4           0 
   3     1       0 
   7           0 
 Mėgėjai 
   6           0 
   3     1       0 
   7           0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  10:40  U-17   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   9:11  11:8  12:10    K.Vilpišauskas  B.Bačkaitis   23'  
 2   03 d.  10:40  U-17   VD    V.Voroneckis  D.Tankevič   11:5  11:7    P.Jakubčionis  K.Milašauskas   19'  
 3   03 d.  10:40  U-17   MD    G.Tomkevičiūtė  U.Stankevičiūtė   11:7  11:8    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   17'  
 4   03 d.  10:40  Mėgėjai   VD    G.Kazlauskas  E.Krungolcas   2:11  6:11    R.Gylys  M.Janevičius   22'  
 5   03 d.  10:40  Mėgėjai   VD    K.Ikamas  P.Ikamas   11:4  11:3    J.Vazalis  J.Lekšas   25'  
 6   03 d.  10:55  Mėgėjai   MD    J.Martinaitytė  A.Vaketaitė   4:11  3:11    E.Uždavinytė  I.Mejerytė   20'  
 7   03 d.  10:55  U-17   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   4:11  7:11    V.Voroneckis  D.Tankevič   15'  
 8   03 d.  10:55  U-17   VD    K.Vilpišauskas  B.Bačkaitis   6:11  9:11    P.Jakubčionis  K.Milašauskas   16'  
 9   03 d.  10:55  U-17   MD    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   11:6  15:13  11:3    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   22'  
 10   03 d.  10:55  Mėgėjai   VD    B.Bačkaitis  L.Šiaulys   4:11  3:11    R.Gylys  M.Janevičius   10'  
 11   03 d.  11:10  Mėgėjai   VD    K.Ikamas  P.Ikamas   13:11  11:6    E.Liubinavičius  E.Liubinavičius   17'  
 12   03 d.  11:10  Mėgėjai   MD    M.Kibildaitė  E.Kibildienė   9:11  7:11    E.Uždavinytė  I.Mejerytė   12'  
 13   03 d.  11:10  U-17   MD    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   11:7  11:6    G.Tomkevičiūtė  U.Stankevičiūtė   16'  
 14   03 d.  11:10  Mėgėjai   VD    R.Gylys  M.Janevičius   11:9  11:7    K.Ikamas  P.Ikamas   14'  
 15   03 d.  11:25  Mėgėjai   VD    B.Bačkaitis  L.Šiaulys   9:11  10:12    E.Liubinavičius  E.Liubinavičius   17'  
 16   03 d.  11:25  Mėgėjai   VD    G.Kazlauskas  E.Krungolcas   11:5  11:0    J.Vazalis  J.Lekšas   12'  
 17   03 d.  11:25  Mėgėjai   MD    M.Kibildaitė  E.Kibildienė   11:3  12:10    J.Martinaitytė  A.Vaketaitė   19'  
 18   03 d.  11:25  U-17   MX    J.Kazlauskas  I.Paškevičiūtė   6:11  6:11    A.Zavackas  U.Gatelytė   18'  
 19   03 d.  11:40  U-17   MX    J.Jatulis  N.Seniūnaitė   11:8  12:10    D.Tankevič  M.Kibildaitė   16'  
 20   03 d.  11:40  U-17   MX    P.Jakubčionis  E.Kazlauskaitė   4:11  9:11    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21'  
 21   03 d.  11:40  Mėgėjai   MX    A.Lukošius  J.Timofejevienė   3:11  11:13    L.Vancevičius  R.Vancevičienė   15'  
 22   03 d.  11:40  Mėgėjai   MX    I.Boiko  R.Kvaraciejūtė   11:9  6:11  11:9    L.Šalaševičius  A.Černė   27'  
 23   03 d.  11:40  Mėgėjai   MX    M.Staniulis  K.Baužuolytė   11:2  11:7    E.Keršulis  F.Kvaraciejūtė   14'  
 24   03 d.  11:55  U-17   MX    B.Kamantauskas  A.Ramaneckaitė   11:5  11:5    A.Zavackas  U.Gatelytė   12'  
 25   03 d.  11:55  U-17   MX    J.Jatulis  N.Seniūnaitė   4:11  11:9  4:11    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   17'  
 26   03 d.  11:55  U-17   MX    D.Tankevič  M.Kibildaitė   11:9  8:11  4:11    P.Jakubčionis  E.Kazlauskaitė   23'  
 27   03 d.  11:55  Mėgėjai   MX    V.Budiak  J.Karalienė   11:8  6:11  11:5    L.Vancevičius  R.Vancevičienė   19'  
 28   03 d.  11:55  Mėgėjai   MX    I.Boiko  R.Kvaraciejūtė   7:11  7:11    M.Staniulis  K.Baužuolytė   11'  
 29   03 d.  12:10  Mėgėjai   MX    L.Šalaševičius  A.Černė   11:8  8:11  9:11    E.Keršulis  F.Kvaraciejūtė   21'  
 30   03 d.  12:10  U-17   MX    B.Kamantauskas  A.Ramaneckaitė   5:11  11:5  5:11    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   22'  
 31   03 d.  12:10  U-17   MX    A.Zavackas  U.Gatelytė   8:11  12:10  3:11    J.Jatulis  N.Seniūnaitė   21'  
 32   03 d.  12:10  U-17   MX    J.Kazlauskas  I.Paškevičiūtė   11:3  5:11  8:11    P.Jakubčionis  E.Kazlauskaitė   17'  
 33   03 d.  12:25  Mėgėjai   MX    V.Budiak  J.Karalienė   11:5  11:3    M.Staniulis  K.Baužuolytė   25'  
 34   03 d.  12:25  Mėgėjai   MX    L.Vancevičius  R.Vancevičienė   11:5  11:5    I.Boiko  R.Kvaraciejūtė   13'  
 35   03 d.  12:25  Mėgėjai   MX    A.Lukošius  J.Timofejevienė   8:11  11:8  11:13    E.Keršulis  F.Kvaraciejūtė   19'  
 36   03 d.  14:00  Suaug   VD    G.Čepkauskas  J.Seniūnas   11:9  13:11    G.Celencevičius  M.Povilaitis   24'  
 37   03 d.  14:00  Suaug   VD    A.Nikitin  A.Mackevič (jr)   11:15  13:15    L.Fiodorovas  V.Golubevas   17'  
 38   03 d.  14:00  Suaug   MD    E.San Sansches  A.Tolstaja   11:13  11:13    R.Bubulienė  V.Bubulytė   23'  
 39   03 d.  14:00  Suaug B   VD    M.Nedzinskas  J.Sadukas   15:6  15:5    K.Vilpišauskas  A.Vilpišauskas   17'  
 40   03 d.  14:00  Suaug B   MD    J.Karalienė  K.Kisieliūtė   15:12  15:8    L.Semėne  S.Ašmenskaitė   18'  
 41   03 d.  14:00  Suaug   VD    L.Supronas  L.Bečalis   11:15  7:15    G.Čepkauskas  J.Seniūnas   19'  
 42   03 d.  14:15  Suaug   VD    L.Fiodorovas  V.Golubevas   10:15  7:15    V.Garmus  S.Stravinskas   19'  
 43   03 d.  14:15  Suaug   MD    I.Gaidė  G.Dapkuvienė   15:5  15:10    R.Bubulienė  V.Bubulytė   15'  
 44   03 d.  14:15  Suaug   MD    P.Murėnaitė  M.Lekšaitė   13:11  14:12    S.Golubickaitė  A.Ramaneckaitė   18'  
 45   03 d.  14:15  Suaug B   VD    D.Leonovič  S.Leonovič   15:13  15:11    M.Nedzinskas  J.Sadukas   17'  
 46   03 d.  14:15  Suaug B   VD    R.Budrikas  V.Budiak   9:15  13:15    R.Zavackas  A.Zavackas   19'  
 47   03 d.  14:15  Suaug B   VD    A.Kaminskas  N.Budrikas   11:8  13:11    A.Surgutanovas  P.Rudokas   18'  
 48   03 d.  14:30  Suaug B   VD    R.Kulieša  V.Marcinkevičius   4:15  12:15    A.Petkevičius  M.Petkevičius   17'  
 49   03 d.  14:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   15:8  15:2    T.Makulavičius  A.Piščalka   15'  
 50   03 d.  14:30  Suaug B   VD    R.Mackevičius  T.Vareika   11:15  11:15    A.Lesinskas  R.Lesinskas   19'  
 51   03 d.  14:30  Suaug B   VD    A.Kamantauskas  B.Kamantauskas   15:13  15:11    A.Stalmokas  Ž.Kvartūnas   20'  
 52   03 d.  14:30  Suaug B   VD    J.Iqbal  M.Lukošaitis   10:15  7:15    J.Gatelis  R.Paškevičius   13'  
 53   03 d.  14:30  Suaug B   MD    V.Movšovič  G.Vedrickaitė   15:5  15:7    J.Karalienė  K.Kisieliūtė   15'  
 54   03 d.  14:45  Suaug B   MD    I.Achalaja  J.Krištaponienė   1:15  11:15    A.Šimanskaitė  G.Ramanauskaitė   18'  
 55   03 d.  14:45  Suaug B   MD    I.Baranauskaitė  N.Baranauskienė   15:5  15:6    O.Radzevičienė  V.Radzevičiūtė   19'  
 56   03 d.  14:45  Suaug B   MD    J.Andriuškaitė  J.Čėplaitė   6:15  5:15    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   13'  
 57   03 d.  14:45  Suaug   VD    G.Čepkauskas  J.Seniūnas   11:15  6:15    V.Garmus  S.Stravinskas   21'  
 58   03 d.  14:45  Suaug   VD    L.Supronas  L.Bečalis   10:15  15:9  15:9    L.Fiodorovas  V.Golubevas   24'  
 59   03 d.  14:45  Suaug   VD    G.Celencevičius  M.Povilaitis   13:11  11:13  13:11    A.Nikitin  A.Mackevič (jr)   26'  
 60   03 d.  15:00  Suaug   MD    I.Gaidė  G.Dapkuvienė   15:10  15:9    P.Murėnaitė  M.Lekšaitė   19'  
 61   03 d.  15:00  Suaug   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   15:11  8:15  10:15    S.Golubickaitė  A.Ramaneckaitė   25'  
 62   03 d.  15:00  Suaug B   VD    D.Leonovič  S.Leonovič   13:11  11:8    R.Zavackas  A.Zavackas   20'  
 63   03 d.  15:00  Suaug B   VD    A.Kaminskas  N.Budrikas   13:15  8:15    A.Petkevičius  M.Petkevičius   15'  
 64   03 d.  15:00  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   15:12  15:11    A.Lesinskas  R.Lesinskas   19'  
 65   03 d.  15:00  Suaug B   VD    A.Kamantauskas  B.Kamantauskas   8:15  11:15    J.Gatelis  R.Paškevičius   15'  
 66   03 d.  15:15  Suaug B   VD    M.Nedzinskas  J.Sadukas   15:6  15:13    R.Budrikas  V.Budiak   14'  
 67   03 d.  15:15  Suaug B   VD    A.Surgutanovas  P.Rudokas   11:13  11:13    R.Kulieša  V.Marcinkevičius    
 68   03 d.  15:15  Suaug B   VD    T.Makulavičius  A.Piščalka   6:15  4:15    R.Mackevičius  T.Vareika   14'  
 69   03 d.  15:15  Suaug B   VD    A.Stalmokas  Ž.Kvartūnas   8:15  8:15    J.Iqbal  M.Lukošaitis   15'  
 70   03 d.  15:15  Suaug B   MD    V.Movšovič  G.Vedrickaitė   15:4  15:7    A.Šimanskaitė  G.Ramanauskaitė   14'  
 71   03 d.  15:15  Suaug B   MD    I.Baranauskaitė  N.Baranauskienė   10:15  3:15    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   38'  
 72   03 d.  15:30  Suaug B   MD    J.Karalienė  K.Kisieliūtė   11:7  11:9    I.Achalaja  J.Krištaponienė   31'  
 73   03 d.  15:30  Suaug B   MD    O.Radzevičienė  V.Radzevičiūtė   11:9  9:11  11:9    J.Andriuškaitė  J.Čėplaitė   25'  
 74   03 d.  15:30  Suaug B   VD    D.Leonovič  S.Leonovič   11:13  11:8  11:9    A.Petkevičius  M.Petkevičius   27'  
 75   03 d.  15:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   13:11  13:11    J.Gatelis  R.Paškevičius   21'  
 76   03 d.  15:30  Suaug B   VD    R.Zavackas  A.Zavackas   12:15  15:12  15:9    A.Kaminskas  N.Budrikas   28'  
 77   03 d.  15:30  Suaug B   VD    A.Lesinskas  R.Lesinskas   15:11  12:15  15:10    A.Kamantauskas  B.Kamantauskas   27'  
 78   03 d.  15:45  Suaug B   VD    M.Nedzinskas  J.Sadukas   15:13  13:15  11:15    R.Kulieša  V.Marcinkevičius   23'  
 79   03 d.  15:45  Suaug B   VD    R.Mackevičius  T.Vareika   15:12  15:9    J.Iqbal  M.Lukošaitis   18'  
 80   03 d.  15:45  Suaug B   MD    V.Movšovič  G.Vedrickaitė   7:15  9:15    M.Marcinkevičiūtė  T.Leonovič   18'  
 81   03 d.  15:45  Suaug B   MD    A.Šimanskaitė  G.Ramanauskaitė   11:15  13:15    I.Baranauskaitė  N.Baranauskienė   21'  
 82   03 d.  15:45  Suaug B   MD    J.Karalienė  K.Kisieliūtė       O.Radzevičienė  V.Radzevičiūtė    
 83   03 d.  15:45  Suaug B   VD    D.Leonovič  S.Leonovič   15:4  15:11    J.Masaitis  G.Arbačiauskas   18'  
 84   03 d.  16:00  Suaug B   VD    A.Petkevičius  M.Petkevičius   11:6  11:13  11:7    J.Gatelis  R.Paškevičius   26'  
 85   03 d.  16:00  Suaug B   VD    R.Zavackas  A.Zavackas       A.Lesinskas  R.Lesinskas    
 86   03 d.  16:00  Suaug B   VD    R.Kulieša  V.Marcinkevičius       R.Mackevičius  T.Vareika    
 87   03 d.  16:00  Suaug   MX    A.Kamantauskas  R.Bubulienė   3:11  7:11    J.Masaitis  V.Bubulytė   15'  
 88   03 d.  16:00  Suaug   MX    A.Mackevič (jr)  V.Movšovič   12:15  9:15    R.Šileris  D.Lubė   16'  
 89   03 d.  16:00  Suaug   MX    L.Fiodorovas  I.Baranauskaitė   10:12  6:11    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   16'  
 90   03 d.  16:15  Suaug   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   8:11  11:13    A.Nareika  K.Nareikienė   18'  
 91   03 d.  16:15  Suaug   MX    M.Povilaitis  E.San Sansches   3:11  13:15    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   26'  
 92   03 d.  16:15  Suaug B   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   8:11  13:11  7:11    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   23'  
 93   03 d.  16:15  Suaug B   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   15:4  15:3    T.Makulavičius  R.Keliauskienė   13'  
 94   03 d.  16:15  Suaug B   MX    G.Grigonis  J.Andriuškaitė   9:11  8:11    S.Radzevičius  O.Radzevičienė   14'  
 95   03 d.  16:15  Suaug B   MX    M.Maulė  B.Žaldokaitė   13:11  9:11  8:11    Ž.Kvartūnas  G.Vincel   26'  
 96   03 d.  16:30  Suaug B   MX    A.Šimonis  A.Šimanskaitė   15:10  13:15  9:15    V.Marcinkevičius  M.Marcinkevičiūtė   26'  
 97   03 d.  16:30  Suaug B   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   11:5  11:5    J.Lekšas  M.Lekšaitė   17'  
 98   03 d.  16:30  Suaug B   MX    A.Piščalka  J.Filatova   10:15  9:15    M.Aukštuolis  D.Švelnytė   16'  
 99   03 d.  16:30  Suaug   MX    A.Lesinskas  I.Gaidė   11:13  11:13    J.Masaitis  V.Bubulytė   21'  
 100   03 d.  16:30  Suaug   MX    R.Šileris  D.Lubė   11:8  13:11    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   14'  
 101   03 d.  16:30  Suaug   MX    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   15:11  15:13    A.Nareika  K.Nareikienė   17'  
 102   03 d.  16:45  Suaug   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   6:15  10:15    S.Stravinskas  G.Dapkuvienė   16'  
 103   03 d.  16:45  Suaug   MX    A.Mackevič (jr)  V.Movšovič   13:11  13:11    L.Fiodorovas  I.Baranauskaitė   20'  
 104   03 d.  16:45  Suaug B   MX    A.Petkevičius  V.Radzevičiūtė   9:11  10:12    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   15'  
 105   03 d.  16:45  Suaug B   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   11:6  11:5    S.Radzevičius  O.Radzevičienė   14'  
 106   03 d.  16:45  Suaug B   MX    Ž.Kvartūnas  G.Vincel   11:13  8:11    V.Marcinkevičius  M.Marcinkevičiūtė   22'  
 107   03 d.  16:45  Suaug B   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   15:9  15:3    M.Aukštuolis  D.Švelnytė   20'  
 108   03 d.  17:00  Suaug B   MX    T.Makulavičius  R.Keliauskienė   11:13  7:11    G.Grigonis  J.Andriuškaitė   16'  
 109   03 d.  17:00  Suaug B   MX    M.Maulė  B.Žaldokaitė   11:15  11:15    A.Šimonis  A.Šimanskaitė   42'  
 110   03 d.  17:00  Suaug B   MX    J.Lekšas  M.Lekšaitė   15:3  15:10    A.Piščalka  J.Filatova   16'  
 111   03 d.  17:00  Suaug   MX    J.Masaitis  V.Bubulytė   13:15  7:15    R.Šileris  D.Lubė   16'  
 112   03 d.  17:00  Suaug   MX    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   15:8  15:13    S.Stravinskas  G.Dapkuvienė   16'  
 113   03 d.  17:00  Suaug   MX    A.Lesinskas  I.Gaidė   9:15  5:15    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   16'  
 114   03 d.  17:15  Suaug   MX    A.Nareika  K.Nareikienė   5:11  11:13    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   22'  
 115   03 d.  17:15  Suaug   MX    A.Kamantauskas  R.Bubulienė   8:15  9:15    A.Mackevič (jr)  V.Movšovič   16'  
 116   03 d.  17:15  Suaug   MX    V.Golubevas  D.Nikitina   15:13  15:12    M.Povilaitis  E.San Sansches   19'  
 117   03 d.  17:15  Suaug B   MX    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   9:15  15:13  8:15    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   26'  
 118   03 d.  17:15  Suaug B   MX    V.Marcinkevičius  M.Marcinkevičiūtė   15:12  10:15  15:13    D.Leonovič  T.Leonovič   21'  
 119   03 d.  17:15  Suaug B   MX    A.Petkevičius  V.Radzevičiūtė       S.Radzevičius  O.Radzevičienė    
 120   03 d.  17:30  Suaug B   MX    Ž.Kvartūnas  G.Vincel       M.Aukštuolis  D.Švelnytė    
 121   03 d.  17:30  Suaug B   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė       G.Grigonis  J.Andriuškaitė    
 122   03 d.  17:30  Suaug B   MX    A.Šimonis  A.Šimanskaitė       J.Lekšas  M.Lekšaitė    
 123   03 d.  17:30  Suaug   MX    R.Šileris  D.Lubė   8:15  12:15    L.Supronas  D.Rutkauskaitė   11'  
 124   03 d.  17:30  Suaug   MX    J.Masaitis  V.Bubulytė   11:13  11:8  9:11    S.Stravinskas  G.Dapkuvienė   25'  
 125   03 d.  17:30  Suaug   MX    R.Lesinskas  S.Golubickaitė       G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė    
 126   03 d.  17:45  Suaug   MX    A.Mackevič (jr)  V.Movšovič       V.Golubevas  D.Nikitina    
 127   03 d.  17:45  Suaug   MX    A.Kamantauskas  R.Bubulienė   12:14  12:14    M.Povilaitis  E.San Sansches   16'  
 128   03 d.  17:45  Suaug B   MX    J.Seniūnas  K.Kisieliūtė   11:15  15:10  15:11    V.Marcinkevičius  M.Marcinkevičiūtė   19'  
 129   03 d.  17:45  Suaug B   MX    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   12:15  7:15    D.Leonovič  T.Leonovič   14'  
129 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.