Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras, Data: 2019-11-03, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Vitalija Movšovič 
 Greta Vedrickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič, G.Vedrickaitė      
 16       ->      
  [53] 14:30   V.Movšovič, G.Vedrickaitė    
 9   Jurgita Karalienė 
 Kristina Kisieliūtė 
    15:5  15:7 [15']    
[40] 14:00   J.Karalienė, K.Kisieliūtė      
 8  Laura Semėne 
 Simona Ašmenskaitė 
  15:12  15:8 [18']      
    [70] 15:15   V.Movšovič, G.Vedrickaitė  
 5   Irma Achalaja 
 Jūratė Krištaponienė 
      15:4  15:7 [14']  
 I.Achalaja, J.Krištaponienė      
 12       ->      
  [54] 14:45   A.Šimanskaitė, G.Rudokienė    
 13         15:1  15:11 [18']    
 A.Šimanskaitė, G.Rudokienė      
 4   Aldona Šimanskaitė 
 Gintarė Rudokienė 
  ->       1-a vieta
      [80] 15:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
 3   Ivija Baranauskaitė 
 Natalija Baranauskienė 
        15:7  15:9 [18']
 I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė      
 14       ->      
  [55] 14:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė    
 11         15:5  15:6 [19']    
 O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė      
 6   Oksana Radzevičienė 
 Viltė Radzevičiūtė 
  ->      
    [71] 15:15   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič  
 7   Jurgita Andriuškaitė 
 Justina Čėplaitė 
      15:10  15:3 [38']  
 J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė      
 10       ->      
  [56] 14:45   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 15         15:6  15:5 [13']    
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->    A.Šimanskaitė, G.Rudokienė   3-a vieta
      [81] 15:45   I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė
       I.Baranauskaitė, N.Baranauskienė   15:11  15:13 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Karalienė, K.Kisieliūtė    
    [72] 15:30   J.Karalienė, K.Kisieliūtė  
     I.Achalaja, J.Krištaponienė   11:7  11:9 [31']   5-a vieta
      [82] 15:45 
     O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė     ->
    [73] 15:30   O.Radzevičienė, V.Radzevičiūtė  
     J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   11:9  9:11  11:9 [25']  
         
         
       I.Achalaja, J.Krištaponienė   7-a vieta
     
       J.Andriuškaitė, J.Čėplaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė    
   L.Semėne, S.Ašmenskaitė   ->    
     L.Semėne, S.Ašmenskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       L.Semėne, S.Ašmenskaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.